رستوران های سنگاپور (بخش اول)


رستوران های سنگاپور (بخش اول)  Singapore restaurants 

یکی از مناطق پر طرفدار بین گردشگران دنیا، سنگاپور می باشد. خوردن غذا های محلی یا غذا های مخصوص هر کشور می تواند تجربه ی بی نظیری را برایتان رقم بزند. برای این منظور می توانید به رستوران های متعدد این کشور بروید و از منوی غذا های مختلف آن شامل غذا های محلی و بین المللی استفاده نمایید. با تورزپرس همراه باشید تا چند نمونه از رستوران های این کشور را برایتان معرفی نماییم. 


10. رستوران باسیلیکو (Basilico Restaurant) 

رستوران باسیلیکو

منوی این رستوران شامل انواع غذا های ایتالیایی و سنگاپوری می شود. شما می توانید بعد از دیدن جاذبه های گردشگری سنگاپور، به این رستوران رفته و غذای مورد نظر خود را سفارش دهید. این رستوران در هر سه وعده ی صبح، ظهر و شب پذیرای مشتریان خواهد بود. البته ساعت کار رستوران در وعده ی صبحانه، جز یکشنبه ها که از ساعت 7 تا 10:30 صبح می باشد، روز های دیگر از 6:30 تا 10:30 است. برای وعده ی ناهار نیز جز یکشنبه ها که از 12 تا 15 می باشد، روز های دیگر از 12 تا 14:30 است. اما برای وعده ی شام هر روزه از ساعت 18:30 تا 22 می توانید اقدام کنید.


9.رستوران آندره (André Restaurant) 

رستوران آندره

این رستوران مجموعه ای از غذا های فرانسوی را در خود دارد. صاحب رستوران فردی به نام آندره می باشد که از 15 سالگی خود، در جنوب فرانسه زیر نظر دو فرد آشپزی می کرده است. اکنون او و همسرش پذیرای میهمانان می باشند. شما در فضای دوستانه این رستوران می توانید شام خوبی را میل کنید. جز روز های دوشنبه که تعطیل است، در روز های چهارشنبه و جمعه از ساعت 12 تا 15 ظهر، و در شیفت عصر از 19 تا 23 شب می توانید به این رستوران بروید. و در مابقی روز ها، از ساعت 19 تا 23 شب پذیرای میهمانان است.


8. رستوران سامر پاویلیون (Summer Pavilion Restaurant) 

رستوران سامر پاویلیون

شما با تور 4 شب و 3 روز سنگاپور می توانید به این کشور رفته و از این رستوران که منوی آن شامل غذا های چینی و همین طور گیاهی می شود، استفاده نمایید. فضای این رستوران و هم چنین کیفیت غذا های آن بسیار بالاست و ساعت کار آن همه روزه از ساعت 11:30 تا 14:30 ظهر، و در شیفت عصر از ساعت 18:30 تا 22:30 شب می باشد. 


7. رستوران ام.تی.آر (MTR Restaurant) 

رستوران ام.تی.آر

شما در این رستوران می توانید انواع غذا های هندی را سفارش دهید. این غذا ها همیشه تازه است و از مواد با کیفیت تهیه می شود. محیط رستوران نیز بسیار تمیز و کارکنان بسیار مودبی دارد. ساعت کار رستوران همه روزه از ساعت 8:30 تا 15 ظهر، و در شیفت عصر از 17:30 تا 21:30 می باشد. 


6. رستوران بلو کوزینا (Blu Kouzina Restaurant) 

رستوران بلو کوزینا

اگر به دنبال رستورانی با غذا های یونانی هستید، رستوران بلو کوزینا این سبک از غذا ها را طبخ می کند. شما با تور سنگاپور می توانید به این رستوران رفته و از غذا های دریایی آن نیز لذت ببرید. ساعت کار رستوران هر روز از ساعت 12 تا 14:30 و در شیفت عصر از ساعت 18 تا 22 شب می باشد. 


5. رستوران کات (Cut Restaurant) 

رستوران کات

این رستوران مشهور است به استیک هایش. رستوران کات یکی از بهترین مکان های است که در سنگاپور می توانید طعم خوب استیک را در آن تجربه نماید. این رستوران تنها استیک سرو می کند و ساعت کار آن همه روزه از ساعت 17:30 عصر تا 22 شب می باشد. 


4. رستوران ژان (Jaan Restaurant) 

رستوران ژان

ژان به معنای کاسه می باشد. در این رستوران انواع غذا های فرانسوی و گیاهی طبخ می شود. شما با خرید تور به مقصد سنگاپور، می توانید به این رستوران رفته و از غذا های خوش طعم آن لذت ببرید. ساعت کار رستوران هر روز از ساعت 12 تا 14:30 و در شیفت عصر از ساعت 19 الی 23 می باشد. 


3. رستوران لاین (Line Restaurant) 

رستوران لاین

شما در رستوران لاین می توانید انواع غذا های بین المللی را سفارش دهید. در منوی این رستوران غذا های دریایی و غذا های آسیایی و غربی یافت می شود. هم چنین ساعت کار این رستوران همه روزه از ساعت 17 الی 1 بامداد می باشد. 


2. رستوران فرتینی لا تراتوریا (Fratini La Trattoria Restaurant) 

رستوران فرتینی لا تراتوریا

اگر به دنبال رستورانی با سبک ایتالیایی هستید، این رستوران مناسب شماست. در منوی این رستوران علاوه بر غذا های سنتی و مدرن ایتالیا، غذا های دریایی و گیاهی را نیز می توانید سفارش دهید. کیفیت غذا ها بسیار خوب است و فضای داخلی رستوران به شما آرامش می دهد. هم چنین ساعت کار این رستوران هر روز از ساعت 12 تا 14:30 و در شیفت عصر از ساعت 18 تا 23 می باشد. 


1. رستوران کری کالچر (Curry Culture Restaurant) 

رستوران کری کالچر

شما در این رستوران نیز می توانید غذا های هندی را سفارش دهید. در منوی رستوران کری کالچر، علاوه بر غذا های سنتی هندی، می توانید غذا های مدرن را نیز سفارش دهید. فضای رستوران نیز بسیار دل پذیر است و ساعت کار آن همه روزه از ساعت 12 تا 14:30 و در شیف عصر از ساعت 17:30 تا 22:30 می باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها