راهنمای سفر به مالزی (بخش دوم)


راهنمای سفر به مالزی (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول مطالعه کردید، راهنمای سفر به مالزی را به 4 قسمت،تقسیم کردیم. در این مقاله به ادامه مطلب قسمت قبل میپردازیم که بدین صورت میباشد:

3-کوالالامپور و اطراف آن

4-بخش جنوبی 

اگر کشور ها را بر حسب تنوع رده بندی کنند بدون شک، مالزی مقام اول را به خود اختصاص خواهد داد.مالزی ترکیبی از آداب و رسوم مختلف ، غذاها و ادیان مختلف میباشد.

کوالالامپور و اطراف آن

راهنمای سفر به مالزی

کوالالامپور یا بطور خلاصه  KL که در اواسط قرن 19 ام بوجود آمد، هرگز سبک خاصی نداشته است.اولین ساختمان های بزرگ واقع در اطراف میدان مردکا و از سال 1890 قدمت دارند ، نشان دهنده تاثیر و نفوذ دولت انگلیسی میباشد.

اما ساختمان های دوقلو پتروناس، نشانگر تلفیق مدنریته و سنت هر دو در یک کشور میباشد.این تلفیق و ترکیب به مردم شهر نیز کشیده شده و شما میتوانید در کوالالامپور فرهنگ های و معابد متفاوت چینی ، هندی و مالایی و همینطور غذاهای گوناگون  را مشاهده نمایید.

 KL شهری امن و دوستانه است  که به مرور جزو شهر های مطرح در آسیا شناخته شده است.

مردم از سرتاسر مالزی به کوالالامپور می آیند تا برای خود شغلی پیدا کنند و یا به تحصیل بپردازند.به عبارتی بیشتر اتفاق ها در KL  رخ میدهد.

بسیاری از توریست ها بعد از سفر، اعلام کرده اند که بدلیل جاذبه های دیدنی بسیار, عاشق کوالالامپور شده اند و باز هم به این شهر سفر خواهند کرد.

کوالالامپور مقصدی عالی برای سفر های کوتاه میباشد تا هم در مراکز تجاری به خرید کردن بپردازید و هم از غذاهای گوناگون و خوشمزه آن با کمترین هزینه لذت ببرید.

بخش جنوبی

 جنوب شبه جزیره مالزی، پایین تر از کوالالامپور و کوانتان ، دارای شهر های مهم تاریخی و فرهنگی این کشور میباشد.

از جمله مهمترین آنها، ساحل غربی مالاکا میباشد که در قرن 15 ام تاسیس شده است.امروزه مالاکا ، از توریست های خود با ساختمان قدیمی و تاریخی و فرهنگ غنی خود استقبال میکند.

مکان های دیدنی بخش جنوبی شبه جزیره مالزی بدین صورت میباشد:

  • ملاکا
  •  Negeri Sembilan 
  • Desaru

تور مالزی

برای مشاهده قیمت تور مالزی، روی قسمت آبی رنگ کلیک کنید و یا وارد سایت تورزپرس شده و لیست تور مالزی ما را مشاهده نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها