غذا در سریلانکا


بهترین غذا در سریلانکا

غذا در سریلانکا:: سریلانکا کشوری جزیره مانند است که در جنوب کشور هند قرار دارد و دارای اب وهوای گرم و معتدل است ولی در عین حال یکی از مقاصد محبوب و مشهور در بین مردم جهان برای سفر هایشان است. یکی از دلایل ان این است که اب و هوای ان در نقاط مختلف ان متفاوت است ولی بازه ی دما در این کشور میان 28 تا 32 درجه سانتی گراد است. این کشور دارای تمدن چند هزار ساله است.

طعم غذا در سریلانکا بسیار شبیه به کشور های جنوب شرقی اسیا است حتی می توان گفت بسیار نزدیک به هند است در ان از موادی مانند فلفل و پودر کاری استفاده می کنند از نوشیدنی های معروف که می توانید در منوی غذایی سریلانکا مشاهده کنید چای و نارگیل تازه است به دلیل ان که کیفیت چای در این کشور بسار مرغوب بوده است و موفق ترین صنعت در این کشور به حساب می اید. همچنین سریلانکا یکی از کشورهای ارزان قیمت به حساب می اید به دلیل ان که شما می توانید با حداقل بها در یک هتل 5 ستاره غذای مورد دلخواه خود را سرو کنید. همچنین ذکر این نکته الزامی است که قیمت غذا ها در رستوران های بین المللی سریلانکا ارزان تر از قیمت غذاها در رستوران های معمولی در کشور های غربی است این کشور مانند تمام کشور هایی که جزو مقاصد گردشگری به حساب می ایند دارای رستوران های بین المللی مانند کی اف سی است که می توان گفت غذاهای ان مورد پسند تمام مردم در تمام نقاط جهان است. غذا در سریلانکا و ارزان ترین غذا در سریلانکا

غذا در سریلانکا

از جمله غذاهایی معروف در این کشور که منظور همان سریلانکا است می توان به پودر کاری با برنج اشاره کرد نوشابه هایی مانند پپسی در انواع مختلف در تولیدات محلی ان ها مشاهده می شود. زیرا  باید به این نکته مهم اشاره کرد که اب سریلانکا در واقع اب لوله کشی در سریلانکا قابل نوشیدن نیست.

غذا در سریلانکا

شما عزیزان می توانید با اطلاع از تور سریلانکا تورزپرس به سریلانکا سفر کنید و از بهترین  رستوران ها وغذا های ان لذت ببرید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با رستوران های سریلانکا به سایت ذکر شده مراجعه نمایید
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها