قیمت تور شیراز فروردین


قیمت تور شیراز فروردین The price of Shiraz Torah Tour

اگر به دنبال جاذبه های گردشگری ایران می باشید، شهر شیراز یکی از بهترین شهر هایی می باشد که دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری متفاوت و جذابی است. جاذبه های دیدنی شیراز متنوع و متعدد هستند، به طوری که توریست های داخلی و خارجی بسیار زیادی از نقاط مختلف ایران و جهان، به این شهر زیبا در ایران سفر می کنند. مساحت این شهر زیبا به حدود 240 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی بالغ بر 2,000,000 نفر در آن سکونت دارند. اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، می توانید از سایت تورزپرس، اقدام به خرید تور شیراز کرده و در مدت سفر خود از زیبایی های این شهر نهایت لذت را ببرید.

قیمت تور شیراز فروردین

با توجه به آمار ها، شیراز بعد از دو شهر تهران و تبریز در رتبه سوم بزرگترین شهر های ایران قرار دارد. اگر علاقه مند آن هستید که درباره شیراز و یا جاذبه های مختلف آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید و یا از قسمت تور های سایت تورزپرس از آخرین اخبار در مورد قیمت تور شیراز فروردین 97 و تور های لحظه آخری شیراز مطلع شوید. با توجه به پیشینه دراز شیراز، این شهر از جاذبه های تاریخی بسیار زیادی برخوردار است و افرادی که به آثار تاریخی علاقه دارند می توانند به این شهر سفری داشته و در مدت زمان خود در این شهر نهایت لذت را ببرند.

 

حافظیه

بدون شک یکی از معروف ترین جاذبه های شهر شیراز به حساب می آید که همه وقته توریست های زیادی به این منطقه از شیراز سفر می کنند تا از این بنای به یاد ماندنی بازدید نمایند. این آرامگاه در شمال شهر شیراز واقع شده است. مساحت این آرامگاه به 2 هکتار می رسد و از دو قسمت شمالی و جنوبی تشکیل شده است که این دو قسمت توسط تالاری از یکدیگر جدا شده اند. قابل گفتن است که این آثار باستانی از زمان زندیه تا به حال پا برجا مانده است و حال به عنوان یک جاذبه توریستی مورد استفاده و بازدید افراد قرار می گیرد. اگر به شهر شیراز سفر می کنید حتما به حافظیه بروید.

حافظیه

 

دروازه قرآن

یکی دیگر از مهمترین نماد های شهر شیراز، دروازه قرآن می باشد. این دروازه از زمان قدیم تاکنون در این شهر وجود داشته است و به عنوان یک آثار تاریخی در این شهر به حساب می آید که بازدید کنندگان زیادی به تماشای آن می پردازند. دروازه قرآن در قسمت شمال شرقی شیراز، و به طوری در نزدیکی حافظیه قرار گرفته است. یکی از مزیت هایی که می توان از سفر در شیراز به دست آورد، نزدیک بودن این جاذبه های گردشگری به یکدیگر است و می توان به راحتی از تمامی آنان بازدید کرد. اگر شما علاقه مندان قصد شرکت در تور شیراز را دارید به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه نمایید و تور خود را انتخاب نمایید.

دروازه قرآن

 

چگونه می توانیم از تور لحظه آخری شیراز از سایت تورزپرس مطلع شویم؟

اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این شهر زیبا در قسمت مرکزی ایران دارید و اطلاعی از تور های لحظه آخری شیراز ندارید، کافیست به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را با توجه به بودجه مورد نظر خود انتخاب نمایید. شهر شیراز یک شهر توریستی می باشد که هر ساله توریست های زیادی به این شهر سفر می کنند و در مدت اقامت خود از جاذبه های مختلف آن بازدید می نمایند. اگر قصد خرید تور را دارید از صفحه تور های سایت اقدام کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • mahdi50 | یکشنبه 30 مهر 1396

    تور 6 روزه شیراز چقدره؟
  • shahrzad | یکشنبه 30 مهر 1396

    چجوری می تونم از تور لحظه آخری شیراز مطلع بشم ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها