رزرو تور مسکو فروردین


رزرو تور مسکو فروردین  Book your Moscow Ferradin Tour

کشور روسیه از قسمت شرقی آسیا تا قمست شرقی اروپا کشیده شده است و بیشتر مساحت آن را کوه های یخ تشکیل داده اند و قابل سکونت نمی باشد. شهر مسکو که به عنوان پایتخت این کشور به حساب می آید و در قسمت شمال غربی آن واقع شده است و آب و هوای این منطقه سرد می باشد و به نکته ای که می توان اشاره کرد، تابستان های کم مدت آن و زمستان های سرد و بلند مدت آن می باشد. این شهر از جاذبه های متعددی برخوردار می باشد که شما می توانید با شرکت در تور مسکو و یا با شرکت کردن در تور روسیه از این شهر بازدید نمایید. این شهر پرجمعیت ترین شهر روسیه به حساب می آید.

رزرو تور مسکو فروردین

شهر مسکو از نظر حمل و نقل های هوایی پیشرفته می باشد و در نقاط مختلف این شهر 5 فرودگاه قرار گرفته است که افراد زیادی از این طریق به این شهر سفر می کنند و همین امر توریست های زیادی را به سمت این شهر می کشاند که باعث پیشرفت صنعت توریست در این شهر می شود. یکی از بلندترین برج هایی که در اروپا ساخته شده است، برج فدراسیون نام دارد که می توان گفت این برج یکی از پروژه های بزرگ روسیه می باشد که آن را در سال 2016 افتتاح کرد. علاوه بر آن دیگر پروژه هایی همچون پارک آبی، توسعه کسب و کار و سیستم حمل و نقل در دستور کار قرار گرفته اند.

 

آرامگاه لنین

حتما سوالی پیش می آید که لنین چه کسی است؟ وی اولین رهبر اتحاد جماهیر شوروی می باشد که آرامگاهش در این منطقه از شهر مسکو قرار دارد. علاقه مندان به بازدید از این آرامگاه بهتر است بدانند که این آرامگاه در نزدیکی میدان سرخ و کاخ کرملین واقع شده است و شما بعد از بازدید آرامگاه لنین می توانید از این دو جاذبه دیگر شهر مسکو هم بازدید نمایید. این آرامگاه همچنان در ساعات معین و خاصی تحت نظر امنیت کامل برای عموم آزاد می باشد و می توان از آن بازدید کرد. به نکته ای که می توان به آن اشاره کرد آن است که بازدید کنندگان در هنگام ورود می بایست به آن ادای احترام کرده و از هرگونه عکس برداری خودداری نمایند. اگر قصدسفر به این شهر را دارید همین حالا می توانید برای رزرو تور مسکو فروردین 97 اقدام نمایید.

آرامگاه لنین

 

متروی مسکو

شهر مسکو جاذبه های دیدنی متعددی دارد که حتی می توان از متروی آن نیز بازدید نمود. متروی مسکو با دیگر مترو ها در دیگر شهر ها متفاوت می باشد، بطوری می توان گفت که معماری خاص و زیبای آن، یکی از علت هایی می باشد که افراد زیادی برای بازدید به آن سفر می کنند و از دیگر ویژگی های آن نقاشی بر روی دیوار های آن می باشد که بیانگر داستان های تاریخی این کشور است، که شما می توانید در ایستگاه های مختلف این شهر از داستان های مختلف آن بازدید نمایید و نهایت لذت را ببرید. این مترو از قدیمی ترین خط های مترو در جهان به حساب می آید که از خطوط ریلی هوشمندانه ای در آن استفاده شده است.

متروی مسکو

 

راحت ترین روش برای رزرو آنلاین تور کدام روش می باشد؟

یکی از روش های ساده و راحت که اغلب علاقه مندان از سایت تورزپرس برای خرید تور مورد نظر خود اقدام می نمایند، رزرو آنلاین تور می باشد. در این روش شما به راحتی می توانید به لیست تورهای ما مراجعه کرده و تور مناسب خود را انتخاب کرده و از امکانات این تور آگاه شوید و سفری خوش و به یادماندنی ای را شروع و تجربه کنید. همیشه بیشتر افراد از همین طریق به خرید تور مورد نظر خود اقدام می نمایند و سفری خوش و راحت را برای خود رقم می زنند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ناصر ابراهیمی | شنبه 13 آبان 1396

    قیمت تور مسکو چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها