قیمت تور مشهد فروردین


قیمت تور مشهد فروردین Price of Mashhad Farvardin Tour

مشهد به عنوان یکی از شهر های مذهبی ایران به حساب می آید که همه وقته افراد زیادی برای زیارت از حرم مطهر امام رضا (ع) به این شهر زیبا و معنوی سفر می کنند. جاذبه های گردشگری مشهد متعدد و متنوع بوده و بیشتر دیدنی های این شهر، مذهبی و تفریحی می باشند. علاقمندانی که قصد سفر به این شهر معنوی را دارند، می توانند با شرکت در تور ارزان مشهد به این شهر سفر کنند و در مدت اقامت خود، در بهترین هتل های این شهر اقامت کرده و از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایند. قیمت تور مشهد فروردین 97 هزینه پایینی دارد و افراد زیادی در طول فصل های مختلف به این شهر سفر می کنند.

قیمت تور مشهد فروردین

مشهد در قسمت شمال شرقی ایران واقع شده است و از نظر مساحت جزیی از بزرگترین شهر های ایران به حساب می آید. قابل گفتن است که این شهر معنوی در روز های خاص همانند عید ها و روز های محرم و اربعین بسیار شلوغ می باشد و اگر شما دوست دارید که در زمانی خلوت به این شهر سفر داشته باشید می توانید در روز هایی عادی اقدام کنید و راهی مشهد شوید. درباره پیشینه این شهر می توان گفت که در دوره افشاریان به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده بود. اگر جویای آن هستید که درباره مشهد اطلاعات بیشتری کسب کنید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

حرم امام رضا (ع)

یکی از مهم ترین مکان های معنوی و دیدنی که در این شهر و ایران قرار گرفته است، حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد که همیشه افراد زیادی از داخل و خارج از کشور به این شهر از ایران سفر می کنند. این حرم برای مسلمانان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر شما علاقمندان به مشهد مقدس، به این شهر معنوی سفر کنید، مطمئنا به حرم امام رضا (ع) می روید تا از فضای معنوی این مکان بهره ببرید. حرم اما رضا (ع) در مرکز مشهد قرار گرفته است و شما عزیزان با ثبت نام در تور مشهد می توانید به راحت ترین شکل ممکن به آن سفر داشته باشید و از مدت اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرید.

حرم امام رضا (ع)

 

مقبره فردوسی

فردوسی یکی از شاعران بلند مرتبه ایرانی می باشد که در دنیا از شهرت خاصی برخوردار است. مقبره این شاعر بلند مرتبه در شهر مشهد قرار دارد. این آرامگاه در سال 1343 میلادی شروع به ساخت و تا سال 1347 میلادی به طول انجامید. اگر شما هم علاقه خاصی به شعر های زیبای این شاعر بزرگ دارید و قصد آن را دارید که لز مقبره آن بازدیدی داشته باشید و اطلاعات بیشتری نسبت به فردوسی و گذشته این شاعر به دست آورید، کافیست در تور مشهد که توسط سایت تورزپرس ارائه می شود، ثبت نام کنید تا از این جاذبه دیدنی در شهر مشهد دیدن نمایید. قابل گفتن است که این شهر زیبا هر ساله میزبان شمار زیادی از توریست های داخلی و خارجی می باشد.

مقبره فردوسی

 

بهترین زمان برای سفر کردن به مشهد در چه ماهی می باشد؟

حتما سوالی که ذهن شما را درگیر کرده است آن است که چه فصلی از سال می شود به این شهر سفر کرد؟ شهر مشهد به دلیل داشتن آب و هوایی گرم و خشک، دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد می باشد و از همین جهت به شما علاقه مندانی که قصد سفر به این شهر را دارید توصیه می شود که در فصل بهار به این شهر سفر داشته باشید تا در مدت سفر خود در این شهر نهایت لذت را ببرید. البته مشهد شهری است که در تمامی روز های سال پر از مسافر و گردشگر بوده و هیچگاه از تعداد میهمانان آن کم نخواهد شد. اگر شما علاقه مند آن هستید که در این تور داخلی شرکت کنید، به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و تور خود را ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • آرزو | یکشنبه 30 مهر 1396

    قیمت تور مشهد در اسفند ماه چنده؟
  • فرشته | یکشنبه 30 مهر 1396

    تور 5 شب و 4 روز مشهد هزینش چقدر میشه؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها