سواحل لارا و کنتیالتی دو ساحل برتر در آنتالیا


سواحل لارا و کنتیالتی دو ساحل برتر در آنتالیا

آنتالیا شهری معروف و زیبا در کشور ترکیه است و دارای مکان های تفریحی و توریستی بسیار زیادی می باشد و همه ساله از سراسر دنیا مردم را با تور ترکیه به این شهر زیبا می کشاند. بخصوص ساحلی بودن این شهر، یکی از امتیاز هایی است که در کنار این همه مکان تفریحی که این شهر را به ستاره ای درخشان تبدیل کرده است، بیشتر خودنمایی می کند. آنتالیا با داشتن دو ساحل لارا و کنتیالتی، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است، چرا که ورزش های آبی و تفریحات ساحلی بسیار دلچسبی برای گردشگران دارد. در تور آنتالیا، حتما از این سواحل دیدن کنید.

سواحل لارا و کنتیالتی

 

 سواحل زیبای آنتالیا طرفداران بسیار زیادی دارد . هر ساله توریست ها و گردشگران زیادی از جای جای جهان به دیدن این سواحل می آیند. سواحل لارا و کنتیالتی در آنتالیا را می توان از زیبا ترین سواحل جهان یاد کرد. سواحل زیبای شنی یکی از مکان هایی هستند که گردشگران و توریست ها برای گذراندن اوقات خود انتخاب می کنند. جالب است بدانید که اگر بستر سازی مناسب برای گردشگران در سواحل صورت پذیرد در اقتصاد جامعه نقش بسزایی خواهد داشت. بنابراین می توان ادعا کرد که صنعت گردشگری قابلیتی دارد که می توان از بزرگ ترین صنایع جهانی شود. کشور ترکیه تا حد زیادی توانسته این بستر را برای گردشگران خود مهیا سازد و این سواحل برای کشور ترکیه نقش مهمی در قدرتمند شدن صنعت گردشگری اش داشته و دارد.

سواحل لارا و کنتیالتی

 

کمتر کسی است که تعریف سواحل آنتالیا به گوشش نخورده باشد. بخصوص دو ساحل آنتالیا که یکی ساحل کنیالتی و دیگری ساحل لارا می باشد. سواحلی فوق العاده تمیز و آرامش بخش و در نهایت زیبایی که می توان در آن هم آرامش و هم هیجان را کسب کرد. ساحل کنیالتی آنتالیا در قسمت غربی آنتالیا قراردارد. این ساحل دومین ساحل عمومی است. ساحل کنیالتی نسبت به ساحل لارا به مرکز شهر نزدیک تر است. شرایط محیطی ساحل کنیالتی طوری است که تمام اقشار جامعه چه پیر و جوان و چه بزرگ و کوچک، همه می توانند یک روز خوب و به یاد ماندنی را در آن سپری نمایند. ساحلی زیبا که پوشیده از سنگریزه های سرسخت و بلند و فوق العاده دیدنی می باشد. از دیگر دیدنی های ساحل کنیالتی می توان به پارک آبی اشاره کرد. یک پارک آبی هیجان‌ انگیز پر از وسایل و اسباب‌ بازی‌ های آبی که برای تمام سنین هیجان خواهد داشت. از ویژگی های خاص این ساحل می توان به استخر دلفین ها، رستوران ها، کافه های رو باز و همچنین می توان به شهر مینیاتوری آن اشاره کرد که بسیار زیباست و تمام مناطق تاریخی ترکیه را در مقیاسی که 25 برابر کوچکتر است، نشان می دهد. همچنین ساحل لارا که ترک‌ها به آن لارا پالجی نیز می‌گویند فوق العاده زیبا و تمیز می باشد. و دارای آرامش بی وصف و دیدنی هایی چشم نواز می باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها