رزرو تور روسیه فروردین


رزرو تور روسیه فروردین Reservation of Russia's Farvardin tour

کشور روسیه به دلیل قرار گرفتن در قسمت های شمالی کره زمین و نزدیک بودن به قطب شمال، آب و هوایی سرد داشته و بیشتر مساحت این کشور در منطقه سیبری قرار دارد و به همین دلیل نمی توان در مناطقی چون سیبری سکونت کرد. پایتخت این کشور شهر مسکو می باشد که شما می توانید با شرکت در تور روسیه به این شهر و دیگر شهر های روسیه سفر داشته باشید. جاذبه های دیدنی روسیه متعدد است و می توان در طول سفر از تمامی آنها بازدید نمود. کشور روسیه به دلیل داشتن مساحتی بیش از 17,000,000 کیلومتر مربع با کشور ها، اقیانوس ها و دریا های زیادی مرز آبی و خشکی دارد و بهتر است بدانید که آب و هوای این سرزمین سرد و در قسمت هایی یخبندان می باشد.

رزرو تور روسیه فروردین

با رزرو تور روسیه فروردین 97 شما می توانید با بازدید کردن از اماکن متنوع در شهر های مختلف، اطلاعات بیشتری نسبت به گذشته روسیه به دست آورید. روسیه به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم شده است و می توان گفت قسمت های اروپایی این کشور از جاذبه های بیشتری برخوردار است. جالب است بدانید که در روسیه از سه تقویم متفاوت استفاده می شود که می توان به تقویم گریگوری، تقویم ژولینی و تقویم اسلاوی اشاره کرد. قابل ذکر است که تقویم اسلاوی دیگر در کشور روسیه مورد استفاده قرار نمی گیرد. ضمن اینکه مردم این کشور به زبان روسی با یکدیگر حرف می زنند.

 

اثر باستانی مادر میهن

یکی از جاذبه های معروف و توریستی کشور روسیه این اثر باستانی می باشد. قابل گفتن است که این مجسمه یکی از نماد های مهم کشور روسیه به حساب می آید و می توان گفت که این مجسمه ی بزرگ، در زمان جنگ جهانی دوم در روسیه ساخته شده است و ارتفاعی برابر با 85 متر دارد، مجسمه مادر میهن به عنوان بلندترین مجسمه در جهان شناخته شده است، همچنین به عنوان بلندترین مجسمه در کتاب گینس ثبت شده و به همین دلیل افراد زیادی برای تماشای آن راهی روسیه می شوند. می توان طرح این مجسمه را مشابه با مجسمه آزادی آمریکا  دانست.

اثر باستانی مادر میهن

 

آتش فشان کامچاتکا

یکی از آتش فشان هایی که در کشور روسیه می توان از آن برد، آتش فشان کامچاتکا می باشد. در این شبه جزیره حدود 300 آتش فشان قرار دارد که با توجه به آمار های بدست آمده، می توان گفت که حدود 29 آتش فشان فعال دارد و امکان فوران این کوه های آتش فشانی زیاد است. قابل گفتن است که این منطقه به دلیل داشتن کوه های آتش فشانی متعدد، از اهمیت خاصی برخوردار می باشد که همین امر این منطقه را در میراث فرهنگی یونسکو ثبت کرده است و شما علاقه مندان که قصد کسب هیجان دارید، می توانید به بازدید از این کوه ها رفته و خاطره ای خوب به یادگار بگذارید.

آتش فشان کامچاتکا

 

بهترین زمان برای خرید تور روسیه چه زمانی می باشد؟

یکی از بهترین زمان هایی که شما علاقه مندان می توانید به این کشور سفر کنید، فروردین ماه می باشد. همانطور که می دانید کشور روسیه به دلیل داشتن آب و هوایی سرد در فصل های مختلف، سفر را برای گردشگران کمی سخت کرده است. از همین رو فروردین ماه یکی از بهترین ماه هایی می باشد که شما می توانید به این شهر سفری به یادماندنی داشته باشید و از جاذبه های شهر های آن نهایت لذت را ببرید. شما دوستان برای خرید تور به مقصد روسیه، می توانید از طریق سایت تورزپرس اقدام نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهدی | یکشنبه 14 آبان 1396

    تور 2 شب و 1 روز روسیه چنده؟
  • ماهک | یکشنبه 14 آبان 1396

    تور آفردار روسیه چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها