رزرو تور سریلانکا فروردین


رزرو تور سریلانکا فروردین Sri Lankan Farvardin Tour Booking

کشور سریلانکا واقع در اقیانوس هند و جنوب آسیا می باشد که معروفیت زیاد آن، توریست های زیادی را به این منطقه از آسیا می کشاند. جاذبه های گردشگری سریلانکا متعدد و متفاوت می باشد و علاقه مندان سفر به این کشور می توانند در مدت اقامت خود در این کشور نهایت لذت را ببرند. با توجه به گفته قبلی، این کشور یکی از ضعیف ترین اقتصاد ها در جنوب آسیا را دارا می باشد، بطوری که تا سال ها پیش این کشور حتی صنعت گردشگری قدرمتمندی هم نداشت! اما حالا این کشور به عنوان یکی از قطب های جاذبه های گردشگری در منطقه آسیا به حساب می آید که افراد زیادی همه ساله به این کشور سفر می کنند.

رزرو تور سریلانکا فروردین

جاذبه های گردشگری سریلانکا متنوع می باشد و بطوری می توان گفت که یکی از کشور هایی به حساب می آید که تنوع جاذبه ها در آن بسیار زیاد می باشد. مساحت این کشور به حدود 65,610 کیلومتر مربع می رسد که جمعیتی حدود 20 میلیون نفر در آن سکونت دارند. اگر شما قصد سفر به این کشور را دارید، برای خرید تور سریلانکا می توانید از سایت تورزپرس استفاده کنید، و یا روشی بهتر برای شما علاقه مندان، رزرو آنلاین تور می باشد که می توانید به رزرو تور سریلانکا فروردین 97 بپردازید. این کشور از دو پایتخت تجاری و سیاسی تشکیل شده است که به ترتیب کلمبو و سری جایاواردنپورا کوته می باشند. در ادامه مطلب با جاذبه های مختلف آن آشنایی و آگاهی بیشتری کسب خواهید کرد.

 

دژ کلمبو

از جاذبه های دیدنی و تاریخی این کشور می توان به دژ کلمبو اشاره کرد، همانطور که میبینید این دژ در شهر کلمبو واقع شده است و هر ساله توریست های زیادی برای بازدید از این دژ قدیمی و تاریخی که یادگار زمان های قدیم سریلانکا می باشد، به این منطقه سفر می کنند. این دژ ها در زمان های پرتغالی ها و هلندی ها برای دفاع از شهر مورد استفاده قرار گرفته است. حال این دژ تبدیل به محلی برای تجارت کشور سریلانکا شده است و تعداد زیادی از شرکت ها، رستوران ها، فروشگاه ها، بانک ها و ... را در خود جای داده است. در سفر به سریلانکا حتما سری به این منطقه بزنید و از تماشای آن لذت ببرید.

دژ کلمبو

 

دشت هورتون

این دشت به نوعی پارک ملی می باشد که علاقه مندان زیادی دارد و تعداد توریست های داخلی و خارجی که به این پارک سفر می کنند متعدد می باشد. این دشت در مناطق مرتفع مرکزی سریلانکا واقع شده است و توسط علف زار ها و پوشش های گیاهی پوشیده شده است. این منطقه دارای تنوع گونه های گیاهی و جانوری مختلفی می باشد که تمامی آنها بومی منطقه هستند. اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این منطقه را دارید و درباره سریلانکا اطلاعات تکمیلی دیگری نیاز دارید به دیگر عناوین مرتبط با سریلانکا در سایت تورزپرس مراجعه نمایید.

دشت هورتون

 

راحت ترین روش برای رزرو تور سریلانکا کدام روش می باشد؟

اگر قصد سفر به این کشور را دارید کافیست از قسمت تور های سایت تورزپرس، تور مورد پسند خود را انتخاب کرده تا آگاهی لازمی از هزینه این سفر ها و مدت زمان آن و یا جزییات تکمیلی بیشتر در مورد سریلانکا بدست آورید و تور خود را بصورت رزرو آنلاین خریداری نمایید و در مدت زمان سفر خود از آن لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سامان | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    سلام قیمت تور سریلانکا در آذر ماه چقدره؟
  • فاطمه | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    تور 4 روزه سریلانکا قیمتش چنده؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها