خرید تور گرجستان فروردین


خرید تور گرجستان فروردین Purchase Georgia Farvardin Tour

گرجستان کشوری با مساحت 69,900 کیلومتر مربع، جمعیتی حدود 7,142,000 نفر در آن سکونت دارند. کشور گرجستان در زمان های قدیم یکی از جمهوری های کشور شوروی به حساب می آمد که در سال 1991 آذربایجان استقلال خود را به عنوان کشوری مستقل از قدرت های شوروی اعلام کرد. درباره گرجستان می توان حرف های زیادی زد و در مورد جاذبه های گردشگری گرجستان می توان گفت که جاذبه های آن متفاوت و عمدتا تفریحی و سیاحتی می باشد و هر ساله توریست های زیادی به این کشور سفر می کنند. کشور گرجستان یکی از کشور هایی به حساب می آید که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است.

خرید تور گرجستان فروردین

تفلیس به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر کشور گرجستان محسوب می شود و در ناحیه شمال شرقی کشور گرجستان واقع شده است. همه ساله توریست های زیادی برای بازدید از جاذبه های مختلف به این شهر سفر می کنند تا در مدت اقامت خود در این شهر وقت خود را به بهترین نحو شکل بگذرانند. کشور گرجستان از اقلیم های مختلفی تشکیل شده است که 83 درصد از آنان را گرجی ها تشکیل داده و مابقی آنان را آذری ها، ارمنی ها و روس ها تشکیل داده اند. شما علاقه مندان در ادامه ی مقاله ی خرید تور گرجستان فروردین 97 می توانید با جاذبه های گردشگری این کشور آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

کلیسای اسمیندا سامبا

این کلیسا یکی از کلیسا های معتبر در شهر تفلیس می باشد که توریست های زیادی همیشه برای بازدید کردن از آن به این منطقه از شهر تفلیس سفر می کنند. قابل ذکر است که کلیسای اسمیندا سامبا بزرگترین کلیسا در جهان به حساب می آید و به عنوان بزرگترین کلیسا در قسمت شرقی اروپا هم محسوب می شود. علاقمندانی که به جاذبه های گردشگری و بازدید از جاذبه های تاریخی و دیدنی علاقه دارند، می توانند برای خرید تور گرجستان اقدام کنند تا از این کلیسای زیبا بازدید نمایند و در زمان اقامت از سفر خود لذت ببرند.

کلیسای اسمیندا سامبا

 

پل پیس

پل پیس یکی از جاذبه های دیدنی تفلیس به حساب می آید که توریست های زیادی هر ساله برای تماشای این جاذبه ی زیبا و مدرن، به گرجستان سفر می کنند. این پل زیبا و مدرن دو قسمت محلی جدید و قدیمی تفلیس را به یکدیگر متصل کرده است تا تردد را در این شهر آسان تر گرداند. طول این پل به حدود 150 متر می رسد که بر روی رودخانه کورا که دو قسمت قدیمی و جدید تفلیس را از یکدیگر جدا کرده، ساخته شده است. قابل ذکر است که این پل در سال 2010 ساخته شد و علاوه بر کار کرد آن، نمای زیبایی هم به این شهر داده است. علاقه مندان می توانند بر روی این پل قدم بزنند، عکس بگیرند و از طبیعت بکر این منطقه لذت ببرند.

پل پیس

 

قیمت تور گرجستان برای سفر کردن چقدر می باشد؟

حتما سوالی که ذهن خیلی از علاقه مندان را به خود درگیر می کند، اطلاع از قیمت تور های مد نظرشان است. در مورد قیمت تور گرجستان می توان گفت که از حدود 700,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 2,000,000 الی 3,000,000 تومان ادامه دارد. علاقه مندان برای خرید تور می توانند به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه نمایند و تور مورد پسند خود را خریداری کنند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • محمد رضا | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    تور 3 شب و 2 روز گرجستان چنده ؟
  • زهرا صادقی | پنج‌شنبه 13 مهر 1396

    قیمت تور گرجستان چقدره ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها