رزرو تور سن پترزبورگ فروردین


رزرو تور سن پترزبورگ فروردین Book tour of St. Petersburg Farvardin

سن پترزبورگ از شهر های مهم روسیه می باشد که هر ساله افراد زیادی با شرکت در تور سن پترزبورگ به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های آن بازدید می نمایند. مساحت این شهر به حدود 1431 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی حدود 5,000,000 نفر در آن سکونت دارند. در تاریخ روسیه شهر سن پترزبورگ از نام های زیادی برخوردار بوده است که در دوران تزار ها به نام پتروگراد و در زمان نازی ها به لنینگراد تغییر پیدا کرد و پس از سرنگونی دولت شورروی، نام آن به سن پترزبورگ تغییر پیدا کرده است. مترو در این شهر برای اولین بار در سال 1955 میلادی ساخته شد و از 5 خط مترو و حدود 70 ایستگاه برخودار می باشد و به گونه ای می توان گفت که سفری راحت در این شهر را می توان تجربه کرد.

رزرو تور سن پترزبورگ فروردین

شهر سن پترزبورگ به دستور پتر کبیر در سال 1703 میلادی ساخته شد. این شهر به نوعی از سال 1703 تا سال 1918 میلادی به عنوان پایتخت روسیه برگزیده شده بوده و پس از آن، شهر مسکو به عنوان پایتخت روسیه انتخاب شد. شما می توانید با رزرو تور سن پترزبورگ فروردین 97 و یا شرکت در تور ارزان روسیه به این شهر زیبا سفری داشته باشید و از جاذبه هایش لذت ببرید. شهر سن پترزبورگ از موزه ها و کاخ های زیبا و متعددی برخوردار می باشد که در ادامه شما را با آنها آشنا خواهیم کرد. جاذبه های گردشگری شهر سن پترزبورگ در دسته های مختلفی قرار دارد و به نوعی می توانیم بگوییم که جاذبه های آن متنوع و متفاوت می باشد و شما علاقه مندان می توانید از آنها بازدید نمایید.

 

کلیسای منجی بر خون ریخته شده

از دیگر کلیسا های معروف شهر سن پترزبورگ محسوب می شود که جمعیت بسیار زیادی از توریست ها برای بازدید به آن مراجعه می کنند. این کلیسا در مکانی که یکی از پادشاهان روس به نام پادشاه الکساندر دوم کشته شده، ساخته شده است تا توریست هایی که به این شهر سفر می کنند به این کلیسا آمده و از این شخصیت مهم و ملی کشور روسیه آشنایی بیشتری پیدا کنند. به نکته اساسی که می توان اشاره کرد آن است که این کلیسا از مهم ترین جاذبه های شهر به حساب می آید و از همین رو افراد بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند. با خرید تور سن پترزبورگ شما می توانید به این کلیسا در شهر سن پترزبورگ رفته و اطلاعات کاملی از آن کسب کنید.

کلیسای منجی بر خون ریخته شده

 

موزه روس

اکثریت جاذبه های گردشگری روسیه را کاخ ها، کلیسا ها و موزه ها تشکیل داده اند. این موزه روس که در شهر سن پترزبورگ قرار گرفته است، درون خود آثار هنری زیادی را جای داده است تا بازدید کنندگان با مراجعه کردن به این موزه به بازدید از این آثار هنری بپردازند. این موزه یکی از بزرگترین موزه های هنری در شهر به حساب می آید و قابل گفتن است که ساخت آن به قرن 19 بر میگردد. با توجه به آنکه این موزه در مقابل موزه مسکو چیزی به حساب نمی آید، ولی یکی از موزه های مورد پسند بازدید کنندگان در سن پترزبورگ محسوب می شود که شما می توانید با رزرو آنلاین تور سن پترزبورگ به این شهر سفری داشته و از این موزه بازدید نمایید.

موزه روس

 

چگونه از سایت تورزپرس به رزرو آنلاین تور بپردازیم؟

اگر شما قصد سفر به سن پترزبورگ را دارید، بهتر است بدانید که یکی از بهترین روش هایی که می توان در آن به خرید تور خود بپردازید، رزرو آنلاین تور می باشد که شما علاقه مندان می توانید از قسمت تور های سایت تورزپرس برای رزرو تور مورد نظر خود اقدام کرده و سفری آسوده به سن پترزبورگ داشته باشید. هر ساله علاقه مندان بسیار زیادی برای سفر به کشور روسیه از طریق خرید های اینترنتی و رزرو آنلاین تور، اقدام به سفر می کنند و شما نیز می توانید یکی از مشتریان خوش شانس تورزپرس باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ناصر اشتری | شنبه 27 آبان 1396

    قیمت تور سن پترزبورگ چقد میشه ؟
  • بهنام کاظمی | شنبه 27 آبان 1396

    تور 3 روزه سن پترزبورگ چقدره هزینش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها