رزرو تور باتومی فروردین


رزرو تور باتومی فروردین Book your Turmoon April

باتومی یکی از شهر های بندری و مهم کشور گرجستان به حساب می آید که در حومه دریای سیاه واقع شده است و هر ساله توریست های بسیار زیادی برای بازدید از جاذبه های آن به این شهر سفر می کنند. قابل گفتن است که این شهر از قدمت بالایی برخوردار است و می توان گفت که در زمان های قدیم بندر رومی باتوس در این مکان ساخته شده بود که حال این شهر در آن قرار دارد. با رزرو تور باتومی فروردین 97 شما می توانید از این شهر بندری زیبا بازدید نمایید و با گذشته و پیشینه آن آشنایی بیشتری پیدا کنید. بهتر است بدانید که این شهر به دست یوستی نیانوس یکی از پادشاهان روم شرقی به تصرف در آمد و پس از آنکه دژ پترا در شمال این سرزمین ساخته شد، اهمیت این منطقه نیز دو چندان شد.

رزرو تور باتومی فروردین

یکی از سرداران مسلمان بنام حبیب بن مسلمه صلح را در گرجستان برقرار کرد و این شهر به دست مسلمانان افتاد. یکی از علت هایی که مردمان این کشور به اسلام روی آورند، تصرف این شهر به دست عثمانی ها می باشد و قابل ذکر است که در سده 15 این شهر به دست عثمانی ها افتاده و به همین روال اسلام در آن رواج یافت. در تور گرجستان شما می توانید به این شهر زیبا و رویایی سفری داشته باشید. به نکته ای که می توان به آن اشاره کرد، آب و هوای این منطقه می باشد که به دلیل نزدیک بودن به دریای سیاه معمولا در این منطقه بارش باران ز یاد دیده می شود و می توان گفت یکی از شهر هایی می باشد که هوای آن مرطوب است.

 

مرکز غواصی باتومی

اگر علاقه مندانی که قصد سفر به این شهر را دارند و علاقه زیادی به تفریحات آبی و غواصی دارند، می توانند با مراجعه کردن به این منطقه نهایت لذت را ببرند. تور باتومی جاذبه های متعددی دارد که مرکز غواصی باتومی یکی از این جاذبه ها می باشد. شما ابتدا آموزش های اولیه در عمق کم را فرا می گیرید، سپس برای غواصی کردن در دریای سیاه به آن منطقه سفر می کنید. شما می توانید تجربه ای جدید را از زندگی در زیر دریا را در این جاذبه در شهر باتومی تجربه کنید و از آن نهایت لذت را ببرید. قابل گفتن است که افراد زیادی که علاقه مند به غواصی هستند، روزانه به این منطقه سفر می کنند.

مرکز غواصی باتومی

 

تور رفتینگ باتومی

از جاذبه های مهیج دیگری که می توان به آن اشاره کرد، تور رفتینگ می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. در اطراف شهر باتومی چند رود وجود دارد که مکان مناسبی برای رفتینگ می باشد و علاقه مندان این ورزش، به این مناطق سفر می کنند. رفتینگ این رودخانه ها بطور آزاد نمی باشد و اول می بایست در این تور ها ثبت نام کنید تا از آن استفاده کنید. شما با انتخاب رودخانه مدنظر می توانید به آن جا رفته و از رفتینگ رودخانه نهایت لذت را ببرید. اگر قصد آن را دارید که به شهر باتومی سفری داشته باشید، توصیه سایت تورزپرس بازدید از این رفتینگ می باشد که شما می توانید از آن نهایت لذت را ببرید.

تور رفتینگ باتومی

 

بهترین زمان برای رزرو تور باتومی چه زمانی می باشد؟

یکی از بهترین زمان هایی که می توانید به باتومی گرجستان سفری داشته باشید، فروردین ماه می باشد. یکی از دلایل این زمان برای سفر، آب و هوای مطلوب این منطقه در این زمان از سال می باشد و شما می توانید به آسودگی از جاذبه های مختلف این شهر بازدید نمایید و یا از ورزش های تفریحی و دریایی آن استفاده کنید. با رزرو آنلاین تور از سایت تورزپرس شما می توانید از آخرین امکانات تورهای سایت تورزپرس نهایت استفاده را کرده باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهتاب | جمعه 12 آبان 1396

    سلام قیمت تور باتومی چنده ؟
  • شبنم | جمعه 12 آبان 1396

    تور ارزان باتومی تو چه ماهی هستش ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها