قیمت تور اصفهان فروردین


قیمت تور اصفهان فروردین Exit price of Esfahan Farvardin

همانطور که می دانید کشور ایران یکی از پر تمدن ترین کشور های جهان به حساب می آید و از همین جهت دارای جاذبه های تاریخی زیادی می باشد که حال تبدیل به جاذبه ای توریستی شده است. دیدنی های اصفهان متعدد می باشد و هر ساله بازدید کنندگان زیادی برای بازدید از این جاذبه های دیدنی به این شهر سفر می کنند. تور ارزان اصفهان یکی از گزینه های بسیار مناسب برای سفر می باشد که در سایت تورزپرس ارائه می شود. اگر علاقه مند سفر به این شهر زیبا می باشید، از صفحه تور های سایت می توانید برای خرید آنلاین تور اصفهان اقدام کنید.

قیمت تور اصفهان فروردین

یکی از نام های معروف اصفهان که به گوش بیشتر توریست ها خورده است، نصف جهان است که همانطور که از اسم آن معلوم است این شهر یکی از شهر هایی در جهان به حساب می آید که از جاذبه های مختلف و متعددی تشکیل شده است و یکی از درآمد های اصلی این شهر صنعت توریست آن می باشد. آب و هوای اصفهان گرم و خشک است و به دلیل قرار گرفتن این شهر در فلات مرکزی ایران، بهترین زمان برای سفر به این شهر در فصل بهار است. اگر جویای آن هستید که درباره اصفهان اطلاعات بیشتری کسب کنید کافیست به مقاله های مرتبط با تور اصفهان مراجعه کنید.

 

کاخ چهلستون اصفهان

بدون شک یکی از جاذبه های دیدنی شهر اصفهان، کاخ چهلستون آن می باشد که همیشه بازدید کنندگان داخلی و خارجی زیادی برای بازدید از این آثار ارزشمند به این منطقه از اصفهان سفر می کنند. این کاخ بزرگ و زیبا در اوایل قرن 11 ساخته شد و یکی از مهم ترین جاذبه های این شهر به حساب می آید. این عمارت و کاخ زیبا در اصل برای پذیرایی از میهمانان و سفیران خارجه ساخته شده و از قسمت های مختلف و بزرگنی تشکیل شده است. اگر قصد سفر به اصفهان را دارید و از قیمت تور اصفهان فروردین 97 اطلاعی ندارید، کافیست به صفحه تورهای سایت تورزپرس مراجعه نمایید.

کاخ چهلستون اصفهان

 

میدان نقش جهان

از دیگر جاذبه های دیدنی و جذاب شهر اصفهان که از گزینه های مورد علاقه ی بیشترِ توریست ها می باشد، میدان نقش جهان این شهر است که از معماری بسیار زیبایی برخوردار است. این میدان به عنوان یکی از بزرگترین میدان های جهان حدود 500 متر طول و 160 متر عرض دارد. در اطراف این میدان می توان از 4 آثار باستانی آن بازدید کرد و اطلاعات زیادی نسبت به پیشینه این شهر زیبا و با تمدن به دست آورد. در این مکان می توان از انواع صنایع دستی این شهر که بسیار معروف است خریداری کرد و خاطره ای خوب از گشت و گذار در این شهر به یادگار گذاشت. اگر علاقمند آن هستید که در تور ارزان اصفهان شرکت کنید کافیست به صفحه تور های سایت مراجعه کرده تا از بین تورهای متنوع اصفهان، بهترین گزینه را برای خود به ثبت برسانید.

میدان نقش جهان

 

قیمت تور اصفهان فروردین 97 چقدر می باشد؟

اگر قصد سفر به این شهر زیبا و با تمدن را دارید ولی از قیمت تور های اصفهان مطلع نیستید، بهتر است بدانید که قیمت تور اصفهان از حدود 300,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 800,000 تومان ادامه دارد. اگر علاقه مند آن هستید که در تور اصفهان شرکت کنید کافیست از صفحه تور های سایت تورزپرس برای خرید تور اصفهان اقدام کنید. اصفهان شهر تاریخی و پر جاذبه ای است و هر ساله توریست های زیادی برای بازدید از جاذبه های آن به این شهر زیبا سفر می کنند. شما هم می توانید یکی از گردشگران تور اصفهان باشید که توسط تورزپرس اقدام به خرید تور مورد نظر خود می کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Ghader | یکشنبه 30 مهر 1396

    تور ارزان اصفهان تو چه ماهی هستش ؟
  • علی | یکشنبه 30 مهر 1396

    قیمت تور اصفهان در آبان ماه چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها