راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس (بخش ششم)


راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس  Hotel Selection Guide in Esfahan with Address

در سری مقاله های راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس از بخش های اول تا پنجم، هتل های مختلف اصفهان به همراه امکانات و شرایطشان خدمت شما معرفی شد. همچنین آدرس و تلفن هتل های اصفهان را نیز جهت سهولت دسترسی به این هتل ها قرار دادیم. امیدواریم در سفر و بازدید از جاذبه های گردشگری اصفهان، لحظات خوشی را سپری کنید. سایت تورزپرس تلاش می کند تا بهترین قیمت تور اصفهان را در اختیار شما قرار دهد. با ما همراه باشید.

 

هتل سعدی اصفهان

هتل سعدی اصفهان اتاق هایی قابل قبول و با قیمتی مناسب دارد. اتاق های این هتل جدیدا نوسازی شده و مجهز به امکانات ضروری و معمول برای میهمانان هستند.

آدرس هتل سعدی اصفهان: خیابان عباس آباد،  تلفن 2203881  و 2203410

 

هتل پرسپولیس اصفهان

تمام اتاق های این هتل تلویزیون دارند، اما تنها برخی از آنها دارای دستشویی و یخچال هستند. ضمنا این هتل سه طبقه، آسانسور نیز ندارد. دکوراسیون جالب توجه بخش پذیرش حکایت از این دارد که این هتل در ایام قدیم احتمالا بسیار با شکوه بوده است.

آدرس هتل پرسپولیس اصفهان: خیابان مسجد سید،  تلفن 2331454  و 2338482

 

هتل پارس اصفهان

در ابتدای خیابان چهارباغ تعدادی هتل ارزان قیمت وجود دارد که این هتل از جمله آنهاست. اتاق های آن ساده اما مجهز به تمام امکانات مورد نیاز مسافران است. از عمر هتل بیش از 40 سال می گذرد اما به خاطر نوسازی، مرتب و وضعیت مناسبی دارد.

آدرس هتل پارس اصفهان: خیابان چهار باغ عباسی،  تلفن 2219072  و  2219072 و 2202109 و 2202468

 

هتل طوس اصفهان

هتل طوس اصفهان کوچک است و اتاق های بسیار ساده، اما تمیز و مرتبی دارد. همچننی به خاطر برخورد بسیار دوستانه ی کارکنان آن در بین گردشگران و مسافران مشهور است. لازم به ذکر است که برای پارکینگ، هزینه ای جداگانه دریافت می شود.

آدرس هتل طوس اصفهان: خیابان چهار باغ عباسی،  تلفن 2225793  و 22215999  و 2212852

 

هتل ساحل اصفهان

هتل ساحل اصفهان اتاق های متوسط، بدون حمام و دستشویی دارد. ایراد اصلی آن سرو صدای زیاد است که از خیابان مقابل هتل یا چایخانه واقع در طبقه ی بالای آن به گوش می رسد. از مزایای هتل می توان به نزدیکی آن به مرکز شهر و چایخانه ی زیبای آن اشاره کرد.

آدرس هتل ساحل اصفهان: میدان انقلاب،  تلفن   2221702   و 2202994

 

هتل کارون اصفهان

این مکان اخیرا از مهمانسرا به هتل ارتقا یافته، اما امکانات آن همچنان در حد مهمانسرا است. در ضمن قیمت اتاق ها هم به نسبت امکانات گویا کمی گران است.

آدرس هتل کارون اصفهان: خیابان حکیم نظامی جنوبی،  تلفن 6242970

 

چگونه رزرو تور اصفهان را انجام بدهیم؟

سایت تورزپرس با ارائه تورهای متنوعی که از طرف آژانس های معتبر گردشگری در حال برگزاری است، سعی کرده است که شرایط را به گونه ای فراهم کند تا کاربران بتوانند با بررسی شرایط تورهای مختلف، تور متناسب با سلیقه و شرایط خود را رزرو نمایند. همچنین قیمت تور نیز بستگی به زمان سفر و عوامل دیگری که در آن دخیل هستند نیز دارد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • نازیلا | جمعه 15 دی 1396

    تور 3روزه اصفهان برای اقامت در یک هتل ارزان قیمت، چقدر هزینه بر میداره؟
  • فرزاد | جمعه 15 دی 1396

    تور اصفهان اردیبهشت 97 در سایت تورزپرس ارائه میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها