قیمت تور ساموئی فروردین


قیمت تور ساموئی فروردین  April Samui tour price

سواحل ساموئی با وجود شن های سفید نرم و پودری که از بهترین شن های ساحلی دنیا هستند، و آب های درخشان و شفاف خلیج تایلند مشهور شده و مورد علاقه گردشگران در تمام دنیا گشته اند. مناظر زیبا و بی نظیر از دریای زیبا و درخشان، و درختان نارگیل، سواحل تایلند را به مکانی خیره کننده تبدیل کرده اند. برخی از این سواحل، سکوت و آرامشی بی مانند دارند و می توانید در آرامش و به دور از هیاهو به استراحت در ساحل و لذت بردن از مناظر بپردازید. یا می توانید شب ها به سواحلی که جشن ها و فستیوال های شادی در آن برگزار می گردند، بروید.

سواحل ساموئی با وجود آفتاب و آسمان صاف و آب و هوای گرمسیری اش، مکانی مناسب برای شنا کردن و حمام آفتاب و برنزه شدن است. رمانتیک ترین غروب آفتاب را چه در کنار ساحل در حال قدم زدن، چه بر روی قایق و یا از پشت پنجره اتاقتان در تور سامویی مشاهده خواهید کرد. در ادامه، جاذبه های گردشگری ساموئی که در واقع مختص سواحل ساموئی هستند را برایتان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

ساحل چاونگ

ساحل چاونگ شلوغ ترین ساحل در جزیره و دارای اکثر امکانات مورد نیاز در زمان اقامت نیز می باشد. ساحلی با شن های سفید نرم، مغازه های صنایع دستی، هتل های بیشمار، رستوران های ایتالیایی، برزیلی، فرانسوی، مکزیکی و انواع فست فود ها می باشد. سفر به سامویی بدون بازدید از ساحل چاونگ خالی از لطف است، هرچند شلوغی شبانه ی آن برای کسانی که به دنبال آرامش هستند؛ کمی آزار دهنده است. اگر به سمت جنوب ساحل بروید، ساحل چاونگ نوی را مشاهده می کنید که بسیار زیبا است و خلوت تر از ساحل اصلی می باشد. در جزیره سامویی جاده ای دایره وار به دور جزیره وجود دارد که از طریق آن می توانید به سواحل دیگر دسترسی داشته باشید.

 

ساحل لامایی

این ساحل دومین ساحل بزرگ و پر رفت آمد سامویی با 6 کیلومتر مساحت می باشد و در جنوب شرقی سامویی قرار گرفته است و دارای رستوران های دریایی، محلی و فست فود های بسیاری نیز هست. شلوغی شب ها در این ساحل نیز گاهی به شلوغی چاونگ می رسد. در برخی از قسمت های ساحل، صخره و مناطق ناهمواری وجود دارد. محدوده ی شنا در این ساحل نسبت به ساحل چاونگ وسیع تر می باشد.

 

ساحل چونگ مون

این ساحل با دریایی آرام، سواحل شنی سفید و نرم، رستوران های لوکس و محیط عالیش، در شمال چاونگ قرار گرفته است. چند هتل معروف را هم در این ساحل برای ساخت انتخاب و اقدام کرده اند که به معروفیت و محبوبیت آن خواهد افزود. با وجود نزدیکی این ساحل به ساحل چاونگ، باید خدمتتان عرض کنیم که ساحل چونگ مون ترکیبی از آرامش و هیاهو است.

 

چرا قیمت تور ساموئی فروردین بیشتر است؟

به دلیل استقبال زیاد از تورهای داخلی،  تور خارجی و همچنین به دلیل تعطیلات شغلی در فروردین ماه؛ افراد زیادی قصد سفر به ساموئی در نوروز را دارند و به همین دلیل قیمت تور افزایش می یابد. همچنین آب و هوای ساموئی در نوروز معتدل و مناسب است. به همین دلیل از تورهای نوروزی سامویی استقبال بیشتری می شود. قیمت تور سامویی فروردین97 در سایت تورزپرس نسبت به دیگر سایت های مشابه، ارزان تر بوده و تنوع بیشتری را در تور های سامویی مشاهده خواهید کرد.

همچنین در صفحه تور تایلند انواع مختلفی از تورها با امکانات و قیمت های متنوع وجود دارد و می توانید با بررسی قیمت تور تایلند، تور مناسبی را برای خود انتخاب کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • گلاره | سه‌شنبه 14 آذر 1396

    تور ارزان سامویی در چه زمانی ارائه میشه؟ از الان می تونم رزرو کنم؟
  • میلاد نصیری | سه‌شنبه 14 آذر 1396

    تور مرداد سامویی قیمتش چقدره ؟ تخفیف هم داره تور سامویی در مرداد ماه؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها