قیمت تور مسکو و سن پترزبورگ


قیمت تور مسکو و سن پترزبورگ  Moscow and St. Petersburg tour price 

روسیه پهناور ترین کشور دنیاست و با دارا بودن شهر هایی چون مسکو و سن پترزبورگ توانسته عده ی زیادی از توریست ها را به خود جذب کند. این کشور بیش از 144 میلیون نفر جمعیت دارد که بیشتر آن در مسکو و سپس در سن پترزبورگ سکنی گزیده اند. در سال جاری میلادی با برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی 2018، این کشور بیش از پیش به رونق و رشد رسیده است. شما می توانید با رزرو آنلاین تور در صورت وجود بلیط، به این کشور سفر کنید تا بتوانید این رویداد مهم را از نزدیک تماشا کنید. مسکو و سن پترزبورگ دو نمونه از شهر های مهم میزبان مسابقات می باشند. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


آب و هوای مسکو و سن پترزبورگ  Weather in Moscow and St. Petersburg

آب و هوای مسکو و سن پترزبورگ

مسکو و سن پترزبورگ و به طور کلی روسیه، به دلیل وسعت زیادشان، مشمول یک آب و هوای کلی نمی شوند. تنها می توان گفت که زمستان هایی طولانی و سرد دارند و دارای تابستان هایی گرم و کوتاه می باشند. بهترین زمان سفر به این شهر ها، از ماه مه تا سپتامبر است. هم چنین اواسط تابستان که میانگین دمای هوا به مثبت 30 درجه در این شهر ها می رسد، زمان مناسبی برای سفر است. در این زمان سن پترزبورگ با پدیده ای به نام شب سفید مواجه است که شب ها نیز روشن اند و یا گرگ و میش می شوند. شما هم چنین می توانید برای شرکت در فستیوال های بزرگ که در بهار یا پاییز اجرا می شوند، به این شهر ها سفر کنید. به طور کلی سعی کنید در زمان شروع بارش برف و در زمان آب شدن برف ها به این شهر ها نروید. 


قیمت تور مسکو و سن پترزبورگ چگونه است؟ 

درباره مسکو و سن پترزبورگ و جاذبه های آن می توانید در مقالات دیگر سایت تورپزرس بخوانید. اما دانستن قیمت تور مسکو و سن پترزبورگ برای سفر بسیار نیاز است. شما می توانید با رفتن به صفحه ی اصلی سایت و دیدن قیمت تور روسیه و شهر های آن، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. هم چنین در زمان هایی خاص از سال که تعداد مسافران پایین است، تور های تخفیف دار نیز وجود دارد که در صورت وجود می توانید از این تورها و تور های آفردار برای رفتن به مسکو یا سن پترزبورگ استفاده کنید. و نکته پایانی که دانستن آن برایتان واجب است، این است که روسیه در کل مقصد گرانی برای سفر می باشد. 


جاذبه های گردشگری مسکو و سن پترزبورگ  Attractions of Moscow and St. Petersburg

 میدان کاخ

تیاتر بولشوی

این دو شهر زیبا و تاریخی، جاذبه های گردشگری و طبیعی بسیاری دارند. از جمله آن ها می توان به میدان کاخ (Palace Square) اشاره کرد. این میدان یکی از میادین زیبا و تاریخی در قلب سن پترزبورگ است که سبب اتصال خیابان نوسکی پروسپکت به پل کخ می شود. در این میدان رویداد های مهم تاریخ زیادی رخ داده است که برای نمونه می توان به انقلاب اکتبر 1917 میلادی اشاره کرد. از دیگر جاذبه های گردشگری این دو شهر تیاتر بولشوی (Bolshoi Theater) است که از مهم ترین افتخارات فرهنگ و هنر این کشور محسوب می شود و در منطقه ی تورسکوی مسکو به دستور کاترین بزرگ به سال 1776 تاسیس شد. این سالن در طی سال های 1805، 1812 و 1853 آتش گرفت و هر بار دوباره بازسازی شد. این سالن گنجایش 1750 تماشاگر را دارد. در سفر خود به شهر مسکو، حتما به این تالار نمایش بروید. شما می توانید با تور روسیه برای دیدن جاذبه های زیبای این دو شهر اقدام کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها