رزرو تور ارمنستان فروردین


رزرو تور ارمنستان فروردین Book your Armenia Farvardin tour

ارمنستان کشوری زیبا در قسمت شرقی اروپا به حساب می آید که ایروان به عنوان پایتخت و یکی از شهر های مهم آن محسوب می شود که اکثر جاذبه های گردشگری در این شهر واقع شده است. همانطور که می دانید کشور ارمنستان قدمتی بالا دارد و موسیقی در این کشور از زمان های قدیم تاکنون رواج داشته است. موسیقی در ارمنستان به عنوان نوعی دعا و یا آمادگی برای جنگیدن می باشد که در بین مردمان ارمن رواج پیدا کرده است. شما علاقه مندان می توانید با رزرو تور ارمنستان فروردین 97 با پیشینه این ملت آشنا شوید و از دیگر جاذبه های آن بازدید نمایید. پیشنهاد می کنیم که حتما تور ارمنستان را تجربه نمایید.

رزرو تور ارمنستان فروردین

کشور ارمنستان به دلیل نزدیک بودن به ایران و فرهنگی وابسته به گذشته ایران، شباهت زیادی با ملت ایران دارند. در زمان های قدیم در ارمنستان تاکستان های بزرگی وجود داشته است و از این رو پرورش انگور اهمیت خاصی در آن زمان داشته است. در تور ارمنستان شما می توانید با انواع غذا های محلی و رسمی مردمان آن آشنا شوید، برای مثال ماتناکاش، ژینگیالُو و قاپاما نمونه ای از نان های محلی و غذا های این مردمان می باشد. در کلیسا های ارمنستان جشن های بسیار مهمی برگزار می شود که از آنها می توانیم به وارداوار، ناواسارد، دیاراندآراج و باریگندان اشاره کنیم و نکته قابل ذکر آن است که این جشن های مشترک دو ملت ایران و ارمنستان می باشد.

 

گالری هنر ارمنستان

این گالری و یا به نوعی موزه، در کشور ارمنستان واقع شده است و یکی از موزه های مهم به حساب می آید که در این موزه می توان کار های هنرمندان بزرگی اروپایی را مشاهده کرد. قابل گفتن است که این موزه در زمان جنگ جهانی دوم ساخته شد و بازدید کنندگان زیادی برای تماشا از این آثار به آن مراجعه می کنند. آثار افراد معروفی همچون دوناتلو، تینتورتو، كوربت، تئودور روس، رودن و جان ون دایک در این موزه قرار گرفته اند و می توانید از آنان بازدید نمایید. معماری این گالری هنری و یا موزه بسیار منحصر به فرد می باشد و زیبایی خاصی به این آثار باستانی و دیدنی داده است.

گالری هنر ارمنستان

 

موزه مارتیروس ساریان

جاذبه های گردشگری ارمنستان در دسته های مختلفی قرار دارند و از دیگر جاذبه هایی که می توانیم به شما معرفی کنیم، موزه مارتیروس ساریان می باشد که می توانید با مراجعه به آن، به تماشای این موزه بپردازید. این موزه آثار قدیمی بر جای مانده از هنرمند معروف ارمنستانی، مارتیروس ساریان را نشان می دهد. این شخص یکی از هنرمند های معروف این کشور به حساب می آید که سال های زیادی را در روسیه به تحصیل پرداخته است. قابل گفتن است که تعدادی از نقاشی های این هنرمند معروف در موزه های پاریس و مسکو نگهداری می شوند و بازدید کنندگان زیادی از آنها بازدید می نمایند.

موزه مارتیروس ساریان

 

چگونه می توان تور ارزان ارمنستان فروردین 97 را از سایت تورزپرس رزرو نمود؟

شما با مراجعه کردن به لیست تور های سایت تورزپرس می توانید از امکانات تکمیلی این تور ها برخوردار شوید و ضمن آگاهی از آخرین اخبار تور مورد نظر، از قیمت و تور های لحظه آخری، تور تخفیف دار، تور های آفر دار و دیگر تور های سایت تورزپرس مطلع شوید. قابل ذکر است که اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، می توانید از سایت تورزپرس به روشی راحت به رزرو آنلاین تور مدنظر خود بپردازید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • tina | جمعه 12 آبان 1396

    تور لحظه آخری ارمنستان رو به چه شکلی میشه تهییه کرد؟
  • آهو | جمعه 12 آبان 1396

    تور 2 شب و 1 روز ارمنستان چقدره ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها