درباره ی کافه ها و رستوران های موجود در ایروان 


درباره ی کافه ها و رستوران های موجود در ایروان  About the bars and restaurants in Yerevan

ارمنستان بی شک یکی از زیبا ترین کشور های جهان می باشد که سفر به آن نیز پر هزینه نیست. شاید بخواهید بعد از دیدن جاذبه های گردشگری ایروان که پایتخت این کشور است، به خوردن غذا های خوش طعم این شهر زیبا بپردازید. با تورزپرس همراه باشید تا به معرفی نکاتی درباره ی کافه ها و رستوران های موجود در شهر ایروان بپردازیم. 

کافه های ایروان

رفتن به ایروان بدون شک به یک سفر پر از هیجان تبدیل خواهد شد. چرا که با داشتن مکان های دیدنی و هم چنین غذا های خوشمزه ای که اکثرا جزو غذا های ملی نیز می باشند، سفری خوب را تجربه خواهید کرد. این شهر برای تمامی سلیقه ها گزینه هایی برای انتخاب دارد. وجود رستوران ها و کافی‌شاپ هایی که در هر منطقه ای به چشم می خورد و هم چنین رستوران های خانوادگی، سبب شده تا بتوانید در هر جایی که هستید از غذایی خوشمزه لذت ببرید. 

ایروان با وجود کوچک بودن، توانسته کافه ها و رستوران های زیادی را در خود جای دهد. کافه هایی که در فضای باز با منو های متنوع قرار دارند، سبب شده تا شما بتوانید انواع ساندویچ ها و دسر ها را سفارش دهید و نوش جان کنید. اما اگر به سبک خاصی از غذا مثل ایتالیایی، یونانی، اسپانیایی یا آسیایی علاقه دارید، کافه هایی که با یکی از این سبک ها فقط غذا بپزند نیز موجود می باشد.

کافه های ایروان

رستوران هایی مانند لابهرم، لاپیزا، شکولادنیتسا، ژوره و ... معمولا تا انتهای شب باز هستند و در فضایی خنک با نوای موسیقی زنده، غذایی خوب را برایتان آماده می کنند. البته این اجرای زنده مربوط به ساعت 19 تا پاسی از شب است که می توانید زمان خود را برای ان تنظیم نمایید.

اگر از جمله کسانی هستید که دوست ندارید در زمان انتظارتان برای غذا تا موقع صرف آن، دود سیگار دیگر افراد را تحمل کنید، کافه لوبیا سبز یکی از مکان هایی است که هیچ کس در آن اجازه ی کشیدن سیگار را ندارد. این کافه هم چنین بهترین ساندوچ ها و سوپ ها را برای مشتریان آماده می کند. قیمت مناسب غذا ها در این کافه سبب شده تا مشتریان زیادی را به خود جذب کند. 

کافه لوبیا

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که کباب برای ارمنی ها در سراسر کشور بسیار مهم است. تا جایی که مراسماتی همراه با رقص و آهنگ برای کباب کردن دارند. پختن کباب در هر منطقه ای همراه با تعدادی از غذا های اروپایی ممکن می باشد.

کباب در ایروان

با انتخاب تور 4 شب و 3 روز ایروان می توانید در رستوران هایی هم چون فلورانس، کوکاس، لبنان، دولماما، کارپرتوفنکیان، کاواسکایا پلنیستا و ... که با داشتن قیمت هایی مناسب به شما انواع دلمه، لامجو، باستوما و هاریسا و دیگر غذا های خوش طعم را ارائه می دهند، ساعات خوشی را با صرف غذاهای خوش طعم سپری نمایید. در این بین آی لئون مختص غذا های ایتالیایی است و در آن شهره است و گناتسوالا متخصص غذا های مربوط به قفقاز می باشد که حتما باید آن را تجربه نمایید. ظروف موجود در این کشور نشان نمی دهند که چه غذایی در آن هاست. مردم محلی هم چنین به شما کمک خواهند نمود تا از غذا های سنتی موجود نهایت لذت را ببرید. 

رستوران های ایروان

و در آخر باید توجه داشته باشید که در بعضی از کشور های شرقی، غذا های سنتی که به آن غذا های ملی عجیب و غریب گفت می شود، شاید در بین ارمنی ها و قفقازی ها به سختی بتوانید نمونه اش را بیابید. همچنین شما با خرید آنلاین تور به مقصد ایروان، می توانید ضمن بهره مندی از کافه ها و رستوران های آن و خوردن غذاهای خوشمزه، از جاذبه های گردشگری و تفریحی آن نیز استفاده کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مریم | شنبه 13 آبان 1396

    سلام، تور 3 شب و 2 روز ایروان چنده؟
  • مریم | شنبه 13 آبان 1396

    ممنون از مقاله مفید و خوبتون
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها