قیمت تور استانبول فروردین 97


قیمت تور استانبول فروردین 97  Istanbul tour price in farvardin 97

استانبول ترکیه را یونانیان مهاجری که در شهر مگارا سکونت داشته اند بنا نهاده اند و قدمت آن به 700 سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. بعد از رومیان این شهر به تصرف داریوش کبیر در آمد و تا زمان هجوم رومیان در حکمرانی ایرانیان قرار داشت. مهم ترین قصرها، بناها و کاخ های استانبول در دوره عثمانیان ساخته شده است و حاصل معماری بیزانسی متعلق به آن دوران است. در تور ارزان استانبول فروردین 97 می توانید بازار استانبول و کاخ توپکاپی که از این عهد به جا مانده است را دیدن کنید. جالب است بدانید که استانبول در طول دوران حکمرانی امپراطوری های بزرگ گذشته، همواره پایتخت بوده و مورد توجه امپراطوران قرار داشته است. اما پس از اتمام دوران شکوه این کشور، پایتختش به شهر آنکارا انتقال یافت.

قیمت تور استانبول فروردین 97

 

جاذبه های گردشگری استانبول

پلاژهای ساحلی تور استانبول در ماه فرورین همیشه از شلوغ ترین قسمت های شهر هستند. آب و هوای استانبول در فروردین بسیار معتدل و مناسب است و پر رونق ترین تفریح در این وضعیت، تفریحات آبی و سرگرمی هایی است که در این نقاط فراهم آمده است. در تور استانبول 4 روزه می توانید به این پلاژها سری بزنید و از تفریحات دلچسب آبی لذت ببرید. شنا، غواصی، ماهیگیری، قایق سواری، تور دریایی با کشتی، رافتینگ، موج سواری، جت اسکی و ... از جمله این تفریحات متنوع و سرگرم کننده است. در کنار این پلاژها جشنواره های ورزشی متنوعی نیز در سطح شهر برگزار می شود که علاقه مندان خاص خود را جذب می کند. کشور ترکیه همواره در برگزاری این گونه جشنواره ها و فستیوال ها برای جذب گردشگران موفق بوده است. 

جاذبه های گردشگری استانبول

 

سواحل شنی شیله استانبول

سواحل ترکیه از بهترین سواحل دنیا محسوب می شوند و همه شهرهای ترکیه از جمله استانبول گردشگران بسیاری را تنها به خاطر امکانات و تفریحاتی که توانسته اند در کناره های ساحلی خود فراهم کنند، جذب می کنند. یکی از بهترین این سواحل در استانبول ساحل شنی شیله است که در منطقه اوسکودار قرار گرفته است. این ساحل در حاشیه شهر و به دور از شلوغی آن است و آرامش موجود در این منطقه آن را بسیار جذاب تر می نماید. همه تفریحات و سرگرمی های آبی در این ساحل قابل دسترس است. جت اسکی، موج سواری، غواصی، تور کشتی، قایق رانی، ماهیگیری، شنا و ... از جمله این سرگرمی ها هستند. پارچه کتان شیله که بسیار مشهور است را می توانید از این منطقه به یادگار ببرید. همچنین برای رزرو آنلاین تور به مقصد استانبول می توانید به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نمایید. 

سواحل شنی شیله استانبول

 

چرا فروردین بهترین ماه برای سفر به استانبول می باشد؟

بهترین فصل برای سفر به استانبول بهار و بهترین ماه برای این سفر فروردین است. در این ماه آب و هوای استانبول بسیار متعادل و مطلوب است و شما می توانید از سرگرمی های آبی این منطقه در کناره های ساحلی که بسیار جذاب و پر طرفدار هستند، استفاده کنید و نهایت لذت را تجربه کنید. البته باید گفت به خاطر حجم مسافرت ها در این ماه، کمی قیمت تور بالاتر است و همینطور شلوغی شهرهای محبوبی چون استانبول نیز بیشتر از دیگر ایام سال است. اما با این حال شما می توانید تعطیلات تکرار نشدنی ای را برای خود در این شهر فراهم آورید. می توانید برای اطلاع از قیمت تور استانبول فروردین 97 به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سلمان | یکشنبه 30 مهر 1396

    سلام تور ارزون استانبول چه قیمتی هستش؟
  • sorosh j.h | یکشنبه 30 مهر 1396

    تورهای ارزان و ویژه ی استانبول 3 روزه ش چقد میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها