رزرو تور شیراز فروردین


رزرو تور شیراز فروردین  Reservation of Shiraz Tour Farvardin 

شیراز یکی از مهم ترین مراکز گردشگری ایران به حساب می آید. این شهر علاوه بر جاذبه های طبیعی فراوانی که دارد، غنی از آثار باستانی و تاریخی است که علاقه مندان زیادی را به سوی خود می کشاند. این شهر در جنوب غربی ایران با جمعیتی حدود یک و نیم میلیون نفر، پنجمین شهر بزرگ و پر جمعیت ایران است. این شهر در دامنه های رشته کوه زاگرس واقع شده است و آب و هوای شیراز متاثر از این شرایط اقلیمی است. بهترین زمان سفر به شیراز را می توان بهار نام برد که طبیعت در این شهر به اوج شکوفایی خود رسیده است. شما میتوانید با خرید تور شیراز فروردین از تمام جاذبه های گردشگری شیراز دیدن کنید.

رزرو تور شیراز فروردین 97

 

ارگ کریم خان شیراز

در تور ارزان شیراز می توانید از ارگ کریم خان نیز دیدن کنید که یکی از مشهورترین و معروف ترین بناهای تاریخی شهر به حساب می آید. این قلعه در حقیقت مرکز سلطلنت و اندرونی حکومت زندیه به حساب می آید. در زمان حکومت زندیه، کریم خان دستور داد تا بهترین معماران و سنگ تراشان از بهترین مصالح قصری زیبا بنا کنند. این بنا یک عمارت مستطیلی است که در هر گوشه آن برج آجری بلندی به ارتفاع 15 متر قرار دارد و در فاصله بین این برج ها دیوارهای بلند آجری کشیده شده است. از درون این عمارت تالارهای بسیاری در میان باغ های زیبا وجود دارند. پنجره های فراوان مشبک کاری شده با شیشه های رنگی زیبا در کنار فواره ها، حوض ها و دیگر زیبایی های طبیعی، این قصر را به بهترین شکل ممکن زینت داده اند. شما عزیزان همین حالا می توانید برای خرید تور به مقصد شیراز اقدام کنید.

ارگ کریم خان شیراز

 

مسجد عتیق شیراز

این مسجد قدیمی ترین بنای مقدس و اولین مسجد شهر شیراز است. قدمت آن به سال 281 ه.ق باز می گردد و در زمان پادشاه بزرگ صفاری یعنی عمرو لیث بنا گردیده است. این مسجد در گذشته یک مسجد جامع بزرگ و با اهمیت برای شهر بوده است. با توجه به قدمت زیاد آن در طی سالیان دراز، دچار آسیب هایی گشته است که بارها و بارها توسط علاقه مندان به آثار تاریخی، مرمت گشته است. مسجد آدینه، مسجد الاقصی، مسجد جمعه و مسجد جامع از دیگر نام هایی است که به این بنای زیبای تاریخی گفته می شود.

اگر قصد دارید تا در تور شیراز از این بنای زیبا دیدن کنید، پس از زیارت مرقد شاه چراغ می توانید از حیاط حرم به این مسجد زیبا راه بیابید. همچنین در بازار امروزی ای که در این محل تاسیس شده است نیز راهی به مسجد عتیق وجود دارد. این مسجد در کنار دیگر آثار تاریخی و کهن شهر باستانی شیراز از مهم ترین جاذبه های گردشگری شیراز به حساب می آید.

مسجد عتیق شیراز

 

چگونه می توان تور شیراز را از طریق تورزپرس رزرو نمود؟

سایت تورزپرس سعی کرده است تا تمامی تورهایی که توسط آژانس های مسافرتی معتبر در حال برگزاری است را برای کاربران خود ارایه دهد تا به راحتی بتوانند شرایط تورهای مختلف را بررسی کرده و تور متناسب با شرایط خود را رزرو نمایند. شما برای رزرو تور شیراز فروردین تنها کافیست که به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نموده و در بین تورهای مورد پسند خود جستجو نمایید، سپس به راحتی و به صورت آنلاین قادر خواهید بود تا تور منتخب خود را رزرو نموده و از کیفیت و قیمت های مناسب ارایه شده استفاده کنید. تیم تورزپرس سفر خوشی را برای شما آرزو مند است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • پرنیان | پنج‌شنبه 02 آذر 1396

    بهترین زمان برای خرید تور ارزون شیراز چه زمانیه ؟
  • بابک | پنج‌شنبه 02 آذر 1396

    سلام من دوست دارم از تمام جاذبه های شیراز دیدن کنم. بنظرتون توی تور ده روزه شیراز میشه؟ اصن برگزار می شه همچین توری؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها