رستوران های برتر بالی


رستوران های برتر بالی  Top Bali Restaurants

بالی به عنوان یکی از مناطق گردشگری در اندونزی، توانسته توریست های زیادی را همه ساله به خود جذب کند. جاذبه های گردشگری بالی و هم چنین سواحل زیبای این شهر سبب شده تا ایرانیان نیز این شهر را به عنوان مقصد خود برای گذراندن تعطیلات انتخاب نمایند. البته فصل های پاییز و زمستان که تعداد مسافران به حداقل می رسد، برای بسیاری مناسب تر است. اما دانستن اطلاعات مربوط به هتل ها یا رستوران ها در یک کشور غریب، حتما به شما کمک خواهد کرد تا بهتر از مقصد لذت ببرید. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی تعدادی از رستوران های بالی بپردازیم. 


6. رستوران لوکاوره (Locavore Restaurant) 

رستوران لوکاوره

این رستوران به دلیل تهیه ی غذا های بین المللی بی نظیرش و هم چنین استفاده از مواد اولیه ی محلی و با کیفیت، توانسته بین گردشگران شهرت یابد. رستوران لوکاوره به عنوان یکی از بهترین رستوران های بالی شناخته می شود. از آن جا که رستوران تنها دارای 30 میز می باشد، رزرو میز امری ضروری برایتان خواهد بود. طراحی داخلی و فضای خوب این رستوران بر اساس معیار های مد روز تعبیه شده اند و غذا ها در آن با مهارت بالایی سرو می شود. شما هم چنین می توانید انواع نوشیدنی ها را نیز سفارش دهید. 


5. رستوران کاسکادز (Cascades Restaurant) 

رستوران کاسکادز

در این رستوران شما می توانید شاهد منظره ای زیبا از فراز دره ی سرسبز رود پتانیو باشید. این صحنه ی زیبا را به هیچ وجه از دست ندهید، چرا که هیچ وقت آن را فراموش نخواهید کرد. به تازگی صاحب رستوران، تغییراتی در نوع میز و صندلی هایش داده که فضای رستوران را زیبا تر کرده است. هم چنین در کنار استخر، کافه ای وجود دارد که در قسمت بیرونی آن می توان وعده های ناهار و شام را میل نمود. منوی رستوران شامل غذا های متنوع و هم چنین غذا های ساختگی سرآشپز نیز می باشد که این خوراک های ابتکاری حتما برایتان لذت بخش خواهد بود. این رستوران یکی از بهترین رستوران هایی است که می توانید با تور 5 شب و 4 روز بالی  برای کسب تجربه ای بی نظیر به آن بروید. 


4. رستوران کات کچ کاسینا (Cut Catch Cucina Restaurant) 

رستوران کات کچ کاسینا

شما در این رستوران بی نظیر می توانید انواع غذا ها را سفارش دهید، چرا که منوی آن شامل غذا های دریایی، انواع کباب و خواراک بوقلمون ایتالیایی و هم چنین انواع استیک می شود. برای صرف وعده های ناهار و شام انتخاب این رستوارن با منوی منحصر به فردش حتما انتخاب درستی خواهد بود. هم چنین در این رستوران می توانید ترکیب غذا های مختلف را تجربه نمایید. 


3. رستوران سایان هاوس (Sayan House Restaurant) 

رستوران سایان هاوس

پیشرفت چشم گیر این رستوران به اندازه ای بود که سایان هاوس را تبدیل به یکی از بهترین رستوران ها در بالی کرد. به طوری که به عنوان بهترین رستوران ها از نظر چشم انداز مبدل گردیده است. چشم انداز این رستوران رو به رودخانه ی آیانگ است و موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد. منوی این رستوران شامل غذا های ترکیبی آسیایی معاصر و غذا های ساختگی مخصوص سرآشپز می باشد. شما می توانید با تور بالی به این رستوران رفته و از چشم انداز و غذاهای فوق العاده ی آن لذت ببرید.  


2. رستوران کیو کیو (Cucu Restaurant) 

رستوران کیو کیو

این رستوران در جیمباران به عنوان یک رستوران تازه تاسیس شناخته می شود. به طوری که سال ساخت آن به 2013 باز می گردد. اما در همین فرصت کوتاه توانسته به یک رستوران معروف مبدل گردد. این رستوران به سرآشپزی یک زن و شوهر روزگار می گذراند. خوراک های ویژه ی این آشپز ها باعث شده تا گردشگران زیادی برای چشیدن طعم آن ها، به این رستوران بروند. اگر بخواهید در حین آشپزی آن ها را ببینید، می توانید میز طویلی را انتخاب کنید که مشرف به آن هاست. 


1. رستوران کایاپوتی (kayuputi Restaurant) 

رستوران کایاپوتی

این رستوران واقع در هتل سنت رجیس در ناسادوای جنوبی است که صاحب جایزه ی رستوران های برتر کنار ساحل شده است. در منوی این رستوران می توانید انواع غذا های آسیایی و هم چنین انواع نوشیدنی ها را سفارش دهید. طراحی داخلی کایاپوتی با سایه ای از عروسک های خیمه شب بازی تزیین شده و در فضای بیرونی آن میز هایی را خواهید دید که درون خانه های تابستانی در کنار استخر قرار گرفته اند. این رستوران معروف به سرو 6 مزه انتخابی در کنار منو های انتخابیش می باشد. شما با خرید تور به مقصد بالی، می توانید این رستوارن را برای صرف غذا انتخاب نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها