در ایروان از کدام فروشگاه ها و بازار ها خرید کنیم؟


در ایروان از کدام فروشگاه ها و بازار ها خرید کنیم؟  Which stores and markets in Yerevan?

از جمله کار هایی که گردشگران در سفر های خود به مناطق مختلف، از انجام آن لذت می برند، همین خرید کردن است. ایروان به عنوان شهری که با جاذبه ها و مکان های تاریخی خود توانسته همه ساله توریست های زیادی را به خود جذب نماید، مراکز خرید و بازار های زیادی دارد که خرید از آن بسیار برایتان لذت بخش خواهد بود. مطمئنا گشت و گذار در فروشگاها و بازار های ایروان می تواند ساعت ها شما را مشغول خود کند. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی چند نمونه از این مراکز خرید بپردازیم.


ورنیساژ (Vernissage) 

ورنیساژ

ورنیساژ

بازار ورنیساژ با فضای باز خود که بین خیابان های هانراپتوتیان و خانجیان واقع شده، توانسته تا با اجناس مختلف خود همچون فرش های دست بافت، هنر های چوبی، جواهرات و در کل صنایع دستی، در آخرین روز های هفته مسافران زیادی را به خود جذب کند. این بازار و فضای باز آن حس خوب را برایتان به وجود خواهد آورد که پیشنهاد می کنیم در سفر به ایروان حتما از آن دیدن و خرید کنید.


دالما گاردن (Dalma Garden Mall) 

دالما گاردن

دالما گاردن

شما درباره ایروان و ارمنستان شاید مطالب زیادی را خوانده باشید. اما یکی از مواردی که شاید برایتان جالب باشد، این است که دالما گاردن اولین مرکز خرید افتتاح شده در ارمنستان است. شما در این مرکز خرید می توانید انواع مختلفی از برند های معوف هم چون زارا، لویز، مارکس اند اسپنسر و ... را بیابید. از جمله امکانات این مجموعه ی بزرگ، سینما و بولینگ است که در هنگام استراحت می توانید از آن استفاده نمایید. هم چنین استفاده از رستوران های این مجتمع تجاری نیز توصیه می شود که در آن انواع فست فود و دسر را می توانید سفارش داده و میل کنید.


مرکز خرید مترونوم (Metronome Shopping Center) 

مرکز خرید مترونوم

مرکز خرید مترونوم

مترونوم از معروف ترین و شهره ترین مراکز خرید در ایروان می باشد که واقع در خیابان ایساکاهیان است. این مجتمع تجاری با تفریحات جالب برای شما، لذت خرید را برایتان دو برابر خواهد کرد و اگر از گشت و گذار در آن خسته شوید، می توانید با تفریحاتی که در آن موجود است، خود را ساعت ها سرگرم کنید. شما با ثبت یک تور 10 شب و 9 روز ایروان فرصت کافی برای گشت و گذار در انواع مراکز خرید و مکان های گردشگری این شهر را خواهید داشت.


تاشیر استریت شاپینگ گالری (Tashir Street Shopping Gallery) 

تاشیر استریت شاپینگ گالری

تاشیر استریت شاپینگ گالری

با رفتن به این مرکز خرید متوجه خواهید شد که این مجموعه ی بی نظیر یکی از بهترین مراکز خرید در ایروان به حساب می آید. این مجموعه با دارا بودن بیش از 65 مغازه ی مختلف و کافه ها و هم چنین جایی برای نگه داری کودکانتان، بین مردم شهرت یافته است. این مرکز خرید به عنوان پدیده ای نو در این کشور شناخته می شود. البته اگر قیمت برایتان مهم است، این مجتمع تجاری انتخاب خوبی برایتان نخواهد بود. این مجموعه در زیر خیابان نورث اونیو (North Avenue) واقع گردیده است. تاشیر استریت گالری دارای 6 ورودی می باشد که همه ی این ورودی ها در خیابان نورث بوده و مردم با پله برقی یا آسانسور به آن وارد می شوند. پارکینگ این مجموعه ی تجاری که بیش از 600 ماشین را در خود جای می دهد، در پایین این فروشگاه قرار دارد. 


از دیگر مراکز خرید و بازار هایی که در ایروان می توان به آن ها اشاره نمود عبارت است از: 

بازار گوم

بازار بنگلادش 

بازار راتیسا 

بازار پتاک 

ایروان مال 

بازار شوکا

فروشگاه آرینج
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهسا | دوشنبه 29 آبان 1396

    تور 6 شب و 5 روز ایروان در هتل 5 ستاره چقدر میشه؟
  • نازنین | دوشنبه 29 آبان 1396

    تور 6 شب و 5 روز ایروان رو از کجا باید ثبت کنم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها