راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس (بخش دوم)


راهنمای انتخاب هتل در اصفهان به همراه آدرس   Hotel Selection Guide in Esfahan with Address

در بخش اول از راهنمایی انتخاب هتل در اصفهان به سه هتل با امکانات بالا اشاره کردیم. در این مقاله چند هتل دیگر در اصفهان را به همراه امکانات و آدرس و شماره تلفنشان معرفی می کنیم. امیدواریم بتوانید با انتخاب هتل در تور ارزان اصفهان، سفری خاطره انگیز به این شهر تاریخی و زیبا داشته باشید. با ما در تورزپرس همراه باشید.

 

هتل آسمان اصفهان

این هتل جدید دارای همه ی امکانات مورد نیاز برای مسافران است. اتاق های آن بزرگ و دارای معماری جذابی هستند؛ اتاق های سه نفره و سوئیت ها چشم اندازی رو به زاینده رود دارند. سوئیت سلطنتی به سونا و جکوزی مجهز است. هتل دارای یک رستوران گردان در طبقه ی بالا، فروشگاه صنایع دستی، کافی نت، تالار پذیرایی، آژانس تاکسی و توریستی و صرافی است. سالن ورزشی، سونا، استخر و جکوزی نیز آماده ی پذیرایی از میهمانان هستند. همچنین کتابخانه ی دیجیتال و سرویس کمک های اولیه پزشکی در نظر گرفته شده است.

تعداد اتاق ها : 87 اتاق، از جمله 15 سوئیت ( یک سوئیت سلطنتی ) و اتاق های دو و سه نفره

آدرس هتل آسمان اصفهان:  خیابان مطهری،  تلفن  2354141  و 2338121

 

هتل پیروزی اصفهان

این هتل اتاق های قابل قبولی دارد. هرچند تزیینات اندک آن افسرده کننده و اتاق های مشرف به خیابان اصلی می توانند پر سرو صدا باشند. البته چون به تازگی تعمیر شده، ممکن است وضعیت آن تغییر یافته باشد. امکانات دیگر شامل فرش فروشی، فروشگاه سوغات و فروشگاه لوازم سفر است. یک چایخانه ی سنتی نیز آماده ی پذیرایی از مهمانان است.

تعداد اتاق ها : 96 اتاق، از جمله 9 سوئیت و اتاق های دو و سه نفره

آدرس هتل پیروزی اصفهان: خیابان چهار باغ پایین، شمال میدان امام حسین،  تلفن 2214360 و 9-2214354

 

هتل صدف اصفهان

این هتل دکوراسیون بسیار دلنشینی دارد. هزینه ی صبحانه در قیمت کرایه ی اتاق منظور شده است. رستوران تابستانی بر بالای بام هتل قرار دارد که از آن مناظر چشم نوازی از میدان نقش جهان در آن هویداست. یک سالن با گنجایش بیش از 700 مهمان از دیگر امکانات آن است. این هتل نیز دارای خشکشویی، سونا و جکوزی است.

تعداد اتاق ها: 58 اتاق از جمله 7 سوئیت ( یک سوئیت سلطنتی ) و اتاق های یک و دو نفره

آدرس هتل صدف اصفهان : خیابان حافظ،  تلفن 2204220 و 2202988

 

هتل سفیر اصفهان

این هتل که در مقابل و در سایه ی هتل عباسی قرار دارد، از فضای مناسب و تزیینات جذابی برخوردار است. این هتل دارای یک رستوران، کافی شاپ بزرگ و کافی نت است. امکانات ورزشی آن شامل سونا و جکوزی هستند. مالک و کارمندان هتل برخورد خوبی با مسافران دارند و سعی دارند اقامت خوشی را برای شما فراهم کنند.

تعداد اتاق های آن 45 اتاق، از جمله 4 سوئیت و اتاق های یک، دو و سه نفره

آدرس هتل سفیر اصفهان : خیابان آمادگاه،  تلفن 2219931  و 2222640

 

برای خرید تور اصفهان چه باید بکنیم؟

درباره اصفهان باید بگوییم که شهری تاریخی و جذاب است و اگر قصد مسافرت با تور به اصفهان را دارید، کافیست تا از بخش تورهای سایت تورزپرس برای خرید تور اصفهان اقدام نمایید. جاذبه های گردشگری اصفهان هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. شما هم می توانید یکی از گردشگران تور اصفهان باشید که توسط تورزپرس اقدام به خرید تور مورد نظر خود می کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • محمد امین | جمعه 15 دی 1396

    تور 9 روزه اصفهان چنده؟
  • ترنم عباسی | جمعه 15 دی 1396

    تور اصفهان شهریور 97 در سایت تورزپرس ارائه میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها