قیمت تور آنکارا فروردین


قیمت تور آنکارا فروردین  Ankara tour price for April

شاید شما هم  دلتان میخواهد به آنکارا سفر کنید اما چیزی درباره آنکارا نمی دانید. مثلا اینکه قیمت تورهای آنکارا چه قدر است؟ آیا تور آنکارا در همه فصول و در هر ماهی، قیمت یکسانی دارد؟ چه عواملی در قیمت تورهای آنکارا تاثیر گذار است؟ آیا آنکارا در ایام نوروز برای مسافرت مناسب است یا خیر؟ این ها سوالاتی هست که ذهن مسافران را به خود مشغول می کنند و ممکن است برای شما هم پیش آمده باشند. برای پیدا کردن پاسخ این سوالات، پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

قیمت تور آنکارا فروردین


شهر آنکارا، پایتخت ترکیه است و بعد از استانبول ، دومین و مهم ترین شهر آن به شمار میرود. آنکارا که نام آن در گذشته آنقوره بوده است، به عنوان مرکز سیاسی استان آنکارا و همینطور شاهراه ارتباطی و قطب حمل و نقل ترکیه، نقش زیادی در ترکیه ایفا میکند. آنکارا بر لبه شرقی فلات بزرگ در مرکز آناتولی قرار داشته و در ارتفاع ۸۵۰ متری از سطح دریا واقع شده است. این شهر از شمال با استان های چانکیری و بلو، از غرب با اسکی شهیر، و از شرق با استان گیر شهیر دارای مرز مشترک میباشد. به سبب قرار گرفتن تمام سفارتخانه ها و دانشگاه های مهم در آنکارا، جمعیت تحصیل کرده در آنکارا نسبت به استانبول بیشتر است و از لحاظ سواد در سطح بالاتری نسبت به آن قرار دارد. درباره آب و هوای آنکارا میتوان گفت که آنکارا دارای آب و هوایی قاره ای است. همراه با زمستان های سرد و برفی و تابستان های خشک وگرم. به واسطه قرار گرفتن آنکارا تحت سلطه سیستم جنب حاره، تابستان های آنکارا گرم و خشک هستند. همینطور زمستان های آن به سبب جبهه قطبی، از آب و هوایی معتدل و بارانی برخوردار هستند. به سبب ارتفاع زیاد این شهر ، روزها گرم و شب ها هوا خنک است. میتوان گفت که میزان بارش در آنکارا به طور کلی خیلی کم  است. اما با این حال بیشترین میزان بارندگی در آنکارا، در طول دو فصل بهار و پاییز اتفاق می افتد. هر چندکه روی هم رفته، میانگین بارش ماهانه در بهار و پاییز بیش از ۲۵ میلی متر / ۱ اینچ نیز نمی شود. دسامبر تا ژانویه نیز سردترین ماه های سال در آنکارا هستند و امکان بارش باران در این مدت زیاد است. فصل تابستان فصل پر گردشگری در آنکارا به شمار میرود  و آب و هوای آنکارا در این فصل خوب و مطلوب است. علاوه بر تابستان، ماه های آوریل، مه و اکتبر هم زمان خوبی برای سفر به آنکارا هستند . بنابر این اگر قصد داشته باشید در نوروز به این شهر زیبا سفر کنید، پیشنهاد ما به شما این است که تور آنکارا فروردین 97 را انتخاب کنید. قیمت تور ترکیه فروردین 97 با توجه به نوع تور و امکانات آن میتواند متفاوت باشد. هوا در این ماه ها هم گرم است و آنکارا نسبت به تابستان خلوت تر است . 

قیمت تور آنکارا فروردین

 

 آنکارا با داشتن بناهای تاریخی و مکان های توریستی فراوان، یکی از نقاط دیدنی و زیبای ترکیه است که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند. همینطور به سبب قرار گرفتن سفارت  آمریکا در این شهر، بسیاری از ایرانیان با تعیین وقت قبلی به منظور اخذ  ویزای آمریکا به این شهر زیبا سفر میکنند و این خود یکی از دلایل اصلی در جذب گردشگر به این شهر به شمار میرود. یکی از جاذبه های دیدنی آنکارا آنیت کبیر، یکی از زیباترین بناهای تاریخی است که  بر روی تپه ای با ابهت در محله آنیت آنکارا قرار گرفته است .  شما میتوانید در این مجموعه زیبا، کلکسیونی از وسایل و یادمان های تاریخی ترکیه را مشاهده کنید و از بخش های مختلف این مجموعه تاریخی زیبا دیدن کنید . همینطور شما میتوانید مقبره آتاتورک آنکارا، بنیانگذار جمهوری ترکیه، را نیز در این مکان مشاهده کنید. این بنای کهن ترکیبی از معماری باستانی و مدرن را به نمایش میگذارد و به عنوان یک دستاورد معماری مدرن در ترکیه ، طرفداران زیادی دارد. تئاتر رومی آنکارا یکی دیگر از جاذبه های تاریخی این شهر است که در سال 1982 کشف شده است . ساخت این بنا به قرن دوم پس از میلاد باز می گردد . مجسمه های رومی کشف شده در این مکان، در معرض نمایش گذاشته شده اند و هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن آنها ، به این منطقه سفر می کنند. منطقه تاریخی اولوس یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ترکیه است  که در اطراف بلوار آتاترک آنکارا قرار گرفته است . بناهای تاریخی زیادی  در این مجموعه وجود دارد که به اوایل دوره جمهوری مربوط می شود. ساختمان موزه هنر و مجسمه موزه مردم شناسی و ساختمان های تاریخی بانک در بلوار آتاترک، از جمله ساختمان های دیدنی این مجموعه تاریخی است . برج آتاکوله، مسجد کجاتپه، مسجد حاجی بایرام، محله تاریخی هامامونو، موزه هنر و مجسمه سازی، موزه هوانوردی، معبد آگوستوس و روم ، قلعه آنکارا، موزه نقاشی  و آنکاپارک از دیگر جاذبه های گردشگری آنکارا هستند که می توانید در تور آنکارا از آنها دیدن کنید. شما میتوانید برای خرید تور و رزرو آنلاین بلیط به مقصد آنکارا، به لیست تورهای ما مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • کامیار عظیمی | شنبه 25 شهریور 1396

  تور ارزان انکارا چند است؟
 • لیلا فردینی | شنبه 25 شهریور 1396

  چگونه میتوانم تور انکارا را خریداری کنم ؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-16 17:30:36

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
 • kamyar | یکشنبه 26 شهریور 1396

  برای تور آنکارا فروردین از تمام زمان های سال بهتره و آب وهواش حرف نداره
 • میترا | یکشنبه 26 شهریور 1396

  قیمت تور آنکارا برای فروردین ده روزه چنده؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-17 13:50:56

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید
 • خسروی | یکشنبه 26 شهریور 1396

  تور آنکارا اروزن تره یا تور ترکیه و استانبول ؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-17 13:51:18

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید
 • پیمان | یکشنبه 26 شهریور 1396

  برای مهر هم آنکارا بلیط داره؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-17 14:34:03

  سلام بله
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها