در زمستان به کدام مکان ها برویم؟


در زمستان به کدام مکان ها برویم؟  ?Which places to go to winter

مردم زیادی هستند که آب و هوای سرد زمستان و سفید پوشی آن را به هر فصلی ترجیح می دهند و می خواهند مقصد گردشگری خود را نیز در فصل زمستان انتخاب نمایند. اگر از جمله کسانی هستید که زمان کافی برای سفر در زمستان را دارید، شاید دانستن این که کدام مقصد برایتان بهتر است، انتخابتان را تسریع کند. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی چند نمونه از مقاصد مهم در زمستان بپردازیم. 


میامی، فلوریدا (Miami)

میامی

میامی

دیدن افتتاحیه های فراوان در این شهر، حتما برایتان تجربه ای متفاوت خواهد بود. سواحل بی نظیر این شهر و هم چنین هتل های آن می توانند گزینه های خوبی برای دیدن این شهر و انتخاب آن به عنوان مقصدتان در زمستان باشد. این شهر هیچ نشانه ای از سکون و آرامش ندارد، چرا که شاهد هزاران مراسم افتتاحیه در طول سال می باشد. یکی از این افتتاحیه ها مربوط به هتل مجلل ساحل جنوبی در میامی می باشد. شما با رزرو آنلاین تور می توانید به این شهر بروید و چند روز از زمستان خود را در آن سپری کنید. 


نیکاراگوئه (Nicaragua)

نیکاراگوئه

نیکاراگوئه

در نیکاراگوئه به راحتی می توانید هتل رزرو کنید. البته اگر با آژانس مسافرتی بخواهید بروید، انتخاب مکان بر عهده ی آژانس می باشد. علاوه بر همه ی این ها امواج دریا در ماه ژانویه بسیار آرام اند. دیدن سواحل نیکاراگوئه حتما افسردگی زمستانی را از شما دور خواهد کرد.


دیزین، ایران (Iran) 

دیزین

دیزین

توریست های زیادی برای گذراندن زمستان خود و تجربه ای متفاوت به ایران می آیند و به پیست اسکی دیزین می روند. ایران به عنوان یک کشور خاورمیانه ای، برای توریست ها از جمله مقاصد ارزان خواهد بود. دیزین که با تهران تنها دو ساعت فاصله دارد، انتخاب بسیاری از توریست ها و مردم خود ایران برای تفریحات زمستانی می باشد. مدت زمان اسکی به دلیل ارتفاع زیاد آن از سطح دریا، سبب شده تا ماه می (اواخر اردیبهشت) ادامه یابد. این تایم در مقایسه با پیست ها اروپایی زمان بیشتری را به خود اختصاص داده است. توریست ها و هم چنین شما نیز می توانید در هتل دیزین که در حقیقت برای محمد رضا پهلوی ساخته شده بود، اقامت کنید. 


پالم اسپرینگز، کالیفرنیا (Palm Springs) 

پالم اسپرینگز

پالم اسپرینگز

این شهر کویری از دید هالیوود پنهان بود تا اینکه توجه باراک اوباما و پس از آن دونالد ترامپ را به خود جلب کرد. در این شهر در هر کجای آن که اقامت کنید می توانید افراد مشهوری را ببینید. اسپرینگز می تواند مقصد خوبی برای شما در فصل زمستان باشد.


هوکایدو، ژاپن (Hokkaido) 

هوکایدو

هوکایدو

از آن جا که ارزش پول ژاپن به نسبت دلار آمریکا کمتر است، فرصت خوبیست تا برای زمستان به این کشور آسیایی بروید. اسکی در این فصل سال در هوکایدو بسیار تجربه ی خوبی خواهد بود. شما همانند ژاپنی ها می توانید بعد از گذراندن یک روز کامل در دامنه های پیست، در نهایت به چشمه آب گرم Onsen بروید. هم چنین دیدن جاذبه های گردشگری ژاپن را نیز از دست ندهید. 


سن آنتونیو، تگزاس (San antonio)

سن آنتونیو

سن آنتونیو

مناطقی هم چون پرل (Pearl) یا ریور واک (River Walk) شهرت زیادی دارند. اما اکنون با افتتاح هتلی به نام اما (Emma Hotel) دوباره مرکز توجه به سمت سن آنتوریو جلب شده است. در فصل زمستان با سفر به این مکان گرم می توانید تجربه ای جالب از سفر خود داشته باشید. 


جیپور، هند (Jaipur) 

جایپور

جایپور

جشنواره ادبی رایگان و بسیار پرطرفدار جیپور که در حضور نویسندگان مشهوری هم چون مارگارت آتوود یا اتیو مک کری برگزار می شود، در فصل زمستان است. این جشنواره در هتل کاخ تاریخی دیجی برگزار خواهد شد. شما با انتخاب این شهر برای سفر در زمستان می توانید مناطق گردشگری هند را نیز که در زمستان مسافران کمتری به خود جذب می کنند، ببینید. 


آدلاید، استرالیا (Adelaide) 

آدلاید

آدلاید

این شهر استرالیایی همیشه در سایه ی سیدنی و ملبورن بوده است. اما امروز به دلیل دارا بودن باغ های عمومی و معماری بی نظیرش، توجه افراد زیادی از سراسر دنیا را به خود جلب کرده است. رویداد های فرهنگی در این شهر در حال رشد می باشند. شما می توانید با انتخاب این شهر به عنوان مقصد خود، شاهد برگزرای رقابت های جهانی تنیس که در زمستان برگزار می شود باشید. با  تور استرالیا می توانید این شهر را به عنوان مقصد خود در زمستان برگزینید و اوقات خوشی را در آن سپری نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها