سواحل برتر آسیا (بخش دوم) 


سواحل برتر آسیا (بخش دوم) 

در مقاله ی قبل چند مورد از بهترین سواحل معروف در قاره ی آسیا را معرفی کردیم. شاید شما بخواهید از میان تعداد زیاد سواحل موجود در کشور های گردشگری آسیا، تعدادی دیگر از بهترین هایش را بشناسد تا بتوانید بهتر برای انتخاب مقصد سفر خود تصمیم بگیرید. با تورزپرس هماه باشید تا چند نمونه ی دیگر از این سواحل را به شما معرفی کنیم.


جزیره لنکاوی – مالزی 

جزیره لنکاوی – مالزی

جزیره لنکاوی – مالزی

از جمله جزایری که با تور 4 شب و 3 روز مالزی می توانید از آن دیدن نماید، جزیره لنکاوی (Langkawi) می باشد. با هر سلیقه ای که داشته باشید، در این جزیره برای شما جاذبه ای وجود دارد. شاید به همین دلیل است که همه ساله عده ای زیادی از گردشگران سراسر جهان برای دیدن این جزایر به مالزی سفر می کنند. هتل هایی پنج ستاره و ممتاز هم چون: Datai و Four Seasons در جزیره ی لنکاوی وجود دارند که می توانند گزینه های خوبی برای اقامت شما باشند. هم چنین لنکاوی مکان مناسبی است برای خرید سوغاتی های جالب برای همسر، دوستان یا اقوامتان. ساحل لنکاوی پوشیده شده با شنی به غایت سفید و منظره ی دریایی بی نظیر، که می توانید لحظات خوبی را برای خود در این ساحل بسازید. 


جزایر گیلی – اندونزی 

جزایر گیلی – اندونزی

جزایر گیلی – اندونزی

از دیگر مناطقی که می توانید با رزرو آنلاین تور در تورزپرس به دیدن آن بروید و از شلوغی های جزایری هم چون بالی و پوکت در این کشور در امان بمانید، همین جزیره ی گیلی (Gili Islands) می باشد. شاید این جزایر هنوز در بین گردشگران ناشناخته مانده است که آرامش در آن موج می زند. این جزایر سه گانه به یک اندازه دارای زیبایی اند، اما از نظر موقعیت با هم متفاوت اند. اما جزیره ی گیلی تراگوان (Gili Trawagan) با سرگرمی ها و تفریحاتی که دارد، بین این سه گانه مشهور تر است. اما اگر برای گذراندن لحظات عاشقانه ی خود با همسرتان به دنبال بهترین حلقه ی سه گانه ی این جزایر هستید، جزیره دور افتاده ی گیلی منو (Gili Meno) گزینه ی مناسبی برایتان می باشد. اما سومین و آخرین جزیره از این سه مورد، جزیره ی آرام گیلی ایر (Gili Air) است که با غواصی در آن می توانید لحظات خوبی را برای خود بسازید. 


ساحل شامگاه – جزیره کولیپ – تایلند 

جزیره کولیپ

جزیره کولیپ

شاید با رفتن به این جزیره، متوجه شوید که این جا یکی از عاشقانه ترین جزیره های موجود روی کره ی زمین است. ساحل شامگاه در جزیره ی کولیپ (Koh Lipe) ، غروب های دل انگیزی دارد. با استفاده از پلاژ های موجود در ساحل نزدیک به دریا می توانید از این غروب ها دیدن کنید. یکی از ویژگی های جزیره کولیپ این است که مسافران کمتری به نسبت جزایر دیگر همچون پاتایا را داراست. شما با انتخاب تور تایلند 3 روزه و خوردن یک غذای دریایی اصیل تایلندی در کنار دریا حتما تجربه ای بی نظیر را خواهید داشت.  


ساحل نانوک – شهر بندری دانانگ – ویتنام 

ساحل نانوک

ساحل نانوک

شاید بتوان گفت که در کنار ساحل نانوک (Non Nuoc) می توانید تجربه ای بی نظیر از موج سواری را برای خود ثبت کنید. آب دریا در کنار این ساحل به قدری درخشان است، که دیدن آن در ساحل نانوک از جمله کار هایی است که باید انجام دهید. شما هم چنین می توانید از فروشندگان دوره گرد در این منطقه غذاها و خوراکی هایی را بخرید و از خوردن آن در کنار دریا لذت ببرید. اما رستوران های زنجیره ای که سبک غذا هایی ویتنامی اصیل دارند را نیز از قلم نیندازید. 


جزیره ماموتیک – شهر کوتاکینابالو – مالزی 

جزیره ماموتیک

جزیره ماموتیک

یکی از جزایر بکری که به عنوان جاذبه های گردشگری مالزی نیز شناخته می شود، جزیره ی دست نخورده ی ماموتیک (Mamutik) می باشد که تا شهر کوتاکینابالو تنها 15 دقیقه با قایق فاصله گرفته است. این جزیره در مقایسه با جزایر مجاور خود کمی خلوت تر است و از این نظر مکان مناسبی برای رلکس کردن می باشد. با رفتن به سمت شرق جزیره، به یک جزیره ی دیگر با ساحلی مرجانی می رسید. سعی کیند از این ساحل صدف یا مرجانی را با خود به خانه نبرید چرا که این کار ممنوع است. 


خلیج یالونگ – شهر سانیا – چین 

خلیج یالونگ

خلیج یالونگ

این ساحل نیز هنوز توسط تعداد زیادی از گردشگران شناخته نشده است. ساحل این خلیج به اندازه ی دو کیلومتر است. اما به طور کلی سعی کنید در تعطیلات رسمی هم چون کریسمس و سال نو به خلیج یالونگ نروید، چرا که در ماه فوریه این منطقه شلوغ است. یکی از تفریحات سالم در این ساحل، جت اسکی می باشد. شما هم چنین می توانید از دست فروشان چینی که در ساحل حضور دارند، غذا تهیه کنید و در کنار تماشای دریا، از خوردن آن لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • الهام | پنج‌شنبه 11 آبان 1396

    خیلی فوق العاده بودن، آدم دلش میخواد به تموم این سواحل سفر کنه
  • احسان | پنج‌شنبه 11 آبان 1396

    سلام، تور لنکاوی آبان ماه ندارین؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها