راهنمای خرید از شهر بالی در اندونزی


راهنمای خرید از شهر بالی در اندونزی  Buying Guide from Bali in Indonesia

از مهم ترین مقصد های گردشگری در دنیا که در اندونزی قرار گرفته است، جزیره ی بالی می باشد که جاذبه ها و آب و هوای این شهر استوایی سبب شده تا توریست های زیادی به خصوص ایرانیان را به خود جذب نماید. اما درباره بالی و جاذبه های آن سخن بسیار است. در کنار این همه زیبایی شاید بخواهید خرید خوبی را را تجربه نمایید. این شهر توانسته انوع کالا هایی را که می خواهید خریداری نمایید را ارائه دهد و تنوع بالای محصولات آن شما را متعجب خواهد کرد. با تورزپرس همراه باشید تا نمونه هایی از آن ها را برایتان معرفی کنیم. 


بازارچه های بالی

بازارچه‌ها

اگر می خواهید از نزدیک با سبک زندگی اهالی بالی آشنا شوید، این بازارچه ها می توانند کمک خوبی برایتان باشند. شاید ازدحام آن ها شما را کمی اذیت کند، ولی خرید از این بازار ها تجربه ای جالب برایتان خواهد بود. چانه زدن را فراموش نکنید! چرا که قیمت هایی که روی کالا ها و اجناس درون بازار ها می بینید، واقعی نیستند و شما می توانید با کمی چانه زدن تخفیف های خوبی بگیرید. زمین های ناصاف و پر از چاله و هم چنین شلوغی این بازار ها شاید تنها موارد منفی در آن ها باشند. اما آشنایی با دو نمونه از این بازار ها را در تورزپرس از دست ندهید. 


بازارچه‌ ی هنری بالی  Sukawati

از مشهور ترین و با قدمت ترین بازار هایی که می توانید در بالی بیابید، همین بازار هنری است که پر شده از صنایع دستی سنتی و تزیینی برای سوغاتی یا تزیین خانه هایتان که بسیار زیبا هستند. شما با تور بالی می توانید به این بازار رفته و در دو طبقه ی این بازار هر چیزی که دوست دارید را بخرید. نقاشی ها، مجسمه های چوبی و منسوجات از جمله وسایل فروشی این بازار می باشند. 


بازارچه‌ ی هنری یوبود (Ubud) 

بازارچه‌ی هنری یوبود

مکان این بازار در مقابل کاخ پادشاهی Puri Saren می باشد که به دارا بودن صنایع دستی زیبا و هنرمندان شهره است. این بازاراچه نیز مانند بازار قبلی دارای انواع محصولات همچون لباس های دست بافت، شال های ابریشم، سبد و ... می باشد. شما می توانید اجناس و کالا هایی را که مورد نظرتان است با کیفیتی خوب و قیمتی ارزان که البته جای تخفیف هم دارند، خریداری نمایید. خرید سوغاتی از این بازار نیز بین گردشگران مرسوم است. 


دپارتمان استور‌ها 

شاید دوست نداشته باشید در بازار های شلوغ تردد کنید و از ازدحام خوشتان نمی آید. تجربه ی خریدی آرام تر در محیطی بهتر را به شما پیشنهاد می دهیم. شما با انتخاب  تور بالی 5 روزه می توانید به دپارتمان استورها رفته و خریدتان را در محیطی مناسب تر انجام دهید. اما در این مکان ها چون قیمت اجناس مقطوع است، نمی توانید تخفیف بگیرید. برند هایی را می توانید در این مکان ها بیابید که نامشان را قبلا نیز شنیده اید. دو نمونه از دپارتمان استوره ها را در ادامه برایتان معرفی خواهیم کرد. 


بالی کالکشن (Bali Collection) 

بالی کالکشن

شما با تور بالی می توانید خریدی شیک و با کیفیت را در این مجموعه تجربه کنید. این منطقه 8 هکتار می باشد که در آن برند های لوکس و فروشگاه های سوغات زیادی را می توانید پیدا کنید. هم چنین در این مجموعه رستوران های متعدد نیز وجود دارند که در صورت نیاز می توانید برای خوردن غذا به ان ها مراجعه کنید.


مال بالی گالریا (Mal Bali Galeria) 

مال بالی گالریا

اگر به دنبال یک مرکز خرید خانوادگی باشید، این مجموعه شما را راضی خواهد کرد. گردشگران و مردم این شهر، از این مرکز استقبال زیادی می کنند. از امکانات این مجموعه می توان به رستوران، مرکز خرید و سینما اشاره نمود. 


بوتیک های بالی

بوتیک ها به نوعی، تلفیقی از بازار های شلوغ و مراکز خرید شیک می باشند. شما با خرید تور و رفتن به این شهر، می توانید خریدی خوب از محصولات برند را تجربه کنید. منطقه ی Seminyak مشهور است به داشتن مارک های معتبر بالی. اما اگر می خواهید به خرید اجناس هنری و فشن بپردازید، Jalan Legian مناسب این خرید های شماست. این بوتیک ها علاوه بر خیابان های اصلی، در کوچه ها و خیابان های فرعی نیز موجود اند. 


خرید از دهکده ها 

از جمله صادرات بالی که از بعضی از این دهکده ها به کشور های دیگر صورت می گیرد، هنر و صنایع دستی می باشند. هنرمندان زیادی را می توانید در این دهکده ها بیابید. این دهکده ها برای خرید سوغات بسیار مناسب اند. از نمونه های مراکز موجود در این دهکده ها می توان به: Tegallalang و  Celuk Vill اشاره نمود.  
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها