سفری به یکاترینبورگ روسیه


سفری به یکاترینبورگ روسیه  A trip to Yekaterinburg Russia

یکاترینبورگ روسیه را چقدر می شناسید؟ یکاترینبورگ یکی از شهرهای سرسبز و زیبا در بخش مرکزی و یکی از شهرهای مهم روسیه است و دارای موقعیت خاص جغرافیایی بوده و شهری است که مرز بین آسیا و اروپا می باشد. یکاترینبورگ تعیین کننده ی ویژگی های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این شهر می باشد. شما می توانید از طریق تورزپرس در تور روسیه شرکت کنید و از این کشور مدرن و جاذبه های گردشگری فراوانش بازدید داشته باشید. یکاترینبورگ مرکز اجرایی استان اسوردلوفسک می باشد. شهری زیباست که در سمت شرقی کوه های اورال و در کنار رودخانه ی ایزت واقع شده است.

 یکاترینبورگ

تور یکاترینبورگ نیز گزینه خوبی برای سفر به روسیه می باشد. شهری زیبا با طبیعتی شگفت انگیز که چند دریاچه نیز در حومه ی خود دارد که به زیبایی آن افزوده است. یکاترینبورگ با مسکو که پایتخت روسیه است، 1667 کیلومتر فاصله دارد و پنجمین شهر بزرگ روسیه به‌ شمار رفته و دارای مناطق گردشگری زیادی می باشد. در ضمن این شهر بیش از 30 موزه دیدنی دارد که یکی از این موزه‌ ها دارای قدیمی‌ ترین مجسمه‌ ی چوبی جهان در مجموعه‌ ی Shigir می باشد.

 یکاترینبورگ

 

باغ کشاورزی یکاترینبورگ

باغ کشاورزی یکاترینبورگ، باغی زیبا و شگفت انگیز با طبیعتی آرام است که با داشتن گل ها و بوته های رنگی و بیش از 300 نوع درخت، به یکی از پر بازدید ترین مناطق شهر تبدیل شده است. شما در این باغ علاوه بر گل های متنوع و درختانی زیبا، می توانید گیاهان آفریقای جنوبی، آسیای جنوب شرقی و آفریقا را تماشا کنید و ساعت ها لذت ببرید. لازم به ذکر است که این گل های زیبا، در یک گلخانه نگهداری می شوند و با تنوع زیاد و زیبایی خود، فضای خیره کننده ای را رقم زده اند که روزانه مورد بازدید علاقمندان قرار می گیرد.

 

آب و هوای یکاترینبورگ

زمستان این شهر در حدود 5 ماه به طول می انجامد که در این 5 ماه، امکان این که دمای هوا افت زیادی در حدود منفی 45 درجه سانتی گراد داشته باشد، وجود دارد. البته این کاهش دما به ندرت اتفاق می افتد و تا کنون خیلی کم پیش آمده که دما از بیست درجه سانتی گراد بیشتر کاهش یابد. تابستان های این شهر نیز بسیار کوتاه است و نهایتا 70 روز به طول می انجامد و دمایی در حدود 18 درجه دارد. که این مدت فرصت بسیار خوبی برای گردشگران و توریست ها می باشد تا خود را برای استفاده از جاذبه های این شهر، به روسیه برسانند.

شهر یکاترینبورگ شهری است که در آن بقایای اماکنی از عصر هجر و دوران قبل از میلاد کشف شده است. در واقع این شهر توسط فردی به نام واسیلی تاتیسچوف پایه گذاری شد که تاریخ آن به سال ۱۷۲۳ مربوط می شود. در مورد نام این شهر باید بدانید که به یادبود همسر پتر کبیر، ملکه کاترین اول، که نامش یکترینا بود، به این نام نامگذاری شد. اگر مشتاق به سفر شده اید، می تواند اطلاعات لازم برای سفر به روسیه، اعم از خرید تور، قیمت تور، ارائه تور ارزان روسیه و آشنایی با جاذبه های گردشگری روسیه را در صفحه تورها و مقالات سایت تورزپرس کسب کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • کامران | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور روسیه را در ماه های مختلف دارین؟
  • زهرا | دوشنبه 08 آبان 1396

    قیمت تور روسیه چقدر هست؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها