رزرو تور اصفهان فروردین


رزرو تور اصفهان فروردین   Reservation of Isfahan Tour Farvardin

این شهر با حدود 5 میلیون نفر جمعیت در مرکز ایران واقع شده است و از وسیع ترین، پر جمعیت ترین و مهم ترین کلان شهرهای کشور به حساب می آید. دو نقطه برجسته در این شهر را می توان قدمت تاریخی و هنر مردم آن دانست. در گوشه و کنار شهر آثار تاریخی ای را خواهید یافت که از دوره ای تاریخی به یادگار مانده است. از ایام دور و درازی هنرمندان بسیاری در این شهر زیسته اند و اکنون نیز این شهر از مهم ترین بخش های آثار هنری در کشور است. در تمام شهر مردم به فروش صنایع دستی ای می پردازند که به وفور یافت می شود. نشانه های این هنرمندی ها حتی در آثار باستانی نیز به جای مانده است، چنانچه کاشی کاری ها، خطاطی ها، نقاشی ها و آینه کاری های بسیار زیبایی را در این عمارت ها و دیدنی ها خواهیم یافت.

رزرو تور اصفهان فروردین

 

عمارت هشت بهشت اصفهان

این عمارت در حقیقت یک باغ بی نهایت زیبا است که از زیبایی های طبیعی شهر بهره فراوانی برده است. در تور آفر دار اصفهان حتما از این عمارت بازدید کنید و در کنار آن از دیگر باغ های مجاور همچون باغ های میوه، باغ خرگاه، باغ دمور، باغ بهشت آیین و ... دیدن کنید. این عمارت در منطقه چهار باغ پایین واقع شده است و از دیدنی ترین بخش های شهر خصوصا در فصل بهار می باشد. با رزرو آنلاین تور به مقصد اصفهان می توانید از تماشای هنر و معماری در عمارت زیبای هشت بهشت نهایت لذت را ببرید. رواق ها، اتاق ها و طاق های بنا با شکوه هرچه تمام تر ساخته شده اند. نقاشی ها، گچ بری ها نیز بر زیبایی عمارت افزوده اند. دالان های پوشیده شده از موزاییک و دیوارهای آینه کاری شده نیز از دیگر بخش های جذاب است. همچنین حوض بزرگی در وسط مجموعه قرار گرفته که بسیار زیبا است.

عمارت هشت بهشت اصفهان

 

خانه گیلانیان اصفهان

به آن خانه کیانپور نیز گفته می شود و دارای بافت سنتی و زیبایی است. بر خلاف سایر عمارت های شهر که ساخته شده در دوران صفویه هستند. این خانه از شاهکارهای هنری در دوره قاجار می باشد که در محله چهار باغ پایین قرار گرفته است. چند سالی است که مرمت ها و بازسازی های بسیاری در این مجموعه اتفاق افتاده است و توانسته اند طی دو سه سال اخیر از این عمارت به عنوان یک هتل سنتی بهره برداری کنند. مساحت کلی این هتل سنتی بیش از 430 متر مربع است که با گچ بری ها، آینه کاری ها و طراحی های زیبایی که در سراسر آن قابل مشاهده است، فضایی بسیار دلنشین را برای اقامت گردشگران ایجاد کرده است. این عمارت به گونه طراحی شده است که در تابستان ها فضای داخلش بسیار خنک و در زمستان ها گرم و مطلوب است و همچنین دالان های زیبایی قسمت های مختلف را به یکدیگر متصل می کند.

خانه گیلانیان اصفهان

 

چرا تور اصفهان نوروز 97 برای مسافرت مناسب است؟

علت آن را می توان در آب و هوای مطلوب شهر در این ایام دانست. بهار بهترین زمان برای مسافرت به این شهر است. به طور عمده آب و هوای اصفهان بسیار گرم و خشک می باشد. به خصوص دارای تابستان هایی گرم و زمستان هایی برفی است. با در نظر گرفتن این موضوع، بهترین ایامی که می توان همزمان از آب و هوا، طبیعت و آثار تاریخی شهر دیدن کرد و لذت برد، بهار و پاییز می باشند. همینطور نوروز نیز با توجه به تعطیلات طولانی مدتش، بهترین موقعیت برای بهره بردن از تور اصفهان می باشد. با رزرو تور اصفهان فروردین 97 از آثار باشکوه و یادگاران قدرت گذشته ایران دیدن کنید و تعطیلات خوشی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. همین حالا می توانید برای خرید تور اقدام نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها