قیمت تور آذربایجان فروردین


قیمت تور آذربایجان فروردین The price of Azarbaijan Farvardin

آیا شما هم دوست دارید تعطیلات عید خود را به کشور زیبای آذربایجان سفر کنید؟ آیا دوست دارید از زیبایی های طبیعت آن و جاذبه های مختلف آن بازدید نمایید؟ درباره آذربایجان چه چیزی می دانید؟ آیا می دانید قیمت تورهای آذربایجان چقدر می باشد؟ آب و هوای آذربایجان در فصل های مختلف چگونه است؟ حتما اینگونه سوالات ذهن شما را مشغول خود کرده است! پس با ما همراه باشید تا درباره آذربایجان آشنایی بیشتری پیدا کنیم.

قیمت تور آذربایجان فروردین

 

این کشور در موقعیت جغرافیایی خوبی در شمال غربی دریاچه خزر قرار دارد و پایه اقتصاد آنها محصولات گازی به حساب می آید. پایتخت این کشور باکو می باشد و با کشور های ایران، روسیه، ارمنستان، ترکیه و گرجستان مرز دارد. با توجه به آمار ها، آذربایجان در سال 2012 حدود 9,125 میلیون نفر جمعیت داشته است و مساحت آن به 86,600 کیلو متر مربع می رسد که حدود 1/6 درصد آن را دریا ها تشکیل داده اند. این سرزمین سال ها پیش جزیی از کشور ایران به حساب می آمد که بر اساس قرارداد های تاریخی گلستان و ترکمنچای به خاک های روسیه پیوست. آذزبایجان در سال 1991 استقلال خود را به عنوان کشوری مستقل اعلام کرد و حکومتش را به حکومتی جمهوری تبدیل کرد. زبان رسمی مردمان آن ترکی آذربایجانی می باشد و در کنار زبان محلی آنها زبان های دیگری مثل فارسی، ارمنی، روسی، لزگی، تالشی قرار دارد و قابل بازگو می باشند. در تور آذربایجان با دین و مذهب این کشور به گونه ای آشنا خواهیم شد که اکثریت آنها شیعه می باشد به طوری که 85 درصد از مردمان آن مذهب شیعه و 15 درصد باقی مانده سنی می باشند. آب و هوای این کشور شباهت زیادی به آب و هوای ایران دارد. همان طور که پیداست و گفته شد در زمان های قبل این کشور جزیی از خاک ایران به حساب می آمد، قاعدتا دارای پیشینه قدیمی و باستانی مشابه می باشد. نام آذربایجان و یا ریشه این نام برگرفته از سردار هخامنشی می باشد، این سردار پارسی در زمان حمله اسکندر این سرزمین را از حمله در امان نگه داشت و برای پاس داشتن و فداکاری او، این نام بر این سرزمین گذاشته شده است. در ادامه مطلب در مورد قیمت تور آذربایجان فروردین 97 و جاذبه های گردشگری آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

جاذبه های گردشگری آذربایجان

جاذبه های گردشگری آذربایجان متنوع و زیاد است. این کشور دارای جاذبه های طبیعی و تفریحی فراوانی می باشد که بیشتر این جاذبه ها در شهر های باکو و گنجه قرار دارد. آیا می دانید چرا در ماه فروردین باید به آذربایجان سفر کرد؟ همان طور که آب و هوای این کشور در قسمت های مختلف آن متفاوت است، به همین علت می توان در فصل های مختلف از جمله بهار و تابستان به این کشور زیبا سفر کرد و از جاذبه های طبیعی و تفریحی آن بازدید کرد و لذت برد. قیمت تور آذربایجان فروردین نسبتا پایین می باشد و به راحتی می توان به این کشور سفر کرد و از جاذبه های آن می توان به ایچری شهر، خیابانی نطامی، ونیز کوچک، کاخ شیروان شاه، شهر قدیمی، کلیسای آلمانی، برج دختر، موزه تاریخی آذربایجان، کلوپ ساحلی آمبوران، رستوران موزه شیروان، قبوستان، مسجد حیدر، پارک مفاخر، بلوار ساحلی باکو، مرکز فرهنگی حیدر علی اف، میدان فانتین، موزه فرش آذربایجان، برج های شعله، موزه ملی تاریخ آذربایحان، تالار اپرا، میدان ملی پرچم، مسجد بی بی هیبت، موزه ادبیات نظامی گنجوی، موزه هنر های مدرن باکو، پارک ملی آبشرون، خلیج باکو، دریاچه گویگول، مسجد تازه پیر، برج تلویزیون باکو و دیگر جاذبه های گردشگری آن که نمی توان تمامی آن ها را نام برد اشاره کرد. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره آذربایجان اطلاعات کسب کنید.

جاذبه های گردشگری آذربایجان

 

قصر شیروان شاه

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آذربایجان قصر شیروان شاه می باشد که در شهر باکو واقع شده است. این قصر زیبا با ظاهری قدیمی و باستانی، در میان شهری مدرن واقع شده است و دارای مغازه ها و رستوران های متعددی می باشد، به طوری که این قصر باستانی، قلب تاریخ آذربایجان به حساب می آید. آب و هوای این منطقه از باکو نیمه خشک می باشد و بهترین زمان برای مسافرت به این شهر در فصل های تابستان و بهار است. قیمت و هزینه نسبتا کمی دارد و می توان به راحتی از این قصر باستانی بازدید نمود.

 

قصر شیروان شاه

 

آذربایجان دارای جاذبه های مختلفی می باشد و به دلیل داشتن آب و هوای مطلوب و جاذبه های متنوع و سرگرم کننده، هر ساله تورسیت های زیادی به این کشور مسافرت می کنند و قیمت تور آذربایجان هم مناسب است. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین پیرامون آذربایجان، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برایرزرو آنلاین تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • طاهره مهدوی | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  سلام. من تجربه سفر به آذربایجان را داشته ام.کشور زیبایی است.مقاله ای هم که نوشتید کاملا صحیح بود.مجددا قصد سفر دارم.فقط بفرمایین که قیمت تور آذربایجان چند است؟و رزرو تور آذربایجان چگونه است؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:27:38

  خوشحالیم که مقاله ها مورد پسند واقع شده/دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • najmeh bazi | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  مردم آذربایجان خیلی خون گرم و دلنشین هستند به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم به آذربایجان سفر کنند.تور آفردار آذربایجان چه زمانی است؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:28:13

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • محمدمهدی | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

  قیمت تور آذربایجان در مهر ماه چنداست؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:28:25

  دوست عزیز پیشنهاد میکنم برای آگاهی از قیمت ها ونحوه خرید تورها تماس حاصل فرمایید ویا به به قسمت تورها مراجعه کنید.
 • امیر | پنج‌شنبه 23 شهریور 1396

  قیمت تور آذربایجان در مهرماه چند است؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-14 12:54:14

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
 • هستی | پنج‌شنبه 23 شهریور 1396

  سلام، ممنون از مطالب مفیدتون
  شما در هر ماه تور آذربایجان رو ارائه میدین؟
  ابولفضل کناری | 2017-09-15 16:25:29

  سلام، بله در صورت ارائه تورها توسط آژانس ها، در هر ماه سفر به آذربایجان امکان پذیره
 • منصور | پنج‌شنبه 23 شهریور 1396

  سلام، پیشنهاد شما برای رفتن به آذربایجان در چه ماهی است؟ که هم بتونیم از تفریحات و جاذبه هاش بدون دردسر استفاده کنیم؟
  ابولفضل کناری | 2017-09-15 16:26:39

  سلام، اواخر بهار و فصل تابستان مناسب برای تمامی جاذبه هاست
 • هانیه | یکشنبه 26 شهریور 1396

  قیمت تور آذربایجان در پاییز چند است؟آیا امکان رزرو آنلاین وجود دارد؟
 • نگیسا | یکشنبه 26 شهریور 1396

  آیا آذربایجان از نظر جاذبه های تفریحی و گردشگری مکانی مناسب برای سفر در تعطیلات عید نوروز می باشد؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها