رستوران های سنگاپور (بخش دوم)


رستوران های سنگاپور (بخش دوم)  Singapore restaurants

در مقاله ی قبل رستوران های مشهور سنگاپور را بررسی کردیم. در این مقاله نیز برآنیم تا به معرفی بعضی از رستوران هایی که شامل غذا های محلی می شوند بپردازیم. چرا که چشیدن غذا های محلی هر منطقه در هر نقطه از دنیا، باعث می شود تا تجربه ای متفاوت را داشته باشید. شما در مقاله ی قبل با رستوران هایی که غذا های چینی، فرانسوی یا ایتالیایی داشتند آشنا شدید. حال می خواهیم به معرفی رستوران هایی با غذا های محلی بپردازیم. با تورزپرس همراه باشید. 


8. رستوران ساتای (Satay Restaurant) 

رستوران ساتای

رستوران ساتای بای د بی (satay by the bay) محل مناسبی است برای کسانی که می خواهند غذا های محلی را بچشند. این رستوران یک فودکورت است و فضای باز آن لذت چشیدن غذا را برایتان چندین برابر می کند. غرفه های مختلف این رستوران غذاهایی هم چون: مرغ کبابی، برنج، پوپیا و ... سرو می کنند. ساعت کار رستوران همه روزه به صوت 24 ساعته می باشد. 


7. رستوران وایلد راکت (Wild Rocket Restaurant) 

رستوران وایلد راکت

این رستوران برای کسانی که علاقه به خوردن غذا های مدرن و سنتی سنگاپور را دارند مناسب است. پس اگر شما نیز به دنبال این غذا ها می باشید، می توانید با تور سنگاپور به این شهر رفته و از غذا های رستوران وایلد راکت لذت ببرید. تلفیق غذا های غربی با غذا های سنتی یکی از دلایل شهرت این رستوران می باشد. کافه ی رستوران نیز بسیار تجربه ی خوبی برایتان خواهد بود. ساعت کار رستوران به جز یکشنبه ها، از ساعت 12 تا 14:30 است، و در شیفت عصر از ساعت 18:30 تا 22:30 قابل استفاده می باشد. 


6. رستوران مکسول فوود سنتر (Maxwell Food Centre Restaurant) 

رستوران مکسول فوود سنتر

این رستوران شامل 100 غرفه ی غذا می باشد که هر کدام از این غرفه ها در غذایی خاص تخصص دارند. شاید یکی از بهترین رستوران هایی که بتوانید طعم اصیل غذا های سنگاپوری را تجربه کنید، همین مکسول فوود سنتر باشد. قیمت غذا های این رستوران بالا نیست و برای کسانی که می خواهند در هزینه هایشان صرفه جویی کنند نیز مناسب است. ساعت کار رستوران همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب می باشد. 


5. رستوران لو پا سات (Lau Pa Sat Restaurant) 

رستوران لو پا سات

رستوران لو پا سات یکی دیگر از رستوران های جالبی است که با داشتن فضای دل نشین هم در محیط سر باز و هم سر بسته، توانسته افراد زیادی را به خود جذب نماید. این رستوران با طبخ غذا هایی چون برنج، مرغ، ساتای یا کایا توانسته غذا های محلی را به خوبی برای مسافران سرو نماید. شما با تور 4 شب و 3 روز سنگاپور می توانید از این رستوران استفاده نمایید. ساعت کار رستوران هر روز به صورت 24 ساعته می باشد. 


4. رستوران مستر کرب سیفود (Master Crab Seafood Restaurant) 

رستوران مستر کرب سیفود

این رستوران غذا های دریایی را به خوبی طبخ می کند. مردم سنگاپور علاقه ی زیادی به غذا های دریایی خصوصا خرچنگ دارند. شما نیز اگر به دنبال جایی برای خوردن غذا های دریایی هستید، رستوران مستر کرب سیفود بسیار برایتان مناسب خواهد بود. هم چنین داشتن فضای باز از امکانات این رستوران می باشد. ساعت کار رستوران هر روز از ساعت 16 تا 1:30 بامداد است. 


3. رستوران بدوک (Bedok Restaurant) 

رستوران بدوک

این رستوران که در واقع یک فودکورت می باشد، یکی دیگر از رستوران های محلی است که در سنگاپور می توانید غذا های محلی را در آن تجربه نمایید. رستوران بدوک در بین مردمان محلی و گردشگران سنگاپور محبوب و شناخته شده است. ساعت کار رستوران همه روزه از ساعت 11 صبح تا 12 شب می باشد. 


2. رستوران پینس اند پینتس (Pince and Pints Restaurant) 

رستوران پینس اند پینتس

با وجود بالا بودن قیمت ها در این رستوران، اما تجربه ی خوردن خرچنگ در آن بسیار خوب خواهد بود. کیفیت و طعم این خرچنگ ها بسیار بالاست. این رستوران به صورت اختصاصی تنها خرچنگ سرو می کند. اگر تمایل به خوردن همچین غذاهایی دارید، این رستوران بهترین گزینه برایتان خواهد بود. ساعت کار رستوران از دوشنبه تا جمعه از ساعت 12 تا 14:30 ظهرو در شیفت عصر از ساعت 17:30 تا 23 می باشد. شنبه و یکشنبه نیز از ساعت 12 تا 23 شب است. 


1. رستوران سمیز کری (Samy’s Curry Restaurant) 

رستوران سمیز کری

افتتاح این رستوران به دهه ی 50 میلادی بر می گردد و محیط جالب توجه و گرمی دارد. شما برای خوردن غذا های محلی می توانید با رزرو آنلاین تور به مقصد سنگاپور، به این رستوران بروید و از طعم غذاهای خوشمزه آن بچشید و لذت ببرید. همچنین در منوی رستوران غذا های هندی نیز وجود دارد. ساعت کار رستوران همه روزه به جز سه شنبه ها، از ساعت 11 صبح تا 15 و در شیفت عصر از ساعت 18 تا 22 می باشد. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها