قیمت تور مالدیو فروردین


قیمت تور مالدیو فروردین The price of the Maldives is Farvardin

این کشور که یکی از کوچکترین کشور های آسیا شرقی به حساب می آید، در اقیانوس هند و جنوب کشور هندوستان واقع شده است. جالب است بدانید که جمعیت کلی مردمان این کشور  به حدود 400,000 نفر می رسد و زبان رسمی آنان دهویی می باشد. قومیت این مردم مالدیوی است که این قوم به سریلانکا و هندوستان می رسد. دین و مذهب این مردم اسلام می باشد و بر اساس قوانین کشور خود از مذهب خود نیز پیروی می کنند. مالدیو از جمله کشور هایی به حساب می آید که شعار ملی ندارند. این کشور با توجه به آنکه مساحت و جمعیتی کم نسبت به سایر کشور ها و همسایگان خود دارد، اما از نظر جاذبه های گردشگری دارای تنوع و جاذبه های فراوان است.

این کشور به شکل جزیره ای جدا از دیگر خشکی ها قرار دارد و دور تا دور آن را آب های آزاد تشکیل داده اند. به همین دلیل این کشور دارای آب و هوایی گرم و مرطوب می باشد و در بیشتر روز های سال، آب و هوای آن آفتابی و گرم است. جاذبه های گردشگری مالدیو عمدتا از تفریحات ساحلی می باشند که هر ساله توریست های زیادی از قسمت ها و کشور های مختلف، به این کشور زیبا و کوچک سفر کرده تا از تفریحات این کشور نهایت لذت را ببرند. شاید برای شما سوال پیش آید که آیا قیمت تور مالدیو فروردین 97 هزینه نسبتا بالایی دارد؟ اگر به دنبال رسیدن به پاسخ های خود هستید، کافسیت در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا ضمن دریافت پاسخ سوالات خود، شما را با جاذبه های گردشگری این کشور نیز آشنا کنیم.

قیمت تور مالدیو فروردین

 

جاذبه های گردشگری مالدیو

درباره مالدیو چه می دانید؟ همانطور که در مقاله های قبلی در مورد تور مالدیو گفته شد، مالدیو بر عکس وسعت کم کشورش، دارای جاذبه های گردشگری فراوان و متنوعی می باشد که هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از سواحل زیبای آن، به این کشور جزیره ای کوچک و زیبا سفر می کنند. اگه علاقه مند سفر به این کشور می باشید، در ادامه معرفی این تور با ما همراه باشید تا شما را با یکی از جاذبه های گردشگری و یا تفریحی این کشور آشنا کنیم.

جاذبه های گردشگری مالدیو

 

موزه ملی مالدیو

یکی از مهم ترین و معروف ترین جاذبه هایی که توریست ها بعد از این که به این کشور سفر می کنند از آن بازدید می کنند، موزه ملی مالدیو می باشد که علاقه مندان به بازدید از آن می توانند به پارک سلطان در این شهر مراجعه نمایند. در این موزه ملی اشیای قدیمی و قیمتی وجود دارد که می توان در این موزه با فرهنگ و تاریخ کشور مالدیو نیز آشنایی بیشتری پیدا کرد. این موزه تنها قسمتی از بخش تخریب شده ی قصر سلطان می باشد که در شهر ماله که به عنوان پایتخت کشور مالدیو به حساب می آید، واقع شده است.

موزه ملی مالدیو

 

چرا سفر به مالدیو در ماه فروردین مناسب است؟

اگر علاقمند سفر به کشور مالدیو می باشید، ولی نمی دانید در چه فصلی به این کشور سفر کنید، پیشنهاد سایت تورزپرس در ماه فروردین و به طور کل در فصل بهار می باشد. به دلیل آن که آب و هوای این منطقه گرم و مرطوب است و در اکثر ماه های سال از هوای گرمی بهره می برد، بهتر است زمانی مثل ماه فروردین که مالدیو در بهترین حالت آب و هوایی خود برای گردشگری قرار داد، به ان سفر کنید و از گرما و تابش آفتاب آن لذت ببرید. برای ثبت تور مورد علاقه خود و یا خرید تور، به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه فرمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها