رزرو تور ساموئی فروردین


رزرو تور ساموئی فروردین ( booking samui farvardin tour )

جاذبه های گردشگری متنوع و منحصر به فرد تایلند هر ساله توریست های بسیاری را به این کشور روانه می سازد. تورهای بسیاری از ایران به مقصد تایلند نیز انجام می شود که مقصد بسیاری از آنها بازدید از سامویی و جاذبه های گردشگری ساموئی می باشد. اگر برای مسافرت نوروزی خود تصمیم گرفته اید که به جزیره زیبای سامویی سفر کنید، با ما همراه باشید تا تعدادی از جاذبه های تفریحی و گردشگری این جزیره زیبا را به شما معرفی کنیم. سپس می توانید با رزرو تور سامویی فروردین 97 به این بهشت امن سفر کنید.

 

معبد پلی لائم ساموئی

معبد پلی لائم که یک معبد بودایی رنگارنگ و جالب است که در تور ساموئی طرفداران زیاد و خاص خود را دارد. پلی لائم نزدیک به معبد بودای بزرگ در بخش شمالی سامویی قرار گرفته است و یک مجسمه از بودای چینی بر روی دریاچه در آن دیده می شود. به شما پیشنهاد می کنیم از این معبد بودایی حتما دیدن کنید.

 

باغ جادویی سامویی

باغ سحرآمیز بودا در ساحل لامای جزیره سامویی و در بین درختان استثنایی قرار گرفته است و بسیار سحرانگیز و زیبا است. مجسمه های بسیار زیبا و سحرآمیزی در این باغ دیده می شوند که به وسیله یکی از بومیان سامویی در سال 1976 ساخته شده اند. این باغ از بهترین مکان ها برای استراحت در نقاط مرتفع سامویی می باشد. و از زیباترین جاذبه های گردشگری سامویی، همین باغ بهشت مانند است.

باغ جادویی در ارتفاعات سامویی قرار گرفته است و آبشار کوچکی نیز در آن وجود دارد. از ضروریات بازدید از این منطقه، داشتن نقشه است که باید حتما همراه داشته باشید. این باغ دارای چندین مجسمه، معبد و آبشار است. مجسمه ها را در هر گوشه از این باغ جادویی می توانید مشاهده کنید. دو مسیر برای بازدید از این باغ وجود دارد؛ یکی از آن ها هموار و دیگری ناهموار است که به خاطر جذابیت مسیر دوم، توریست ها مسیر دوم را انتخاب می کنند که از میان جنگل و رودخانه و کوه می گذرد و در طی گذر از آن شاهد طبیعت بکر، سحر انگیز و چشم اندازهای زیبایی خواهید بود.

 

کمپ فیل ها

کمپ ناموانگ، از کمپ های مشهور فیل سواری است که مسیر رسیدن به آن از داخل جنگل است. میمون، بچه فیل و دیگر حیوانات نیز در این کمپ وجود دارند که تماشای آن ها در تور ساموئی برایتان بسیار جذاب و تماشایی خواهد بود. شما در این کمپ در صورت علاقه، می توانید فیل سواری کرده و از این جاذبه مهیج لذت ببرید.

 

باغ پروانه ساموئی

در این باغ زیبا بیش از 520 گونه از پروانه های مختلف وجود دارد که می توانید مراحل مختلف زندگی شان را ببینید. پیشنهاد می کنیم در تور سامویی، از باغ پروانه ها که مورد علاقه کودکان نیز هست، بازدید نمایید.

 

چگونه می توانیم تور سامویی فروردین را رزرو نماییم؟

سایت تورزپرس سعی کرده است تا تمامی تورهایی که توسط آژانس های مسافرتی معتبر در حال برگزاری است را برای کاربران خود ارائه دهد، تا به راحتی بتوانند شرایط تورهای مختلف را بررسی کرده و تور متناسب با شرایط خود را رزرو نمایند. شما برای رزرو تور سامویی فروردین تنها کافیست که به لیست تور خارجی تورزپرس مراجعه نموده و در بین تورهای مورد پسند خود جستجو نمایید، سپس رزرو آنلاین تور منتخب خود را به راحتی انجام دهید و از کیفیت و قیمت های مناسب ارائه شده استفاده کنید. تیم تورزپرس سفر خوشی را برای شما آرزومند است.

در صفحه تور تایلند انواع مختلفی از تورها با امکانات و قیمت های متنوع وجود دارد و می توانید با بررسی قیمت تور تایلند، تور مناسبی را برای خود انتخاب کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • قاسم | سه‌شنبه 14 آذر 1396

    تور دو شب و سه روز سامویی قیمتش چقدره ؟ واسه خرید تور ارزان قیمت سامویی چیکارکنم؟
  • صفورا | سه‌شنبه 14 آذر 1396

    رزرو تور سامویی رو چطوری باید انجام بدم؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها