سفر به چین


سفر به چین 

کشوری با مقیاسی عظیم و گسترده و چشم اندازی شگفت انگیز که آن را مبدا  هنر های رزمی در نیا می دانند تنوع فرهنگ و هنر و جاذبه های مدرن و متمدن چین را به مکانی متحیر کننده و جذاب تبدیل کرده است .چین با قدمتی 6000 سال قبل از میلاد بنیانگزار طولانی ترین زبان در دنیا با نام زبان چینی است این کشور آسیایی با شهرهایی چون پکن و گوانژو دومین کشور اقتصادی دنیا پس از ایلات متحده است .

چین را سرزمین ابریشم می دانند و ابریشم های آن در تمام دنیا بسیار مشهور و پرطرفدار می باشنداین امپراطوری بزرگ را اغلب مردم دنیا با افراد مشهوری چون جک چان ,بورس لی و جت لی می شناسند .

درچین رنگ  قرمز نماد شادی و سرور است و در اغلب مراسم های شادی و جشن ها یشان از رنگ قرمز استفاده می کنند و رنگ سفید نماد عزاداری و ناراحتی است هم چنین  نیلوفر آب نماد پاکی وصداقت است .

گستردگی چین برای گردشگران مکانی بی نهایت ساخته است مکانی که دیدن آن چنان جذاب و لذت بخش و مجذوب کننده است که دیدن ان در هر بار برایتان تازگی خواهد داشت .

 

در سفر به چین دیدن مکان های تاریخی و طبیعی آن مانند معابد زیبا و عجیب ,مزارع برنج ,آبشارهای خیره کننده و کو های مقدس واقعا دلچسب و هیجان انگیزاست .

در سفر با تور چین از کدام جاذبه های دیدنی حتما دیدن کنیم

 

بهترین زمان سفر به چین !

واقعیت این است که چین یک کشور بزرگ با تنوع آب و هوایی بسیار گسترده ای است و در هر فصلی از سال که فصد سفر به چین کرده اید مطمئن باشید مکان های زیبایی برای دیدن وجود دارد که آب و هوایشان فوق العاده است .

 

بازدید از چین در فصول سال

 

 

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها