ساحل جمیرای دبی


ساحل جمیرای دبی  Jumeirah Beach Dubai

دبی شهری ساحلی می باشد که یکی از معروفیت های آن به دلیل همین سواحل زیبا و دوست داشتنی اش است که می توان انواع تفریحات و ورزش های آبی را به شکلی پر هیجان و جذاب در آن انجام داد. یکی از سواحل بسیار معروف در تور دبی که هر روزه شاهد جنب و جوش گردشگران در آن هستیم، ساحل جمیرای دبی است که با شن های نرم و سفید، و ساحلی تمیز و زیبا، توانسته نگاه گردشگران را به سمت خود بکشاند.

از مزیت های این ساحل، وجود اقامتگاه ها و هتل های شیک و فراوانی است که در امتداد ساحل قرار دارند و می توان برای اقامت در آن ها اقدام نمود. مطمئنا اقامت در هتلی که مشرف به دریا باشد، سفرتان را بسیار جذاب و دلپذیر خواهد کرد. این ساحل در جاده جمیرا واقع شده است و ساحلی می باشد که می توان برای ورزش های آبی مثل جت اسکی، شنا و ... به نحو احسن از آن استفاده کرد و لذت برد.

ساحل جمیرای دبی

یکی از جاذبه هایی که باعث معروفیت هرچه بیشتر این ساحل شده است، وجود هتل فوق العاده مرفه و زیبای برج العرب می باشد که از لوکس ترین هتل های جهان است. ساحل جمیرا در واقع یک پارک ساحلی است که می توان آن را یکی از محبوب ترین و بهترین جاذبه های گردشگری دبی دانست. به خاطر این که دبی کشوری گرم و خشک است، در هر فصلی که به این ساحل بروید، گردشگران و مردم دبی را در حال انجام تفریحات و ورزش های آبی خواهید دید.

این ساحل به دلیل معروفیتی که دارد و به خاطر این که از نظر توریستی اهمیت بالایی دارید، امکانات رفاهی کاملی را برای گردشگران فراهم کرده و شما می توانید انواع اقامتگاه ها، رستوران ها و مراکز خرید را پیرامون این پارک ساحلی بیابید و در تور ارزان دبی از آن استفاده نمایید. اگر مشتاق سفر به این شهر پر جاذبه و دوست داشتنی شده اید، برای خرید تور می توانید از لیست تورهای سایت تورزپرس، انواع متنوعی از تورها بخصوص قیمت تور دبی را مشاهده کرده و مناسبترین تور را برای خود برگزینید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها