راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس (بخش پنجم)


راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس  Hotel selection guide in Esfahan with address

در مقاله های قبلی هتل های مختلفی را معرفی کردیم تا در تور اصفهان بتوانید از آنها استفاده کنید. در این مقاله نیز توضیحاتی از هتل های اصفهان به همراه آدرس آن ها را بیان می کنیم. در سایت تورپرس می توانید در بخش تور داخلی سایت نسبت به رزرو تور اصفهان اقدام نمایید. همچنین جاذبه های گردشگری اصفهان نیز در سایت معرفی شده است تا اطلاعاتی در مورد جاذبه های تاریخی و گردشگری بیشمار اصفهان هم بدست آورید. با ما همراه باشید.

 

هتل آوا اصفهان

اتاق های هتل آوای اصفهان زیبا و تمیز هستند و تخفیف های اساسی در مورد قیمت رزرو به میهمانان داده می شود. در زیرزمین هتل چایخانه قرار دارد که برای استراحت و صرف چای می توانید به آن مراجعه کنید. مهم ترین نقص این هتل، دوری از مرکز شهر و نداشتن آسانسور برای ساختمان چهار طبقه است.

آدرس هتل آوا اصفهان: خیابان مسجد سید، چهار راه هفتم محرم،  تلفن 3368210 و 3367583

 

هتل طوطیا اصفهان

هتل طوطیای اصفهان تازه تاسیس، ارزان قیمت و مکانی مناسب برای اقامت است. گسترش فضا و امکانات هتل در آینده ی نزدیک پیش بینی شده است. سوئیت های آن به علاوه ی امکانات معمول، دارای آشپزخانه ی مجهز نیز هستند.

آدرس هتل طوطیا اصفهان: خیابان مسجد سید،  تلفن 2237545  و 2237525

 

هتل ایران اصفهان

هتل ایران اصفهان که به تازگی تعمیر شده، اتاق های جادار و تمیز دارد و برای کسانی که به دنبال اقامت ارزان در اصفهان هستند، توصیه می گردد. کسانی که می خواهند سفری مقرون به صرفه داشته باشند، بهتر است همچین هتل هایی را برای اقامت انتخاب کنند.

آدرس هتل ایران اصفهان: خیابان چهار باغ عباسی، کوچه ی سپاهان،  تلفن 2204679  و 2202740

 

هتل کاوه اصفهان

علی رغم مجاورت با ترمینال، اتاق های این هتل از آرامش مناسبی برخوردارند. خود هتل امکانات آنچنانی ندارد، اما مسافران می توانند با پرداخت هزینه ی لازم، از تمامی امکانات ترمینال استفاده کنند. بزرگترین ایراد هتل فاصله ی زیاد آن تا مرکز شهر است.

آدرس هتل کاوه اصفهان: ترمینال کاوه،  تلفن 4449995  و 4358885

 

هتل همام اصفهان

هتل همام اصفهان در ترمینال جنوبی، همانند هتل کاوه مزایا و معایب خاص خود را دارد. اتاق های آن تمیز و همگی عایق ضد صدا دارند و حتی برخی از آنها چشم انداز زیبایی از کوه دارند که برای بسیاری از میهمانان منظره جالب توجهی است.

آدرس هتل همام: ترمینال صفه،  تلفن 9-6732788

 

هتل نگین جی اصفهان

این هتل بسیار دور از مرکز شهر واقع شده و اتاق های بزرگ اما بسیار ساده و گران قیمت دارد. امکانات ویژه شامل دو تالار بزرگ پذیرایی، آرایشگاه، عکاسی، آژانس تاکسی و توریستی است. یکی از مزیت های هتل نگین جی اصفهان، امکان سفارش غذا به داخل اتاق است.

آدرس هتل نگین جی اصفهان: خیابان جی،  تلفن 5-5232111 و 5232116

 

هتل پرشیای اصفهان

اتاق های هتل پرشیای اصفهان ارزان، ساده و مجهز به تمام امکانات هستند و می توان این هتل را در لیست هتل های مناسب برای اقامت، برای تمامی گردشگران اصفهان دانست.

آدرس هتل پرشیا اصفهان: خیابان چهار باغ، چهار راه تختی،  تلفن 2223274

 

چرا آژانس های مختلف قیمت هاشون متفاوته؟

آژانس های مختلف، برای پکیج های خود امکانات و خدمات متفاوتی را ارائه می دهند. این خدمات می تواند برای نوع هتل ها، نوع پرواز، مدت زمان اقامت، خدماتی که در مقصد گردشگری مورد نظرتان در اختیارتان قرار می گیرد و ... باشد که سبب می شود قیمت یک تور در آژانس های مختلف، متفاوت باشد. در واقع شما باید نوع خدمات تور را ببینید و بعد برای قیمت آن قضاوت کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بیاتی | جمعه 15 دی 1396

    تور 7 روزه اصفهان رو از کجا باید ثبت کنم؟
  • محمد متین | جمعه 15 دی 1396

    تور اصفهان 7شب برای اقامت در یک هتل 5 ستاره با امکانات کامل چند تومنه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها