دانستنی های سفر به سن پترزبورگ روسیه (بخش دوم)


دانستنی های سفر به سن پترزبورگ روسیه (بخش دوم)  Knowledge of traveling to St. Petersburg, Russia

در مورد سن پترزبورگ چه می دانید؟ سن پترزبورگ پر از قصرها و ساختمان هایی با معماری کلاسیک، رنگارنگ و چشم نواز می باشد که زیبایی این شهر را دوچندان کرده است. در تور سن پترزبورگ مطمئنا شهری مدرن و زیبا را با جاذبه های گردشگری بسیار تجربه خواهید کرد. در سفر به سن پترزبورگ درک خواهید کرد که مردم آن جا سعی می کنند که بیشتر از زندگی لذت ببرند و این موضوع برای توریست ها و گردشگران بسیار رضایت بخش می باشد. سن پترزبورگ گردشگران بیشتری نسبت به مسکو دارد، اما هر دوی این شهر ها از جاذبه هایی جذاب و دوست داشتنی برای گردشگران برخوردار هستند.

دانستنی های سفر سن پترزبورگ روسیه

 

دين و مذهب در سن پترزبورگ روسیه

در روسيه بیشتر مردمانش پيرو دين مسيحيت هستند، اما اديان اسلام، يهودي و بودايي نيز در این کشور زیاد وجود دارد. بعد از مسیحیت اکثر مردم، پیرو دین اسلام هستند. جالب است بدانید که در سال 1997 قانونی در مورد اديان در مجلس روسيه به تصويب رسيد و طبق این قانون تنها ادياني در روسيه اجازه فعاليت داشتند كه حداقل پانزده سال در فدراسيون روسيه، پايه گذاري شده باشد.كليساي ارتدوكس روسيه، اسلام، بودايي و يهودي و بعضي شاخه هاي مذهب مسيحي، با اين قانون تداخلی نداشتند. تور روسیه یکی از تور هایی است که همیشه مخاطبان بسیاری دارد. کلیسای سنت ایزاک کلیسای بزرگ و با عظمتی می باشد که به ایزاکیوفسکی هم  شهرت دارد. کلیسای سنت ایزاک بزرگترین کلیسای ارتودوکس روسیه می با شد و چهارمین کلیسای ارتودوکس بزرگ جهان قلمداد می شود. بازدید از این کلیسا نیز خالی از لطف نیست.

 

قلعه پتر و پاول در سن پترزبورگ

قلعه

قلعه ای با عظمت با ارتفاعی 12 متر که دژ اصلی شهر سن پترزبورگ قلمداد می شود. دیوارهای قلعه پتر و پاول بزرگ تعبیه شده است و این امر به منظور توان دفاعی بالاتر صورت گرفته است که به صورت شش ضلعی ساخت شده است. در مرکز این قلعه می توانید از کلیسای پتر مقدس بازدید داشته باشید که آرامگاه امپراتور های روسیه می باشد. این کلیسا دارای ارتفاع 122 متر می باشد که بلندترین ساختمان شهر به شمار می رود، و برای دولت روسیه بسیار حائز اهمیت است. قلعه زندان و ضرابخانه روسیه از جمله بناهای مهم این مجموعه است که می توانید از آن ها نیز بازدید داشته باشید.

 

کلیسای جامع سنت اسحاق

میدان اسحاق

بنایی با معماری کلاسیک، بسیار زیبا با گنبد های طلایی و درخشنده که از تمام شهر قابل دیدن می باشد. و از معروف ترین موزه ها و بناهای دیدنی و زیبای سن پترزبورگ است. این کلیسا بزرگ ترین کلیسای ارتدوکسی روسیه است. زیبایی های این بنا به قدری زیاد است که حتما از دیدن آن حس خوبی خواهید داشت. چرا که ستون های با عظمت با کاشی کاری و طلا کاری های داخل کلیسا بسیار زیبا طراحی شده است. مجسمه های عظیم و زیبایی که از جنس گرانیت است، در این بنا خود نمایی می کنند. از بالای گنبد می توانید شهر را زیر پای خود احساس کنید و منظره جالبی را تماشا کنید. تور لحظه آخری سن پترزبورگ یک موقعیت خوب برای سفر، با هزینه ای کمتر، برای کسانی که تمایل دارند در یک تور خارجی شرکت کنند، می باشد. و شما علاقمندان روسیه می توانید آن را در لیست تورهای تورزپرس یافته و خرید نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها