درباره مجارستان


دانستنی های کلی درباره مجارستان :

درباره مجارستان : مجارستان در اروپای مرکزی قرار گرفته است شهر بوادپست پایتخت مجارستان است.زبان گفتاری این کشور مجاری و حدودا نه میلیون جمعیت دارد مساحت تقریبی محارستان نود و سه هزار کیلومتر است و واحد پول آن فورینت نام دارد. بوداپست از شهرهای پر جمعیت مجارستان محسوب می شود.

حمل و نقل عمومی با توجه به اینکه مجارستان کشوری توسعه یافته می باشد از وضعیت مناسبی برخوردار است. بوداپست دارای شبکه ای از خط راه آهن شهری ترموا و اتوبوس ها است و گردشگران تور مجارستان در این شهر می توانند به راحتی با استفاده از این شبکهه  توسع یافته حمل و نقل به تمام مناطق گردشگری آن دیدن کنند.

جاذبه های گردشگری مجارستان :

جاذبه های گردشگری بسیاری در مجارستان وجود دارد. بوداپست شهری پر جنب و جوش پارک زیبا رودخانه با شکوه و چشمه های معدنی از مکان های دیدنی مجارستان محسوب می شود. دریاچه زیبای balaton منطقه ای برای گشت و گذار و ماهیگیری قایق رانی و تفریحات ساحلی است . برای اطلاعات بیشتر درباره مناطق دیدنی به جاذبه های گردشگری مجارستان مراجعه کنید.

Balaton

محل اقامت در مجارستان

برای اسکان و اقامت در مجارستان هتل های راحت و خوبی وجود دارد که اطلاعات دقیق این هتل ها در مقاله محل اقامت در مجارستان دنبال کنید.

فرهنگ و تمدن در مجارستان

دانستن سنت ها و فرهنگ رایج در مجارستان به گردشگران این کمک می کند تا رابطه بهتری با مردمان مجارستان برقرا کنند این کشور به علت قدمتی که دارد تمدن و فرهنگ غنی دارد که آثار تاریخی بسیاری از دل این تمدن قدیمی هنوز پا برجا است . اگر علاقه به داشت اطلاعات در این زمینه هستید به مقاله فرهنگ و تمدن مجارستان مراجعه کنید.

سلیقه های غذایی مجارستان

برای داشتن سفری لذت بخش بهتر است اطلاعاتی هم راجع به عادت غذایی مردم مجارستان داشته باشید. سلیقه های غذایی در مجارستان امروزی ترکیبی از غذاهای آسیایی با ایتالیایی ، اسلاوی و آلمانی است . عنصر اصلی در غذاهای مجارستانی انواع گوشتها است و سیر و پیاز به عنوان طعمع دهنده استفاده می شود برای آشنایی با رستوران ها و کافه ها و انواع غذاها و نوشیدنی ها و شیرینی ها مجارستان به مقاله سلیقه های غذایی مجارستان مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سهیل | سه‌شنبه 21 شهریور 1396

    مجارستان واقعا زیباست مقاله های شما هم بسیار عالی و کامل بودن.
    مائده عبدالهی | 2017-09-12 18:48:35

    خوشحالیم که راضی هستین.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها