رزرو تور گرجستان فروردین


رزرو تور گرجستان فروردین Book your Georgia Farvardin tour

گرجستان کشوری است که در قسمت شمال غربی آسیا و قسمت غربی اروپا واقع شده است و یکی از راه های ارتباطی بین این دو قاره می باشد. جاذبه های گردشگری گرجستان متنوع و متعدد می باشد بطوری که هر ساله توریست های زیادی به این منطقه سفر می کنند تا از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایند و از تور ارزان گرجستان نهایت استفاده را می کنند. قیمت تور گرجستان نسبتا پایین بوده و به همین خاطر حجم سفر گردشگران به این کشور زیاد است. اگر شما علاقه مند آن هستید که درباره گرجستان اطلاعات بیشتری کسب کنید کافیست در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با جاذبه های آن آشنا کنیم.

رزرو تور گرجستان فروردین

گرجستان از نظر آب و هوایی به دلیل نزدیک بودن به سطح دریا، آب و هوایی نسبتا مطلوب دارد و فصل بهار بهترین زمان برای سفر به این کشور می باشد. هر ساله توریست های داخلی و خارجی زیادی به این منطقه سفر می کنند تا ضمن آشنایی با جاذبه های مختلف آن، در مدت زمان اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرند. شما علاقه مندان که قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، کافیست برای رزرو تور گرجستان فروردین 97 اقدام کرده و تور مورد علاقه خود را خریداری نمایید. در ادامه مطلب شما با نحوه خرید تور گرجستان و رزرو آنلاین تور گرجستان آشنا خواهید شد.

 

پارک دلفین های باتومی

یکی از جاذبه های مهیج که در شهر باتومی گرجستان وجود دارد، پارک دلفین های آن می باشد که همه وقته بازدید کنندگان زیادی را برای تماشای این نمایش دلفین ها به این منطقه می کشاند. جاذبه های گردشگری گرجستان متنوع و متعدد می باشد که شما عزیزان و علاقه مندان می توانید در مدت اقامت خود از این پارک ها و دیگر جاذبه های آن بازدید نمایید. این پارک در سال 1975 میلادی افتتاح شد. بازدید کنندگان با مراجعه کردن به این پارک می توانند از نمایش زیبای دلفین ها نهایت لذت را ببرند. شما با خرید تور گرجستان می توانید از این جاذبه ها بازدید نمایید.

پارک دلفین های باتومی

 

میدان اروپا باتومی

از دیگر جاذبه هایی که می توانید در باتومی به تفریح مشغول شوید، میدان اروپا آن می باشد که این میدان هم همانند دیگر جاذبه های معروف گرجستان در شهر باتومی که پایتخت گرجستان می باشد، واقع شده است. دور تا دور این میدان زیبا را ساختمان هایی احاطه کرده است که معماری آنها به اروپای غربی بر میگردد و در وسط این میدان می توانیم فواره های آبی را مشاهده کنیم که در طول شب و روز به آسمان پرتاب می شوند. اگر شما علاقه مندان به این شهر سفری داشتید، حتما به شما توصیه می شود که به این میدان زیبا بروید تا از زیبایی های آن نهایت لذت را ببرید.

میدان اروپا باتومی

 

چگونه می توانیم به رزرو آنلاین تور از سایت تورزپرس بپردازیم؟

امروزه در عصر تکنولوژی و اینترنت، کم پیش می آید که چیزی بصورت الکترونیک انجام داده نشود! یکی از راه های ساده برای ثبت تور و رفتن به گرجستان، رزرو آنلاین تور می باشد که شما می توانید با مراجعه به صفحه تورهای سایت تورزپرس از آخرین اخبار تور ها و قیمت های مقصد مورد نظرتان آگاه شده و با توجه به بودجه خود، تور مورد علاقه و مناسب با جیب خود را پیدا و خریداری کنید. سایت تورزپرس برای شما سفر خوشی را آرزومند است.




موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • محسن | جمعه 28 مهر 1396

    سلام قیمت تور کرجستان چنده ؟
  • محسن | جمعه 28 مهر 1396

    تور 5 شب و 4 روز گرجستان چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها