رزرو تور آذربایجان فروردین


رزرو تور آذربایجان فروردین Reserve su viaje a Azadan Farvardin

همانطور که می دانید کشور آذربایجان در قسمت شمال غربی آسیا واقع شده است و گذرگاه اروپا و آسیا می باشد. این کشور در نزدیکی دریای خزر واقع شده است و به همین دلیل دارای بندر های تجاری زیادی می باشد که از معروف ترین آنها می توان به شهر بندی باکو اشاره کرد. این شهر پایتخت کشور آذربایجان به حساب می آید. جاذبه های گردشگری آذربایجان متنوع می باشد بطوری که می توانند بازدید کنندگان زیادی را مشغول خود کند و از این راه درآمد بسزایی را کسب می کنند. باکو که به عنوان پایتخت این کشور به حساب می آید، در منطقه غربی این کشور واقع شده است و هر ساله توریست های زیادی را به سمت خود می کشاند.

رزرو تور آذربایجان فروردین

کشور آذربایجان مساحتی برابر با 86,600 کیلومتر مربع دارد و جمعیتی حدود 10 میلیون نفر در این منطقه سکونت دارند. قیمت تور آذربایجان نسبت به دیگر کشور های همسایه خود هزینه ای پایین تر دارد و می توان از تور ارزان آذربایجان در ماه های مختلف استفاده کرد. درباره آذربایجان می توان گفت که این کشور به نوعی مسلمان می باشد، بطوری که حدود 95 درصد از مردمان آنها از اسلام پیروی می کنند که از بین آنها 85 درصد شیعه و 15 درصد ما بقی آن سنی هستند. شما برای کسب اطلاعات لازم برای رزرو تور آذربایجان فروردین 97 می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید و از طریق رزرو آنلاین تور، تور مورد علاقه خود را نیز به ثبت برسانید.

 

برج تلویزیون باکو

یکی از مهم ترین جاذبه های شهر بندری باکو که می توان به آن اشاره کرد، برج بلند و زیبای باکو می باشد. ارتفاع این برج بلند به بیش از 300 متر می رسد و یکی از خاصیت ها و زیبایی های آن در هنگام شب است که به هنگام تاریکی هوا، این برج به نوعی شروع به نور افکنی می کند و به طوری می توان گفت که نمایی بسیار زیبا به شهر می دهد. قابل ذکر است که می توان این برج را در طول شب در شهر مشاهده کرد. از بین تمامی این برج ها، برج تلویزیون باکو به عنوان یکی از بزرگترین برج ها در آذربایجان به حساب می آید. اگر به این شهر سفر می کنید حتما از این برج زیبا هم دیدن نمایید.

برج تلویزیون باکو

 

تئاتر اپرا و باله

با توجه به گفته های پیشین در مقالات قبلی، کشور آذربایجان دارای جاذبه های گردشگری متنوع و متعددی می باشد که توریست ها می توانند از تمامی آنها بازدید نمایند. این تئاتر اپرا یکی از مهم ترین مکان های تاریخی این کشور به حساب می آید که در شهر باکو مشهوریت زیادی دارد. در مورد پیشینه آن می توان گفت که در زمان های قدیم که این سرزمین جزیی از روسیه به حساب می آمد، به دستور امپراطور روس این بنای تاریخی در سال 1911 میلادی تاسیس شد. قابل ذکر است که این بنا توسط برادران میلوف بنیان گذاری شده است.

تئاتر اپرا و باله

 

چرا تور آذربایجان فروردین 97 برای سفر مناسب می باشد؟

حتما شاید برای شما سال باشد که چرا فروردین زمانی مناسب برای سفر کردن به این شهر می باشد. آذربایجان کشوریست که دارای آب و هوایی متنوع همانند ایران بوده و در مناطق مختلف آن می توان آب و هوای متنوعی را مشاهده کرد. اما به دلیل آنکه بیشتر توریست ها به قسمت باکو یعنی غرب این کشور سفر می کنند، و به دلیل نزدیک بودن این شهر بندری به دریای خزر، آب و هوایی همانند قسمت های شمالی کشور ایران دارد و همانطور که شما می دانید، یکی از بهترین زمان ها برای سفر کردن به این شهر زیبا در ماه فروردین می باشد. حال اگر قصد رزرو آنلاین تور و یا آگاهی از قیمت تور آذربایجان را دارید به لیست تور های سایت مراجعه نمایید و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علی | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    تور تخفیف دار آذربایجان تو ماه آبان هست؟
  • غزل | پنج‌شنبه 27 مهر 1396

    قیمت تور آذربایجان چقدر هستش؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها