قیمت تور زمینی مسکو


قیمت تور زمینی مسکو  Moscow ground tour price 

مسکو به عنوان پایتخت روسیه، به عنوان بزرگ ترین شهر این کشور هم می باشد که توانسته جاذبه های و مکان های تاریخی و طبیعی زیادی را در خود جای دهد. درباره مسکو و جاذبه های آن می توانید مقالات متعددی را که پیرامون روسیه و شهر های آن در تورزپرس قرار داده ایم، مطالب مفیدی را کسب کرده و با اطلاعات مناسبی به سفر بروید. هم چنین می توانید از چند راه برای شروع سفر، و پیمودن مسیرتان از مبدا به مقصد مورد نظرتان استفاده نمایید. مثل سفر با هواپیما، کشتی یا قطار که همه ساله برای رفتن به روسیه از کشور های مختلفی از جمله ایران انجام می گیرد. عده ی زیادی از گردشگران سفر زمینی را به هوایی ترجیح می دهند. چرا که دیدن مناظر را در طول سفر بیشتر می پسندند تا سفر هوایی را، و همچنین این مورد که قیمت تور زمینی به مراتب کمتر از هوایی است، خود نکته مهم و قابل توجهی برای انتخاب می باشد. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


بهترین زمان سفر به مسکو  Best time to travel to Moscow

بهترین زمان سفر به مسکو

در ماه ژانویه به مسکو نروید، چرا که سرد ترین ماه سال در مسکو است و میانگین دمای هوا به منفی 10 درجه می رسد. اما روز های منتهی به سال نو و کریسمس به دلیل این که جاذبه ها و خیابان های شهر بیش از پیش زیبا می شوند، زمان مناسبی برای سفر به روسیه و مسکو  است. اما بهترین زمان سفر به این شهر اواخر بهار یعنی اوایل ژوئن می باشد. هم چنین می توانید در پاییز که فستیوال های بزرگ در این شهر اجرا می شوند، با تور روسیه به مسکو بروید. اواسط تابستان نیز میانگین دمای هوا به مثبت 26 درجه می رسد، که برای کسانی که به آب و هوای گرم علاقه ای دارند، مناسب است. 


قیمت تور زمینی مسکو چگونه است؟ 

قیمت تور زمینی مسکو

برای رفتن به روسیه و شهر های مختلف آن همانند مسکو، سن پترزبورگ، سوچی و ... ، می توانید با خرید تور به صورت زمینی، هوایی یا دریایی اقدام کنید. برای این منظور به صفحه ی اصلی سایت رفته و در بخش تورها، به صفحه تورهای روسیه رفته و با مشاهده قیمت تور روسیه و انواع آن، یکی را به دلخواه خود انتخاب نمایید. تور زمینی مسکو فرصت خوبیست تا تجربه ای متفاوت برای خودتان رقم بزنید و علاوه بر آن در قیمت تور خود نیز کاهش قابل ملاحظه ای را داشته باشید. شما می توانید از تورهای آفردار نیز در صورت وجود استفاده کنید تا در هزینه کمی بیشتر صرفه جویی کرده و از زمان اقامت خود بیشترین استفاده را ببرید. 


هزینه های سفر به مسکو  Travel expenses to Moscow

سفر ارزان: تا 1500 روبل معادل 85000 هزار تومان

سفر میان رده: از 1500 تا 8000 روبل معادل 85000 تا 440000 هزار تومان

سفر لوکس: بیش از 8000 روبل معادل بیش از 440000 هزار تومان 


اطلاعات ضروری برای سفر به مسکو  Essential information for traveling to Moscow

مطمئنا سفر به هر کجای دنیا، نیازمند اطلاعاتی است که قبل از سفر باید آن را به دست بیاورید تا در صورت ممکن، بتوانید گلیم خود را در کشور و یا شهر مقصد از آب بیرون بکشید. اطلاعاتی که شاید ساده و غیر قابل اهمیت به نظر برسند، اما در مواقعی می توانند امنیت و راحتی شما را تضمین نمایند. در ادامه بخشی از مهمترین اطلاعات ضروری را برایتان عنوان خواهیم کرد.

کد کشور: 7+

جهت رانندگی: راست

اختلاف ساعت با تهران: یکو نیم ساعت عقب تر از تهران

زبان رسمی: روسی

واحد پول: روبل

شماره های اضطراری:

پلیس: 102

آمبولانس: 103 

مسکو
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها