راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس (بخش چهارم)


راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس  Hotel Selection Guide in Esfahan with Address

 

هتل سوئیت اصفهان

این هتل از موقعیت مناسبی برای بازدید از پل و مناطق کنار زاینده رود برخوردار است. هتل سوئیت اصفهان دکوراسیون خوبی نیز دارد، اما قیمت های آن نسبتا گران است. تمام سوئیت ها مشرف به زاینده رود هستند و معمولا از قبل باید رزرو کرد. در این سری مقالات به معرفی هتل های اصفهان پرداخته ایم، شما برای مشاهده ی جاذبه های گردشگری اصفهان روی لینک کلیک کنید و اطلاعات کاملتری از اصفهان را بدست آورید.

تعداد اتاق ها: 50 اتاق از جمله 10 سوئیت و اتاق های دو تا پنج نفره

آدرس هتل سوئیت اصفهان: بلوار آینه خانه، شرق پل الله وردی خان،  تلفن 6672071  و 6673872

 

هتل اسپادانا اصفهان

اتاق های هتل اسپادانای اصفهان بسیار معمولی است، اما عده ای از آن ها بالکن های مشرف به زاینده رود دارند. یک کافه تریا و رستوران تابستانی از امتیازات هتل محسوب می شود. تعداد اتاق ها: 30 اتاق دو نفره

آدرس هتل اسپادانا اصفهان: بلوار آینه خانه،  تلفن 6671743  و 6677195 

 

مهمانسرای جهانگردی اصفهان

این هتل دارای دو نوع اتاق است؛ در ساختمان اصلی و در کلبه هایی که در منطقه ی سرسبز پراکنده هستند. همچنین یک محوطه ی مجهز کمپینگ در اینجا وجود دارد. سایت تورزپرس با ارائه تور اصفهان با قیمت مناسب نسبت به دیگر سایت ها سعی در جلب رضایت کاربران خود را دارد. پس می توانید این هتل را با تورهای تورزپرس تجربه نمایید.

تعداد اتاق ها: 26 اتاق، از جمله 7 سوئیت و اتاق های دو و سه نفره

آدرس هتل مهمانسرای جهانگردی اصفهان: خیابان هزار جریب، مقابل کوی امام خمینی، میدان آزادی،  تلفن 6242040 و 6242030 و 6736010

 

هتل آزادی اصفهان

اتاق های هتل آزادی اصفهان دکوراسیون چندان قابل توجهی ندارند، اما امکانات آن با استاندارد های رایج، پذیرفتنی و قابل قبول است. هتل دارای فروشگاه سوغات نیز هست که می توانید سوغاتی هایی را هم برای دوستان و خانواده خود بیاورید.

تعداد اتاق ها: 39 اتاق، شامل اتاق های دو و سه نفره

آدرس هتل آزادی اصفهان : خیابان چهار باغ پایین، ابتدای خیابان سید،  تلفن 2204011 و 2204056  و 2203713

 

هتل جلفا اصفهان

هتل جلفای اصفهان در منطقه ی ارمنی نشین جلفا واقع شده و دارای رستوران خوان گستر، کافه تریا، آژانس مسافرتی و تاکسی شبانه روزی است. اتاق ها ساده اما راحت و آرام و قیمت های آن مناسب هستند.

تعداد اتاق ها : 60 اتاق، شامل اتاق های دو تا چهار نفره

آدرس هتل جلفا اصفهان: خیابان حکیم نظامی،  تلفن 6249446 و 2-6244441

 

هتل پل و پارک اصفهان

این هتل به تازگی بازسازی شده است. اتاق های آن معمولی هستند و تنها امتیاز آنها برخورداری از بالکنی مشرف به زاینده رود است. تنها سوئیت های هتل یخچال دارند، اما در هر اتاق یک دستگاه تلویزیون موجود است.

تعداد اتاق ها : 35 اتاق، از جمله 2 سوئیت و اتاق های دو و سه نفره

آدرس هتل پل و پارک اصفهان: بلوار آینه خانه، شرق پل الله وردی خان،  تلفن 8-6674785 و 6674788

 

هتل نقش جهان اصفهان

هتل نقش جهان اصفهان هتلی بسیار معمولی و ارازن قیمت است و برای آن دسته از افرادی که میخواهند در هزینه های خود صرفه جویی کنند، گزینه مناسبی به حساب می آید. گروه هایی که از قبل در این هتل جا رزرو کنند، از تخفیف هم برخوردار می شوند.

آدرس هتل نقش جهان اصفهان: خیابان چهار باغ پایین، پایین تر از میدان امام حسین،  تلفن  2213498  20-2219619

 

چگونه از تور لحظه آخری اصفهان مطلع شویم؟

اگر خواهان سفر  با تور لحظه آخری اصفهان هستید، می توانید از طریق سایت تورزپرس از آخرین قیمت تور اصفهان مطلع شوید و با مراجعه به بخش تور داخلی سایت تورزپرس، امکانات سفر و قیمت آن را می توانید مشاهده کنید. برای اطلاع از تور لحظه آخری اصفهان می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و یا عضویت در کانال تلگرامی از تورهای لحظه آخری مطلع شوید. گردشگران بسیاری با استفاده از تورهای لحظه آخری سایت به این شهر تاریخی سفر می کنند و سفر خوش و با قیمتی مناسب را برای خود و خانوادشان رقم می زنند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • نجمه | جمعه 15 دی 1396

    قیمت تور 8 روزه اصفهان چنده؟
  • منصور | جمعه 15 دی 1396

    تور اصفهان تیر 97 در سایت تورزپرس ارائه میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها