رزرو تور بانکوک فروردین


رزرو تور بانکوک فروردین   Book Bangkok Farvardin Tour

جاذبه های گردشگری بانکوک بسیار متنوع هستند و جذابیت خاص خودشان را دارند. از جاذبه های طبیعی و سواحل زیبا که در کل تایلند پراکنده اند گرفته، تا دیدنی های تاریخی، معابد، مراکز خرید و ... همگی باعث جذب توریست های فراوانی شده اند. در مورد مراکز خرید مهم و چند جاذبه توریستی در تور بانکوک، در پست های قبلی توضیح داده ایم که با سرچ در سایت تورزپرس می توانید آنها را بیابید. در اینجا معابد مهم و دیدنی بانکوک را معرفی می کنیم تا با رزرو تور بانکوک فروردین 97  تجربه ای لذت بخش با بازدید از این معابد در تور ارزان بانکوک بدست آورید.

بیشتر از چهارصد معبد در بانکوک وجود دارد که مشهورترین آن ها معابد آرون، سوتات، حقیقت و معبد پو هستند. به خاطر داشته باشید که برای ورود به این معابد باید لباس پوشیده و مناسب داشته باشید و دوربین خود را به داخل معبد نیاورید، چون ممنوع است.

 

معبد وات ارون بانکوک Wat Arun

این معبد در محله وات چانگ و در کرانه ی غربی رودخانه چائو پرایا قرار گرفته که به دلیل قرار گرفتن معبد در کنار رود و سبک معماری متفاوتش، به این منطقه زیبایی منحصر به فردی بخشیده است. معبد وات آرون به معنی معبد سپیده دم است و از زیباترین و بی نظیرترین معابد بانکوک می باشد. معبد وات آرون به شکل یک قلعه مستحکم و بی نظیر در مقابل معبد پو قرار گرفته است. برای بازدید از معبد پو در آن طرف رودخانه، می توانید از قایق های اسکله سافان تاکسین استفاده کنید.

این معبد به دلیل جذابیت خاص و چشم گیری که در هنگام غروب و طلوع آفتاب دارد، به معبد سپیده دم نیز شهرت یافته است. پیشنهاد می کنیم که ساعتی از وقت خود را به بازدید از این معبد بگذرانید. از پله  های معبد به مرتفع ترین نقطه آن که 70 متر تخمین زده شده، بروید و سپس منظره ای دیدنی از معبد پو، کاخ گرند پلیس و رودخانه پائو پرایا رو به روی شما قرار خواهد داشت.

 

معبد پو بانکوک Wat Pho

معبد وات پو از دیگر معابد مهم در بانکوک است که توریست های بسیاری را به خود جذب می کند. دلیل مشهور بودن معبد، مجسمه ی بودایی 46 متری است که ارتفاع 15 متری دارد و به صورت خوابیده روی زمین قرار گرفته است. پاهای این مجسمه 5 متر طول دارد و بر روی آن 108 سمبل سلوک بودا به صورت زیبایی حکاکی شده، به همین علت عدد 108 در معبد پو، عدد مهمی است. از دیگر عواملی که باعث شناخته شدن این معبد که به بودای خفته نیز معروف است، شده؛ اتاق های مخصوص ماساژ تایلندی که بهترین ماساژ دنیا را انجام می دهند است. در این معبد علاوه بر ماساژ، آموزش انجام آن نیز به افراد علاقمند داده می شود.

تقریبا 394 مجسمه بودا که از شهرهای مختلف تایلند جمع آوری شده اند، در 4 معبد کوچکی که داخل محوطه وات پو قرار دارند، به معرض نمایش گذاشته شده است. به اعتقاد اهالی این منطقه، آرزوهای شما با انداختن یک سکه در هر 108 سمبلی که روی مجسمه حکاکی شده اند، برآورده می شود. می توانید در هنگام ورود یک کاسه پر از سکه خریداری کنید و شانس خود را امتحان کنید. اگر هم آرزوهایتان برآورده نشد، یک کار مثبت برای کمک به راهبان معبد و حفظ آن انجام داده اید. در این معبد نیز باید لباس پوشیده به تن کنید و کفش هایتان را هم هنگام ورود به معبد در بیاورید.

 

برای رزرو تور بانکوک فروردین به صورت آنلاین چه کنیم؟

امروزه بیشتر بلیط های مسافربری به صورت آنلاین رزرو و خریداری می شود. سایت تورزپرس نیز تورهای مختلفی را به مقاصد مختلف جهان ارائه می دهد که می توانید آنلاین این خرید را انجام دهید. برای این منظور به صفحه و لیست تورهای سایت تورزپرس بروید و در لیست تورهای بانکوک، تور دلخواه خود را بیابید و پس از بررسی جزییات تور و خدمات آن، نسبت به رزرو آنلاین تور اقدام نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مرسانا | چهارشنبه 01 آذر 1396

    تور ارزان بانکوک در چه زمانی ارائه میشه؟
  • علی ایرانمنش | چهارشنبه 01 آذر 1396

    تور لحظه آخری بانکوک در تورزپرس ارائه میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها