قیمت تور بالی فروردین


قیمت تور بالی فروردین The price of Bali Farvardin Tour

بالی یکی از جزایر زیبا و شهر های مهم کشور اندونزی به حساب می آید که این جزیره از جاذبه های گردشگری متفاوتی برخوردا است و هر ساله تورسیت های زیادی برای خوش گذرانی و استفاده از جاذبه های لذتبخش بالی، در تعطیلات و اوقات فراغت خود، به این منطقه از اندونزی سفر می کنند. آب و هوای این جزیره به دلیل نزدیک بودن به دریا های آزاد در بیشتر ماه های سال بارانی است و در بعضی از مواقع رگبارهای شدیدی را در آن شاهد خواهیم بود. این جزیره به دلایلی مهم به حساب می آید، به دلیل آن که دو اقیانوس مهم آرام و هند را به یکدیگر متصل کرده است و این جزیره به گونه ای، خط میانه ای بین این دو اقیانوس می باشد.

این جزیره دارای کوهی آتش فشانی است که به نام مادر کوه ها شناخته می شود و قابل ذکر است که این آتش فشان فعال بوده و به دلیل عوامل طبیعی این منطقه، خاک آن بسیار حاصل خیز برای کشاورزی می باشد. جمعیت حدودی این شهر به 4,000,000 میلیون نفر می رسد و مساحت این شهر حدود 5,600 کیلومتر مربع است. بالی شهر و جزیره ای زیبا در کشوری در جنوب آسیا شرقی می باشد و طبیعت زیبای این منطقه و عوامل طبیعی آن یکی از دلایل سفر به این جزیره زیبا است. هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی به جزایر زیبای اندونزی، مخصوصا جزیره چشم نواز بالی سفر می کنند تا از جاذبه های آن بازدید و از جاذبه های تفریحی آن نهایت لذت را ببرند. اگر برای شما سوال پیش آمده باشد که قیمت تور بالی فروردین 97 چقدر است؟ کافسیت در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به جواب سوال خود دست یابید.

قیمت تور بالی فروردین

 

جاذبه های گردشگری بالی

همانطور که می دانید بیشتر شهر هایی که جزیره ای می باشند، بیشتر دارای جاذبه های تفریحی مانند تور های طبیعت، سافاری های مختلف، تفریحات و ورزش های آبی هستند. شهر بالی هم مانند دیگر جزیره های معروف جهان، دارای جاذبه های تفریحی فراوانی می باشد که هر ساله تورسیت های زیادی برای تفریح به این جزیره زیبا سفر می کنند تا از جاذبه های تفریحی آن نهایت لذت را ببرند. اگر علاقمند به این جاذبه ها می باشید با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب شما را با یکی از بهترین جاذبه های گردشگری بالی آشنا کنیم.

جاذبه های گردشگری بالی

 

پارک آبی ‏Waterbom Bali

یکی از تفریحات جذاب و مهیج این جزیره، پارک آبی واتربوم می باشد که علاقه مندان به تفریحات آبی می توانند به این پارک آبی مراجعه کنند و ساعت ها خوش بگذرانند. مساحت این پارک آبی بزرگ به 3 هکتار می رسد. قابل ذکر است که این پارک دارای سرسره های طویل می باشد. با توجه به آمار های گرفته شده، می توان گفت که در سال 2015 این پارک آبی به عنوان بهترین پارک از نظر تفریح و امکانات انتخاب شده است. درباره بالی می توان گفت که در کنار تفریحات آبی و جاذبه های طبیعی آن، می توان از هتل ها و رستوران های لوکس و مدرن آن استفاده کرد.

پارک آبی ‏Waterbom Bali

 

چرا آژانس های مختلف قیمت تورهایشان متفاوت است؟

اگه این سوال ذهن شما را درگیر کرده است! بهتر است بدانید که قیمت تور های مختلف بر اساس امکانات آن یعنی محل و مدت زمان اقامت، نوع پرواز، خدمات گردشگری و ... گذاشته می شود که بیشتر این تور ها قیمت مناسبی دارند، سایت تورزپرس برای علاقمندان، این تور ها را با توجه به بودجه های متفاوت و امکانات مناسب برای سفر شما آماده کرده است تا بتوانید با توجه به بودجه مورد نظر خود یک تور را برای سفر انتخاب کنید. اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، برای خرید تور به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و تور مناسبی را با توجه به نیاز های خود انتخاب کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها