قیمت تور ایروان فروردین


قیمت تور ایروان فروردین Prices for Yerevan Farvardin

ایروان بزرگترین شهر و پایتخت کشور ارمنستان به حساب می آید که مساحت آن به 223 کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی بالغ بر 1,060,138 نفر در این شهر سکونت دارند. جاذبه های دیدنی ایروان متعدد و متفاوت می باشد، به طوری که همه وقته توریست های زیادی را از نقاط مختلف به این شهر از ارمنستان می کشاند. اگر جویای آن هستید که اطلاعات بیشتری درباره ایروان به دست آورید، می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید و ضمن آگاه شدن از آخرین اطلاعات تور مورد نظر خود، می توانید با مراجعه کردن به صفحه تور های سایت تورزپرس از آخرین قیمت های تور و اخبار سایت مطلع شوید.

قیمت تور ایروان فروردین

ایروان یکی از شهر های مهم ارمنستان به حساب می آید که با توجه به گفته های دیگران، این شهر در یونسکو به عنوان پایتخت جهانی کتاب ثبت گردیده است. از دیگر دلایل مهم بودن این شهر زیبا و مدرن، آن است که نقش مهمی را در ارمنستان ایفا می کند، به طوری که مرکز اداری، فرهنگی و صنعتی این کشور به حساب می آید. قیمت تور ایروان فروردین 97 هزینه ای نسبتا رو به پایین دارد، از همین رو بازدید کنندگان زیادی برای سفر به این شهر اقدام می کنند. اگر علاقه مند آن هستید که از تور های لحظه آخری ایروان مطلع شوید، کافیست به صفحه تور های ما مراجعه کرده و یا از طریق همین مطلب نظر خود را برای ما ارسال نمایید تا در زمان مناسب به سوال شما پاسخ داده شود.

 

بنای یاد بود قتل عام ارامنه

از جاذبه های دیدنی شهر ایروان که می توان به تماشای آن پرداخت، این مکان تاریخی و دیدنی می باشد که هر ساله توریست های زیادی برای تماشا کردن از این بنا، به این منطقه از ایروان سفر می کنند. این بنای تاریخی در سال 1968 میلادی ساخته شد تا یاد بودی برای پاس داشتن از کشته شدگان سال 1915 میلادی این کشور باشد. این بنای زیبا از دو قسمت جدا از هم تشکیل شده است. قسمت اول آن از دو ستون به ارتفاع 40 متر ساخته شده است که نشان دهنده ارمنستان غربی و شرقی و وحدت ارمنی ها می باشد، و قسمت دوم آن از 12 ستون تشکیل شده است که هر کدام از این ستون ها نماد یک ایالت غربی ارمنستان است.

بنای یاد بود قتل عام ارامنه

 

کلیسای گریگورلوساوریچ

این کلیسا که در سال های 1980 تا 2001 ساخته شد، یکی از جاذبه های دیدنی و مهم شهر ایروان به حساب می آید که افراد زیادی به خاطرش به این منطقه سفر می کنند. در قسمت زیرین این کلیسا، کتابخانه ای بزرگ قرار گرفته است که مجموعه کاملی از گریگورلوساوریچ در آن قرار دارد. قابل ذکر است که این کلیسا بیشتر در مراسم های مذهبی و دینی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر این کلیسای مقدس تبدیل به مکانی توریستی در شهر ایروان گشته و هر ساله توریست های زیادی به این کلیسا سفر می کنند و از آن بازدید می کنند. اگر شما علاقه مند آن هستید که در تور ارزان ایروان شرکت کنید حتما به این کلیسا سری بزنید.

کلیسای گریگورلوساوریچ

 

قیمت تور ایروان در فروردین ماه به چه شکلی می باشد؟

اگر شما علاقه مندان قصد خرید تور ایروان را دارید، ولی از قیمت تور ایروان خبری ندارید، بهتر است بدانید که قیمت این تور ها از حدود 700,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 1,900,000 تومان ادامه دارد. تور ارزان ایروان یک فرصت مناسب برای سفر شما علاقه مندان به این شهر زیبا و مدرن می باشد تا اطلاعات بیشتری از جاذبه های دیدنی این شهر و پیشینه آن بدست آورده و از جاذبه ها و تفریحات آن استفاده و لذت ببرید. اگر علاقه مند به خرید تور خارجی و تور داخلی هستید کافیست به لسیت تور های سایت تورزپرس مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را بر اساس هزینه آن انتخاب نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • امین اسکندری | یکشنبه 30 مهر 1396

    قیمت تور ایروان چقدره ؟
  • Nazi_si | یکشنبه 30 مهر 1396

    سلام تور ارزان ایروان تو چه ماهی هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها