رزرو تور باکو فروردین


رزرو تور باکو فروردین Book tour Baku April

باکو به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر بندری کشور آذربایجان به حساب می آید که در حومه دریای خزر واقع شده است و دارای موقعیت اقتصادی خوبی می باشد. باکو که در منطقه شمال شرقی این کشور واقع شده است دارای 3,125 کیلومتر مربع مساحت می باشد که جمعیتی حدود 3,200,000 نفر در آن سکونت دارند. جاذبه های گردشگری باکو عمدتا تاریخی و دیدنی می باشد که این جاذبه ها هر ساله توریست های زیادی را به این منطقه از قفقاز و یا شمال غربی آسیا می کشاند. قیمت تور باکو پایین می باشد و علاقه مندان سفر می توانند از تور ارزان باکو استفاده کرده و سفر خوشی را تجربه کنند.

رزرو تور باکو فروردین

باکو از نظر اقتصادی کشور قدرتمندی می باشد و به همین منظور دارای بازار های متعددی است که علاقه مندان می توانند از این بازار ها سوغات و یا خرید خود را انجام دهند، نکته قابل توجه آن است که در تور باکو به دلیل نزدیک بودن این شهر به تهران، قیمت اجناس آن قیمتی برابر با هم دارند ولی قابل ذکر است که کیفیت محصولات این کشور درجه یک می باشد و از محصولات خریداری شده در آن کاملا می توان اطمینان داشت. درباره باکو می توان گفت که این شهر بندری یکی از مهمترین نقاط از کشور آذربایجان به حساب می آید که می توان به یکی از بخش های آن به اسم ایچری شهر که توریست های زیادی را به این منطقه از باکو می کشاند اشاره کرد.

 

مرکز تفریحی مگا فان باکو

قابل ذکر است که از جاذبه های تفریحی باکو می توان به این مرکز تفریحی اشاره کرد که از چهار طبقه مجزا از هم تشکیل شده است و هر طبقه بخش متفاوتی از دیگری می باشد. طبقه اول این مرکز تفریحی، شهر بازی کودکان است که برای افراد زیر هفت سال توصیه می شود. در طبقه دوم این مرکز شما می توانید از رستوران های عالی آن استفاده کنید. و طبقه سوم آن که مخصوص عموم می باشد و از تفریحات آن می توان به بیلیار و اسکی روی یخ اشاره کرد و قابل گفتن است که از پارکینگ نیز برخوردار است که در طبقه اول آن قرار دارد. با رزرو تور باکو فروردین 97 شما علاقه مندان می توانید از این جاذبه ها دیدن نمایید.

مرکز تفریحی مگا فان باکو

 

تور ویژه کشتی کروز

مطمئنا شما وقتی به باکو سفر کنید و اطلاعاتی راجع به تور ویژه کشتی کروز آن بشنوید، تمایل دارید تا در این تور شرکت کرده و از طبیعت بکری که در انتظار شماست نهایت لذت را ببرید. تور ویژه کشتی کروز یک از بهترین گزینه ها برای شما عزیزان به حساب می آید که در طی این تور شما می توانید از طبیعت بکر و جاذبه های موجود در آن لذت ببرید. در این کشتی امکانات زیادی همانند اجرای موسیقی های زنده، صرف شام، انواع نوشیدنی ها، مراسم های شادمانی و آتش بازی وجود دارند که می توانند شما را از این تور راضی نگه دارند. برای رزرو تور باکو کافیست به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کنید و تور خود را انتخاب نمایید.

تور ویژه کشتی کروز

 

قیمت تور باکو چقدر می باشد؟

حتما برای شما علاقه مندان سوال پیش آمده که هزینه سفر به این شهر چگونه است؟ باید به شما بگوییم که جای نگرانی نیست و شما عزیزان می توانید با کمترین هزینه به این شهر زیبا سفر کنید و از آن لذت ببرید. میانگین قیمت این تور ها از حدود 800,000  تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 2,000,000 تومان ادامه دارد. شما علاقه مندان به سفر می توانید به سایت تورزپرس مراجعه کرده و برای رزرو آنلاین تور خود اقدام کنید و خاطره ای خوب از این شهر برای خود به یاد بگذارید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • یاسر | جمعه 28 مهر 1396

    تور باکو در فروردین ماه چقدره؟
  • محمد حسین | جمعه 28 مهر 1396

    تور 6 روزه باکو چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها