قیمت تور باکو فروردین


قیمت تور باکو فروردین The price of the Baku-Farvardin tour

باکو شهری اروپایی در بین تورهای گردشگری به حساب می آید. اگر چه کشور آذربایجان در همسایگی ایران واقع شده است، اما در مرز های شرقی قاره اروپا قرار دارد. و به عنوان کشوری اروپایی به حساب می آید. باکو به عنوان یکی از بزرگترین، پایتخت و مهم ترین شهر های کشور جمهوری آذربایجان به حساب می آید که دارای آب و هوایی مختلف در قسمت های مختلف آن می باشد. باکو دارای بافت بندری بوده و بطوری می توان گفت که این شهر بندری بزرگ ترین بندر جمهوری آذربایجان را در خود دارا است. در سال 2007 میلادی شهر باکو به عنوان شهر فرهنگ اسلامی از دیدگاه سازمان کنفرانس اسلامی انتخاب شد. یکی از آثار  باستانی و قدیمی این شهر که در سازمان یونسکو در سال 2000 ثبت گردیده است و جزو جاذبه های بسیار دیدنی و پر بازید است، کاخ شروانشاه باکو می باشد.

حتما برای شما سوال پیش می آید که قیمت تور باکو فروردین 97 در چه سطح قیمتی است و یا چگونه می توان این تور را به راحت ترین شکل و بصورت آنلاین رزرو کرد؟ اگر شما به دنبال جواب های سوالات خود هستید کافیست برای رسیدن به این سوالات در ادامه ابن مطلب با ما همراه باشید تا ضمن رسیدن به پاسخ های خود، بتوانید با جاذبه های مختلف گردشگری، تفریحی، تاریخی و ... این شهر زیبا و اروپایی آشنایی بیشتری پیدا کنید. قابل ذکر است که شهر باکو به دلیل داشتن بافتی بندری، دارای اقتصادی قوی می باشد و دارای مسیر های بازرگانی مهم در دریای خزر است. و می توان گفت که بیشتر محصولات وارد شده از طریق این شهر از درجه یک برخوردار هستند و در مورد قیمت این اجناس می توان گفت که به دلیل نزدیک بودن این شهر با پایتخت ایران، یعنی تهران، قیمت های اجناس آن با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد. اگر قصد سفر به این شهر زیبا در اروپای شرقی را دارید، کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قیمت تور باکو فروردین

 

جاذبه های گردشگری باکو

درباره باکو چه چیزی می دانید؟ شهر باکو از نظر جاذبه های گردشگری و تفریحی دارای بخش های متفاوت و مهیج زیادی می باشد که این شهر بندری به دلیل نزدیک بودن به سواحل دریای خزر دارای آب و هوایی مطلوبی هم هست. شاید برای شما سوال پیش آید که چه زمانی مناسب برای سفر به این شهر زیبا می باشد؟ آب و هوای این شهر بندری به گونه ای است که در فصل زمستان هوای آن سرد می باشد، و همچنین در فصل تابستان هوایی گرم دارد. ولی بازدید کنندگان عزیز می توانند از آفتاب آن در تابستان بیشترین لذت را ببرند، چرا که می توان از تفریحات و ورزش های آبی در این شهر بهره مند شد. اگر علاقه مند سفر به این شهر زیبا هستید، در ادامه مطلب شما را با یکی از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری باکو

 

کلیسای ارامنه

یکی از جاذبه های گردشگری باکو که در زمان سفر می توان از آن بازدید کرد و از آن به خوبی و با خاطره ای به یادماندنی یاد کرد، این کلیسا است که برای ارامنه از جایگاه ویژه ای برخوردار است. همانطور که از اسم این کلیسا معلوم می باشد، فقط افراد ارمنی برای دعا و نیایش به این مکان مذهبی مراجعه می نمایند. این کلیسا یکی از کهن ترین کلیسا های آذربایجان به حساب می آید. هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از این جاذبه گردشگری به این منطقه از باکو سفر می کنند تا از این بنای تاریخی و کهن بتوانند دیدن کرده و اطلاعات بیشتری از آن به دست بیاورند. این کلیسا در زمان های گذشته هم مکان مهمی برای مردم آذربایجان به حساب می آمد. علاقه مندان به تاریخ و بازدید از جاذبه های قدیمی و کهن، می توانند به این قسمت از شهر باکو سفر کنند.

کلیسای ارامنه

 

راحت ترین روش برای رزرو آنلاین تور باکو کدام روش است و هزینه سفر به این شهر به چه شکلی می باشد؟

علاقمندان سفر به این شهر زیبا می توانند با مراجعه به لسیت تور های سایت تورزپرس علاوه بر انتخاب تور مورد نظر خود و رزرو آنلاین تور، از آخرین قیمت های این تور و دیگر تور های مرتبط به آن با خبر شوند. اگر علاقه ی سفر به باکو را دارید، همین حالا می توانید به لسیت تور های سایت ما مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید. قیمت تور باکو، با توجه به امکانات متنوعی که از سوی آژانس ها در این تورها قرار داده می شود، برای یک تور باکو 3 شب، قیمتی در حدود 1400000 را می توان برایش در نظر گرفت. لازم به ذکر است که می توان تورهای زمینی به باکو را هم ثبت نمود و در آن صورت قیمت تور بسیار کاهش خواهد یافت.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها