قیمت تور بالی اندونزی


قیمت تور بالی اندونزی  Indonesia Tour Bali Tour

آیا می خواهید تور بالی اندونزی را ثبت نام کنید؟ برای این که بتوانید سفر خوبی داشته باشید، باید قبل از سفر اطلاعات تقریبا کاملی از مقصد مورد نظرتان به دست بیاورید تا بتوانید  از اقامتتان لذت ببرید. یکی از برترین جزیره های کشور اندونزی که از معروفیت جهانی برخوردار است، جزیره بالی می باشد که بسیار فوق العاده و زیباست. برای اطلاع از قیمت تور بالی می توانید روی لینک کلیک کرده و به صفحه تورهای ما مراجعه کنید. در خرید تور حتما به تاریخ رفت و برگشت و مدت اقامت و محل اقامت توجه داشته باشید، چون از نکات مهم سفر و از عوامل تعیین کننده در قیمت تور است. در ادامه برخی از جاذبه های بالی که در تور بالی می توانید از آن ها استفاده کنید را برایتان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

قیمت تور بالی اندونزی

 

درباره بالی و جاذبه های گردشگری بالی

بالی طبیعت بسیار زیبایی دارد که هر ساله گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. مردم بالی مردمی معتقد و مهمان نواز هستند و رفتار خوب این مردم، گویی انعکاسی از طبیعت زیبای و آرامش بخش بالی دارد. اگر می خواهید یک سفر خوب به بهترین مقصد گردشگری دنیا داشته باشید، می توانید بالی را برای سفر خود انتخاب کنید. قیمت هتل ها و خدمات و رستوران ها در بالی مناسب می باشد. البته هتل های لوکس و رستوران های گران قیمت بسیاری دارد که دارای دکوراسیون های شیک و خیره کننده می باشند. اما اگر می خواهید به مراکز معمولی سری بزنید، نگران قیمت های بالا نباشید.

تفریحات آبی سرگرم کننده و هیجان های بسیاری در بالی منتظر شماست تا آن را تجربه کنید و لذت ببرید. یکی از جاذبه های شگفت انگیز بالی، به جز سواحل ناب و جنگل های دست نخورد بالی، دره سیدمن (Sidemen) بالی است که به جزیره بالی کهن بسیار شبیه است. جزیره بالی در گذشته ها جمعیت کثیری از گردشگر نداشته است و این دره برای شما بالی قدیم را زنده خواهد کرد و می توانید در آرامش بیشتری از اقامت خود در بالی لذت ببرید.

قیمت تور بالی اندونزی

در این دره شما شاهد روستاهای آرام که در میان شالیزار های برنج طبقه ای  قرار گرفته و چشم انداز های خیره کننده ای را به وجود آورده است، هستید. آرامش واقعی را می توانید با قدم زدن اطراف روستاهای کوچک در زمین‌ های کشاورزی و مزارع شالیکاری این منطقه جستجو کنید. اگر اهل کوه نوردی و پیاده روی هستید، می توانید از حاشیه روستا به قله کوه آگونگ صعود کنید و از این طبیعت ناب استفاده کرده و لذت ببرید. در ضمن مزارع برنج و مزارع سرسبز قدیمی کاکائو و قهوه در اطراف روستا گزینه خوبی برای قدم زدن و پیاده روی می باشد.

سواری در رودخانه، خلوت گزینی یوگا و شرکت در فعالیت‌ های فرهنگی مانند رقص، کنده کاری یا بافندگی سنتی از دیگر سرگرمی های این دره به شمار می رود. آبشار سکوم پول (Sekumpul) جزیره بالی یکی از آبشار های زیبا، در یک منطقه سرسبز و شگفت انگیز می باشد. در واقع می توان ادعا کرد این آبشار، زیبا ترین آبشار بالی به شمار می رود. این آبشار در منطقه سینگاراجا (Singaraja) در شمال جزیره بالی و در آبشار سکوم پول قرار گرفته است که در واقع مجموعه‌ ای از حدود هفت آبشار می‌باشد. بازدید از این آبشار را در برنامه های خود به جزیره زیبای بالی قرار دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها