رزرو تور ایروان فروردین


رزرو تور ایروان فروردین Booking Yerevan Farvardin Tour

ایروان یکی از شهر های مهم و اساسی کشور جمهوری ارمنستان به حساب می آید و به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر این کشور انتخاب شده است. در ایروان شما می توانید از جاذبه های گردشگری آن بازدید نمایید و اطلاعات بیشتری نسبت به پیشینه این شهر بدست آورید، تور ایروان یکی از فرصت هایی می باشد که شما می توانید به این شهر زیبا سفر داشته باشید. شهر ایروان بطوری مرکز فرهنگی و صنعتی ارمنستان محسوب می شود و درآمد بسزایی از این شهر و از طریق جاذبه های گردشگری آن و صنعت های این شهر بدست می آید. مساحت این شهر به حدود 223 کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی بالغ بر 2,300,000 نفر در آن سکونت دارند.

رزرو تور ایروان فروردین

شهر ایروان از شهر هایی به حساب می آید که از قدمتی بالا برخوردار می باشد و می توان گفت که قدمت این شهر به حدود 4000 سال پیش بر می گردد. جالب است بدانید که شهر ایروان در سال 2012 میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی کتاب اروپا در یونسکو به ثبت رسید. این شهر که در قسمت های جنوبی ارمنستان قرار گرفته است، هر ساله افراد زیادی برای بازدید از آن به این منطقه سفر می کنند. ارتفاع این شهر از سطح دریا به حدود 900 متر می رسد. در تور ارزان ارمنستان شما می توانید به این شهر دیدنی سفر داشته باشید و از جاذبه های جذاب آن نهایت لذت را ببرید.

 

موزه تاریخ ملی ارمنستان

از موزه های مهم ارمنستان، می توان به موزه تاریخ ملی ارمنستان اشاره کرد که شما در این موزه می توانید به مشاهده ی پیشینه ی این کشور بپردازید. این موزه در حومه میدان جمهوری قرار گرفته است و یکی از بهترین مکان هایی می باشد که شما علاقه مندان می توانید به آن سفر داشته باشید و از دیدنی های این موزه بازدید نمایید. در این موزه شما می توانید از آثار باستانی تا تاریخ معاصر را بازدید نمایید و اطلاعات بیشتری نسبت به آن کسب کنید. شما با رزرو تور ایروان فروردین 97 می توانید به این موزه رفته و از دیدنی های آن بازدید نمایید. می توان گفت که بیش از 100,000 نفر از این موزه بازدید می نمایند.

موزه تاریخ ملی ارمنستان

 

موزه تاریخ ایروان

از دیگر موزه های شهر ایروان که اینبار به گذشته شهر ایروان می پردازد، این موزه است که شما با مراجعه به آن می توانید اطلاعات کامل تری در رابط با گذشته این شهر به دست آورید. این موزه در سال 1931 میلادی در این شهر افتتاح شد و قابل گفتن است که ساختمان جدید این موزه در سال 2005 در حومه ساختمان شورای شهر ایروان ساخته شد و همه ساعته توریست های بسیار زیادی از این موزه بازدید می کنند. شما در این موزه می توانید به مشاهده بیش از 78,000 شی با ارزش بپردازید و بهتر است بدانید که معماری به نام جیم توروسیان این موزه زیبا در ایروان را طراحی کرده است.

موزه تاریخ ایروان

 

آب و هوای ایروان برای سفر چگونه می باشد؟

آب و هوای ایروان مناسب و مطلوب می باشد و یکی از زمان های مناسبی که می توان به این شهر سفر کرد، ماه فروردین است. اگر قصد سفر به این شهر را دارید همین حالا از طریق سایت تورزپرس به خرید تور بپردازید و یا می توانید به روشی ساده تر برای رزرو آنلاین تور اقدام کنید و در مدت زمان اقامت خود، نهایت لذت را ببرید. سایت تورزپرس از آخرین امکانات رفاهی در تورهای خود برخوردار می باشد که شما می توانید از آنها در طی سفر استفاده کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها