درباره پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی


درباره پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی  About the Pulao Marine Park Larnaca

درباره جاذبه های گردشگری پارک دریایی پولائو پایار لنکاوری چه می دانید؟ پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی یکی از جذاب ترین مراکز توریستی و گردشگری در تور مالزی به شمار می رود. پارکی است که بازدید کنندگان بسیاری را هر روزه به سمت خود جذب می کند و در لنکاوی قرار گرفته است. لنکاوی از بزرگ ترین جزایر مالزی به شمار می رود که طرفداران بسیار زیادی داشته و دارای محبوبیت بالایی در بین گردشگران است. جزیره ای شگفت انگیز با زیبایی های بسیار، که قشنگ ترین سواحل ماسه ای را دارد. لنکاوی در کنار جاذبه های طبیعی فراوانی که دارد، دارای جاذبه های تفریحی زیادی نیز هست که یکی از آن ها پارک دریایی پولائو پایار می باشد که با امکانات متنوعی که دارد، بسیاری از نگاه ها را به سمت خود کشانده است.

درباره پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی

در واقع این پارک از جذاب ترین مراکز تفریحی لنکاوی به شمار می رود که علاوه بر این که دارای حیات آبی منحصر به فردی است، دارای گیاهان دریایی متنوعی نیز می باشد. پارک پولائو پایار دارای ۴ جزیره زیبا به نام های جزیره پولائو پایار، جزیره پولائولمبو، جزیره پولائو سگانتانگ و جزیره پولائو کاسا می باشد که هر کدام دارای زیبایی خاص خود هستند. جزایری زیبا و شگفت انگیز که پیرامون آن را مرجان های دریایی فرا گرفته اند. شما در این پارک می توانید از سرگرمی هایی مانند شنا، اسنورکلینگ و غواصی لذت ببرید. در ضمن سرگرمی های این مجموعه تنها به این موارد خلاصه نمی شود. امکانات و سرگرمی های آبی بسیار متنوع و هیجان انگیزی برای خانواده ها در این پارک وجود دارد که بی شک شما را ساعت ها مشغول خود می کند.

درباره پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی

گردشگران از لنگرگاه کواه و به وسیله قایق های چوبی، یا قایق های سریع السیر می توانند سفر هیجان انگیز خود را به پولائو پایار شروع کنند. این مسیر خودش به تنهایی بسیار رویایی و زیبا می باشد که از مزیت های آن است. در ضمن جزیره پولائو پایار یکی از جزایر زیبا و پر طرفدار لنکاوی می باشد که از دیگر جزایر مالزی معروف تر است. برای کسانی که به دنبال فرصتی مناسب برای پیدا کردن  تور ارزان قیمت هستند، سایت تورزپرس این مژده را خواهد داد که با تلاش هایی که برای ارائه تورهای ارزان کرده است، تور ارزان لنکاوی را نیز برای مشتریان خود ارائه می دهد.

درباره پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی

دنیای زیر آب پارک دریایی پولائو پایار با وجود مرجان های بی نظیر و رنگا رنگ، زیبایی خیره کننده ای را به وجود آورده است و یک تفریح دلچسب برای غواصان نیز هست. آب زلال و شفاف آن بسیار مناسب غواصی بوده و می توان گفت بهترین محل برای غواصی شناخته شده است. سرگرمی دیگری که در این پارک می توانید تجربه کنید، غذا دادن به کوسه ها است که این کار برای گردشگران، و به خصوص برای بچه ها بسیار هیجان انگیز می باشد. شما با خرید تور لنکاوی می توانید علاوه بر این که از جاذبه های سیاحتی و گردشگری آن بازدید می کنید، از این پارک دریایی پر جاذبه نیز دیدن کرده و ساعت ها مشغول تفریح و لذت در آن باشید.قیمت تور مالزی را نیز میتوانید با کلیک روی قسمت آبی رنگ مشاهده نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ایمان | شنبه 06 آبان 1396

    تور یک شب و دو روز لنکاوی چنده
  • علی | شنبه 06 آبان 1396

    تور تخفیف دار لنکاوی چه قیمتی داره؟
  • عباس | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور سه شب و دو روز لنکاوی را با چه قیمتی می تونم رزرو کنم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها